Şimdi Ara

325. Donem.. 7'NCİ KOR. HV.SVN.TB.K.LIĞI / DİYARBAKIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet buraya dusen arkadas varsa haberleselim,
    3 kisiyiz su anda.
    msn : yavuzakdemir@hotmail.com

1-akarta
    2-Raul Gonzalez
    3-Efrael
    4-

• arkadaşlar sizin birliğiniz diyarbakır merkezdeki 7.kolordu içinde.yani orgeneral galip deniz kışlası içinde.diyarbakır ofidte inersiniz orada biraz takıldıktan sonra yoldan birine kolordu nerede diye sorsanız size tarişf eder zaten dbakır merkezde.hv.svn.tb. tam revir ve gıda kontrol müf.k.lığının ortasında kalıyor.gıda kontrol hep gidiyordum ü yüzden hep önünden geçtim sizin tb.un.bu arada sizin taburun çok güzel dicle nehiri manzaraları piknik alanı mevcut koruluk içinde:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuktokgoz

arkadaşlar sizin birliğiniz diyarbakır merkezdeki 7.kolordu içinde.yani orgeneral galip deniz kışlası içinde.diyarbakır ofidte inersiniz orada biraz takıldıktan sonra yoldan birine kolordu nerede diye sorsanız size tarişf eder zaten dbakır merkezde.hv.svn.tb. tam revir ve gıda kontrol müf.k.lığının ortasında kalıyor.gıda kontrol hep gidiyordum ü yüzden hep önünden geçtim sizin tb.un.bu arada sizin taburun çok güzel dicle nehiri manzaraları piknik alanı mevcut koruluk içinde:)
    eyvalah saol kardes bilgiler icin de pek manzarayi dusuncek durumumuz olmıcak sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raul Gonzalez

eyvalah saol kardes bilgiler icin de pek manzarayi dusuncek durumumuz olmıcak sanırım :)

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR HEPİMİZE HAYIRLISI OLSUN DÜŞEN ARKADAŞLARLA HABERLEŞEBİLİRSEK İYİ OLUR MSN: kralci_gudy@hotmail.com
  • hepimize hayırlı tezkereler arkadaşlar..
    ben nisan 327 olarak gidecem..
    acaba girdiginiz sınavın ve yaptıgınız kısa donem uzun donem ve kara hava deniz tercihlerinin pek bir etkisi oldu mu?
    onu merak ettim..
    birde cok fazla uzun donem yedek subay arkadaş var bu donemde sanki tum uzun donem cıkanlar donanımhaberde toplanmış gibisiniz..:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue82

hepimize hayırlı tezkereler arkadaşlar..
    ben nisan 327 olarak gidecem..
    acaba girdiginiz sınavın ve yaptıgınız kısa donem uzun donem ve kara hava deniz tercihlerinin pek bir etkisi oldu mu?
    onu merak ettim..
    birde cok fazla uzun donem yedek subay arkadaş var bu donemde sanki tum uzun donem cıkanlar donanımhaberde toplanmış gibisiniz..:)
    gidecekler akkadaşlara hayırlı olsun diyorum
    diyarbakırda askerliğimi yeni bitirdim bir ay oldu
    319. dönem yedek subay olarak asker hastanesinde yaptım askerliğimi.
    kolorduya giden arkadaşlar toplam otuz kişi oluyorsunuz.
    genelde 10 ki,şi kolorduda kalır
    20 kişi asker hastanesine gönderilir.
    çok rahat bir askerlik geçireceksiniz inş.
    her iki yerde de size değer verildiğini göreceksiniz.
    hele hastaneye düşerseniz çok şanslısınız demektir.sorularınız olursa cevaplamaya hazırım

• quote:

Orijinalden alıntı: unutkan.kronik

gidecekler akkadaşlara hayırlı olsun diyorum
    diyarbakırda askerliğimi yeni bitirdim bir ay oldu
    319. dönem yedek subay olarak asker hastanesinde yaptım askerliğimi.
    kolorduya giden arkadaşlar toplam otuz kişi oluyorsunuz.
    genelde 10 ki,şi kolorduda kalır
    20 kişi asker hastanesine gönderilir.
    çok rahat bir askerlik geçireceksiniz inş.
    her iki yerde de size değer verildiğini göreceksiniz.
    hele hastaneye düşerseniz çok şanslısınız demektir.sorularınız olursa cevaplamaya hazırım

Alıntıları Göster
    cok sagol arkadasım bılgıler ıcın, herkes cok rahat gececek diyor zaten, hayırlısı olur ınsallah.
    ilk gidiste telefon gotursek iceri sokabilirmiyiz, yakalanirmi yoksa hic gerek yok mu ne dersin?

• arkadaşlar tamda yerıne gıttınız dıyarbakarın en guzel yerı pamuuuuk gıbı komutanlar var oradaa ben sınava gırdım orada ve hayran kaldım merak etmeyın askerler orada rahat dıyarbakır sur dıbı de muthış tarıh ı yasıyorsun orada cıgercı salıh usta sur dıbı cıgerını yıyın tamamm ı
    hayırlı teskereler
    vatanın yılmaz bekçileriyiz biz cunku biz MEHMETÇİĞİZ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_van

arkadaşlar tamda yerıne gıttınız dıyarbakarın en guzel yerı pamuuuuk gıbı komutanlar var oradaa ben sınava gırdım orada ve hayran kaldım merak etmeyın askerler orada rahat dıyarbakır sur dıbı de muthış tarıh ı yasıyorsun orada cıgercı salıh usta sur dıbı cıgerını yıyın tamamm ı
    hayırlı teskereler
    arkadaşlar bana da aynı yer çıktı ankaradan geliyorum ben pazar sabahı teslim olcam msnime ekledim sizleri haberleşelim mutlaka kısa dönemmisiniz siz ?
  • quote:

arkadaşlar tamda yerıne gıttınız dıyarbakarın en guzel yerı pamuuuuk gıbı komutanlar var oradaa ben sınava gırdım orada ve hayran kaldım merak etmeyın askerler orada rahat dıyarbakır sur dıbı de muthış tarıh ı yasıyorsun orada cıgercı salıh usta sur dıbı cıgerını yıyın tamamm ı
    hayırlı teskereler
    unutkan kronik arkadaşım kısa dönemler mi 30 kişi bir de onlar da o bahsettiğin şekilde dağıtılıyor değil mi?
  • quote:

hayırlı teskereler
    eyvallah kardesim, herkes ayni seyleri soyluyor, insallah dediginiz gibi olur her sey, sagolun.
  • quote:

hayırlı teskereler
    quote:

Orjinalden alıntı: alper_van

hayırlı teskereler
    eywallah bilgiler icin tesekkurler. peki diyarbakir bilgekisla nasil? orda yapan arkadasin var miydi? acemilikten sonra kolorduya gelen oluyor muydu bilgekisladan?

• selam arkadaşlar ben de 7. kolordudayım c.tesi 11:30 uçağıyla istanbuldan geleceğim bilgi verenlere teşekkürler arkadaşlar irtibatta olalım msn: suhaademircan@hotmail.com mailde atabilirsiniz ;)
  • unutkan.kronik isimli arkadaşın verdiği bilgi pek doğru olmamış açıkçası düzelteyim dedim
    aşağıdaki iletiyi facebook üzerinden de paylaşmıştım.bazı ilaveler yaparak, bu tabura gidecek herkes bilsin diye buraya da yazayım.

---------------------------------

ben 321. donem olarak askerliğime d.bakır hv. svn. taburunda başladım ve tamamladım.
    darısı başınıza inş
    tahminim 80 kişi civarında gitceksiniz o tabura ve gidenlerin 65 i fln askerlik şubelerine gitcekler.
    eğer mezun olduğunuz bölüm işletme-iktisat ise istikamet askerlik şubesi,emin olun.zaten görceksiniz cok buyuk çoğunluğunuz iktisat mezunu olcak. bunun dışında mimarlık,hukuk gibi farklı alanlarsa kolorduda kalcak bu kişiler.
    kolorduda kalayım diye uğraşan olursa boşa uğraşır. askerlik şubesi rahattır.
    taburda internet kafe var 1 ay tadını çıkarın :)
    dicle manzarasında son hafta mangal keyfini çıkarmaya bakın.organize edebilirseniz.

319 (aralık) 80 kişi
    321 (nisan) 50 kişi gitmişti
    dolayısıyla iktisat mezunuysanız sadece 1 ay hv.svn taburunda kalcaksınız.

sonrasında kura cekcek ve kalan 4 ayı il merkezleri ve ilçelerdeki askerlik şubelerinde tamamlıycaksınız.
    haritadan yer beğenin şimdiden yani :)
    kurada çok meşhur yerler var açıkçası :) herkes buralara dağılcak ama nere çıkarsa çıksın çekinilcek bi durum yok. askerlik şubesi çok rahat askerlik olcak gorceksiniz. ev gibi.
    gönül rahatlığıyla gidip gelebilirsiniz. döndüğünüzde de "iyi ki ank. ist. çıkmamış demeniz muhtemeldir"
    merak ettiğiniz şeyler olursa cevaplarım.
    hayırlı teskereler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi all3n -- 11 Aralık 2008; 15:06:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: all3n

unutkan.kronik isimli arkadaşın verdiği bilgi pek doğru olmamış açıkçası düzelteyim dedim
    aşağıdaki iletiyi facebook üzerinden de paylaşmıştım.bazı ilaveler yaparak, bu tabura gidecek herkes bilsin diye buraya da yazayım.

ben 321. donem olarak askerliğime d.bakır hv. svn. taburunda başladım ve tamamladım.
    darısı başınıza inş
    tahminim 80 kişi civarında gitceksiniz o tabura ve gidenlerin 65 i fln askerlik şubelerine gitcekler.
    eğer mezun olduğunuz bölüm işletme-iktisat ise istikamet askerlik şubesi,emin olun.zaten görceksiniz cok buyuk çoğunluğunuz iktisat mezunu olcak. bunun dışında mimarlık,hukuk gibi farklı alanlarsa kolorduda kalcak bu kişiler.
    dicle manzarasında son hafta mangal keyfini çıkarmaya bakın.organize edebilirseniz.

319 (aralık) 80 kişi

sonrasında kura cekcek ve kalan 4 ayı il merkezleri ve ilçelerdeki askerlik şubelerinde tamamlıycaksınız.
    kurada çok meşhur yerler var açıkçası :) herkes buralara dağılcak ama nere çıkarsa çıksın çekinilcek bi durum yok. askerlik şubesi çok rahat askerlik olcak gorceksiniz. ev gibi.
    gönül rahatlığıyla gidip gelebilirsiniz. döndüğünüzde de "iyi ki ank. ist. çıkmamış demeniz muhtemeldir"
    hayırlı teskereler
    quote:

Orjinalden alıntı: all3n

unutkan.kronik isimli arkadaşın verdiği bilgi pek doğru olmamış açıkçası düzelteyim dedim

darısı başınıza inş

319 (aralık) 80 kişi

hayırlı teskereler

Bizi bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederiz. Orda kalsak daha bir iyi heralde:) ben istatistik mezunuyum kurada önemi yok heralde şansa değil mi:)

• all3n arkadaşım ben işletme mezunuyum da bahsettiğin askerlik şubeleri nereler olabiliyor başka iller mi?biraz anlatabilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efrael

quote:

darısı başınıza inş

319 (aralık) 80 kişi

hayırlı teskereler

Bizi bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederiz. Orda kalsak daha bir iyi heralde:) ben istatistik mezunuyum kurada önemi yok heralde şansa değil mi:)

Alıntıları Göster
    rica ederim.
    açıkçası kalmak da kalmamak da çeşitli açılardan iyi ama sorsalar benim tercihim gitmekten yana olur. çok net :)
    yalnız senin bölüme şaşırdım şimdi. bizde hiç yoktu istatistikçi. sen kalcaksın sanırım orda.

• quote:

rica ederim.
    açıkçası kalmak da kalmamak da çeşitli açılardan iyi ama sorsalar benim tercihim gitmekten yana olur. çok net :)
    yalnız senin bölüme şaşırdım şimdi. bizde hiç yoktu istatistikçi. sen kalcaksın sanırım orda.

Alıntıları Göster
    all3n arkadaşım ben işletme mezunuyum da bahsettiğin askerlik şubeleri nereler olabiliyor başka iller mi?biraz anlatabilirmisin? çünkü kısa dönemler aynı ilde kalıyor deniliyordu. bir de o tabur içinde hangi atm makinası var hangi banka hatırlıyomusun acaba?

• quote:

rica ederim.

Alıntıları Göster
    quote:

rica ederim.

Ne diyelim hayırlısı artık:) bir de ben yarım saat yada 1 saat geç teslim olacağım ancak o saate uçak bulabildim bundan dolayı bir problem olurmu sence ceza ya da geç çıkma gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: meendis

selam arkadaşlar ben de 7. kolordudayım c.tesi 11:30 uçağıyla istanbuldan geleceğim bilgi verenlere teşekkürler arkadaşlar irtibatta olalım msn: suhaademircan@hotmail.com mailde atabilirsiniz ;)
    quote:

Orjinalden alıntı: meendis

selam arkadaşlar ben de 7. kolordudayım c.tesi 11:30 uçağıyla istanbuldan geleceğim bilgi verenlere teşekkürler arkadaşlar irtibatta olalım msn: suhaademircan@hotmail.com mailde atabilirsiniz ;)

cumartesi teslim olacakmısın. Bende cumartesi akşamı 7 den sonra diyarbakır havaalanında olacam. Ne yapsam karar veremedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.