Şimdi Ara

3D problemim hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Lafı fazla uzatmadan problemimi söylemek istiyorum. 40C750 model samsung 3D televizyonum var ve PS3'ün tüm güncellemeleri yapılı durumda. Problem GT5'i 3D olarak oynayamamamla birlikte ortaya çıktı. Daha sonra ben de deneme amaçlı daha önceden 3D olarak oynayabildiğim Super Stardust HD oyununu ve 3D bluray Monster vs Aliens filmini denedim ve ikisini de 3D çalıştıramadım. Blu ray player filmi 3D olarak acıyor ama PS3 daha önce 3D olarak çalıştırdığı hiç bir şeyi 3D olarak çalıştırmıyor. Problemi nasıl çözebilirim bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomantis -- 28 Kasım 2010; 15:53:13 >

• Arkadaşlar bu makineyi 3D olarak kullanan tek kişi olmadığıma eminim. Konuyu gören birileri yardım etse harika olur.
  • hocam ps3 ün 3d görüntü verebilmesi için 1.4 hdmi girişi gerekiyor,blue-ray filmler 1.3 hdmi girişiylede oluyor sanırım bu sebeple olabilir.
    yada ps 3 e 3d güncellemeyle eklendi o güncellemeyi kurmadıysınız,3d görüntü alamazsınız.
    internetten okuduğum kadarıyla 2sinden biri olmalı.
  • öncelikle;
    ps3 versiyonunuz kaç?
    gt5 in 3d ile ilgili ayarı olabilirmi?

bende 46c750 var ve ps3 ver.3.50 otomatik 3d sinyal yolluyor,
    samsung da buna cevap verip 3d uyarısı çıkıyor.

iyi oyunlar
  • Arkadaşlar daha önce aynı tv, aynı makine ve aynı kabloyla 3d olarak super stardust hd oynadım ve ps3 ten 3d olarak blu-ray izledim. Sinirimi bozan da buna rağmen şimdi hiçbir şekilde 3d görüntü alamamam.
  • ps3 menusunde 3d ayarları var dıye hatırlıyorum oraya bır bak ıstersen
    bu arada gt5 de 3d ayarlarını acmak ıcın menuden ayarlar 3d ayarlarına gırmen gerekıyor
    ama tavsıye etmem zıra 1080p lik goruntu 3d ye alınca 720p ye dusuyor gt5 te
  • Arkadaşlar cevap veren herkese çok teşekkürler. Sorunu çözdüm.
    Anlatayım belki benden sonrakilere yararı olur:
    Ben makineyi hdmi üzerinden hem lcd monitörde hem de tv de kullanıyordum. TV ye bağlamadan önce monitöre bağlıydı ve monitör 3D desteklemiyor. TV ye tekrar bağladım ve ps3 ü açılırken reset tuşuna basılı tutarak açtım. Böylece görüntü ayarlarını resetledim. PS3 tv nin 3D oldugunu anladı ve TV boyutunu sordu. Daha sonra olay halloldu. Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara tekrar teşekkürler.
  • reset atmadan menudende yapabılırsın dıye bılıyorum bı bakarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.