Şimdi Ara

325. Donem.. 7'NCİ KOR. HV.SVN.TB.K.LIĞI / DİYARBAKIR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • all3n Bİ ŞEY SORUCAM BEN KİMYAGERİM NASIL OLUYO ONLARDA KALIYOMU YOKSA DAĞITILIYORMU? VE ORTAM OLARAK İYİ Bİ YER DEMİŞSİN PEKİ EĞİTİM NASIL SIKIMI SPOR FALAN AĞARMIYDI YANİ KOMUTANLAR FALAN KAFA MI? BİRAZ BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
  • quote:

Orjinalden alıntı: all3n

unutkan.kronik isimli arkadaşın verdiği bilgi pek doğru olmamış açıkçası düzelteyim dedim
    aşağıdaki iletiyi facebook üzerinden de paylaşmıştım.bazı ilaveler yaparak, bu tabura gidecek herkes bilsin diye buraya da yazayım.

---------------------------------

ben 321. donem olarak askerliğime d.bakır hv. svn. taburunda başladım ve tamamladım.
    darısı başınıza inş
    tahminim 80 kişi civarında gitceksiniz o tabura ve gidenlerin 65 i fln askerlik şubelerine gitcekler.
    eğer mezun olduğunuz bölüm işletme-iktisat ise istikamet askerlik şubesi,emin olun.zaten görceksiniz cok buyuk çoğunluğunuz iktisat mezunu olcak. bunun dışında mimarlık,hukuk gibi farklı alanlarsa kolorduda kalcak bu kişiler.
    kolorduda kalayım diye uğraşan olursa boşa uğraşır. askerlik şubesi rahattır.
    taburda internet kafe var 1 ay tadını çıkarın :)
    dicle manzarasında son hafta mangal keyfini çıkarmaya bakın.organize edebilirseniz.

319 (aralık) 80 kişi
    321 (nisan) 50 kişi gitmişti
    dolayısıyla iktisat mezunuysanız sadece 1 ay hv.svn taburunda kalcaksınız.

sonrasında kura cekcek ve kalan 4 ayı il merkezleri ve ilçelerdeki askerlik şubelerinde tamamlıycaksınız.
    haritadan yer beğenin şimdiden yani :)
    kurada çok meşhur yerler var açıkçası :) herkes buralara dağılcak ama nere çıkarsa çıksın çekinilcek bi durum yok. askerlik şubesi çok rahat askerlik olcak gorceksiniz. ev gibi.
    gönül rahatlığıyla gidip gelebilirsiniz. döndüğünüzde de "iyi ki ank. ist. çıkmamış demeniz muhtemeldir"
    merak ettiğiniz şeyler olursa cevaplarım.
    hayırlı teskereler

Merhaba, ben de 7'NCİ KOR. HV.SVN.TB.K.LIĞI'ndayım. Ben radyo-sinema-tv mezunuyum. Beni nereye gönderirler, bir tahminiz var mı?

Bu arada ben cumartesi günü 16.30 gibi Diyarbakır'da olacağım.

Diyarbakır'da biraz gezip bir yerlerde kalıp ertesi gün mü teslim olmamı önerirsiniz yoksa hemen teslim olmak daha mı iyidir? Bir fikri olan varsa söylerse çok sevinirim.

• benim kardeşim 323 dönem oraydı şimdi batman beşeri askerlik şubesinde
  • olduğu yerde rahattı hava savunmadaydı
  • 327 lerden gelen yokmu hava savunmaya :)
    eger gelen varsa bu topiği okuyun burda yazılanlar dogru, bende işletme mezunuyum, dbakıra gidip oradan urfada askerlik subesine dustum, cok rahatım. darısı basınıza.

vay be topiği ben acmıstım simdi 33 diyoruz hey gidi hey, herkese hayırlı teskereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raul Gonzalez

327 lerden gelen yokmu hava savunmaya :)
    eger gelen varsa bu topiği okuyun burda yazılanlar dogru, bende işletme mezunuyum, dbakıra gidip oradan urfada askerlik subesine dustum, cok rahatım. darısı basınıza.

vay be topiği ben acmıstım simdi 33 diyoruz hey gidi hey, herkese hayırlı teskereler

Ben de 337. dönem olark buraya düştüm ama koskoca forumda 2 kişi düşmüş bir de ben "Spor Yöneticiliği" bölümüyüm yanlış mı aldılar beni acep:D var mı tavsiyelerin arkadaşım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.