Şimdi Ara

3G Mail Uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 3G'nin mail uygulamasına,"Hotmail" hesabımı kaydettim.Gelen mailler oluyor,onları açıp okuyorum ve siliyorum ama sildiğim mailler birazdan gene geliyor.Siliyorum gene geliyor.Her zaman böyle olmuyor ama genellikle böyle.Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba?

• Aynı sorun 3.0 dan sonra benim telefonda da olmaya başladı... En sonun kızdım kapalı tutuyorum hotmaili... İhtiyacım olunca açıyorum sonra tekrar kapalı konuma alıyorum... Bi çaresini bulamadım şu ana kadar...
  • Evet bende de 3.0 dan sonra olmaya başladı ve ondan sonra çıkan bütün firmwarelerde de devam ediyor. Anlamadım gitti bende,her yolu denedim neredeyse gene devam ediyor sorun.Sanırım çok fazla kişide olan birşey değil,ben sürekli kullanmak zorunda olduğum için mail hesabımı sıkıntı oluyor ya,neyse yapacak bişey yok sanırım.
  • Hotmail'den kaynaklanıyor. O yüzden bende Hotmail hesabımı sildim. Gmail'in gözünü seveyim
  • Haklısın sanırım hotmail'den kaynaklanıyor çünkü denemediğim şey kalmadı neredeyse ama hala yapıyor bazen.Teşekkür ederim bu arada
  • bu sorunu yasayan ılk kısı degılsın bu konuda rahat ol:) aynı sey bunun ıle sınırlı da degıl her turlu msn degısıklıklerını de kabul etmıyor yanı sozum ona pc de baska tel de baska durumları..ama keske tek derdımız bu olsa :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.