Şimdi Ara

3G Twitter Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba çok fazla konu açan biri değilim ama 10 gündür böyle bir sorunum var cihazım iphone 5 ios8.0.2 kurulu 3G yi açınca twitter a giremiyorum wireless'da sorun yok 8.1 beta 2 kurdum ondada aynı sizce neden olabilir. Düzeltme: Arkadaşlar bu sorun için turkcelli aradım teknoloji uzmanı olan hanımefendide de aynı sorun varmış eğer kobane ile ilgili twit attıysanız kısıtlanmıştır dedi ki dediği doğru sadece vpn ile girebiliyorum artk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanic -- 12 Ekim 2014; 19:25:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de tam tersi, wifi ile twiterdaki fotolar cok zor yüklenirken, 3g de cok hizli aciliyor

• Bende de wifide oldukca yavas. Bir gariplik var ama hayirlisi

• Ayarlarda sıfırla seçeneğinden ağ ayarlarını sıfırlayıp tekrar denediniz mi ?

Birde Hücresel içerisinde hücresel veri kullanma izinleri twitter için aktif mi ?
  • okanic kullanıcısına yanıt
    Wifide twiter yavas çalisiyor, bu sorunu yasayan baska arkadaslar da varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

Ayarlarda sıfırla seçeneğinden ağ ayarlarını sıfırlayıp tekrar denediniz mi ?

Birde Hücresel içerisinde hücresel veri kullanma izinleri twitter için aktif mi ?

Evet kardeş açık yani çok entresan bir durum 20 dakika boyunca yükleniyor öyle kalıyor zaten yeni restore ettim ağ ayarı sıfırlamakta fayda etmiyor çözemedim yani

• Son günlerdeki olaylardan dolayı üst düzey zekalılarla dolu telekom ve telekomu kukla gibi kullananlardan kaynaklı arkadaşlar. 3g ile çok rahat ama wifi çok sıkıntılı. Sorunun nedeni anlaşılmıştır sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5S - iOS 8.0.2

Wifi : Sikinti Yok
    3G: Sikinti Yok.

Wifi ile baglandigim sabit hat internet TTNET.
    3G Avea

Lokasyon Ankara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 12 Ekim 2014; 13:50:36 >
  • 👍

• Superonline şebekelerinde problem var sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Superonline şebekelerinde problem var sanırım

Sadece turkcell de sanırım safariden de chrome dan da giremyorum diğer siteler baya hızlı konumu kapadım falan ama çare bulamadım

• 3G Vodafone da sorun yok.

8.0.2 Wifi de Resim yüklenememe ve sayfa yenilememe sorunu bendede var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.