Şimdi Ara

30.000-35.000 arası araç tavsiyesi ACİL...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar...30000-35.000 arası sıfır bir araç düşünüyorum otomatik ve ekonomik olması ön planda olacak.CRUZE olabilirmi tavsiye edermisiniz_?

yada 2. el max.30.000 tl az km yapmış tıpranmamış 3-4 yaşında hangi araç tavsiye edersiniz ...

değerli bilgileriniz için şimdiden teşekkürler...

• Ne zaman alcan ? Bekleme süresine göre üst model gelebilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Capello_

Ne zaman alcan ? Bekleme süresine göre üst model gelebilir ?
    üst modeller ne zaman gelir tavisyeniz nlerdir_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tulvemiras

Alıntıları Göster
    2.El seat leonlara bak.Ama 1.6 yı sakın düşünme.1.9 tdı lara bak.Her türlü işini görür.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ekonomik olmasını istiyorsanız Cruze'u baştan eleyin otomatik Cruze benzini İÇİYOR. Arabayı alıp en az 5-6 sene binerim diyorsanız 2. el düşünmeyin B sınıfı otomatik maksimum 1.4 motorlu bir araç bakın derim.

Bütçenizin biraz üstünde ama VW Polo 1.4 Comfortline DSG olabilir 36bin fiyatı var.

Eğer otomatikten vazgeçebilirseniz, C sınıfı Seat Leon 1.2 TSI 105hp Style da düşünebilirsiniz. 36bin fiyatı, Polo ile aynı fiyata bir üst sınıf araba. Donanımı da B sınıf araçların çoğunu 4e katlar, ama otomatik değil işte...

• quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_6

Ekonomik olmasını istiyorsanız Cruze'u baştan eleyin otomatik Cruze benzini İÇİYOR. Arabayı alıp en az 5-6 sene binerim diyorsanız 2. el düşünmeyin B sınıfı otomatik maksimum 1.4 motorlu bir araç bakın derim.

Bütçenizin biraz üstünde ama VW Polo 1.4 Comfortline DSG olabilir 36bin fiyatı var.

Eğer otomatikten vazgeçebilirseniz, C sınıfı Seat Leon 1.2 TSI 105hp Style da düşünebilirsiniz. 36bin fiyatı, Polo ile aynı fiyata bir üst sınıf araba. Donanımı da B sınıf araçların çoğunu 4e katlar, ama otomatik değil işte...

1.2,1.4,1.6 seat diyince bu rakamları unutmalıyız bence.Minimum 1.9 Tdi o da temiz 2.El olur ancak.
  • quote:

quote:

1.2,1.4,1.6 seat diyince bu rakamları unutmalıyız bence.Minimum 1.9 Tdi o da temiz 2.El olur ancak.

Alıntıları Göster
    1.9 eknomik olur mu_?

• quote:

1.9 eknomik olur mu_?

Kesinlikle evet.şehir içi 6.5 dışı 5,5.
  • quote:

quote:

1.9 eknomik olur mu_?

Fakat bunun vergisi var unutmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

quote:

quote:

1.9 eknomik olur mu_?

Alıntıları Göster
    2.0'dan aşağı ödenen vergi,para değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

quote:

quote:

1.9 eknomik olur mu_?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar sıfır tavsiyeriniz nelerdir_?

• quote:

quote:

0 KM benim önerim ama dikkatli oku.

• quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

quote:

quote:

0 KM benim önerim ama dikkatli oku.

Alıntıları Göster
    i30 düşünürseniz en azında bazı grubun arabalarına ekstra ücret ödemeden sorunsuz bir araca binersiniz.

• quote:

zaten 2.0 ile 1.9 arasında vergi farkı yok zaten 1.6 ile 1.9 arasında 3 kat vergi farkı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

zaten 2.0 ile 1.9 arasında vergi farkı yok zaten 1.6 ile 1.9 arasında 3 kat vergi farkı var

Alıntıları Göster
    ben de bu civarda kucuk bir araba bakıyorum ama karar veremedim tercihim otomatik bi araba ve almışken güzelbişey almak istiyorum..
    aklımdan volvo c30 geciyor ama onun otomatigini bulamadım
    ayrıca civic 1.8 i-vtec guzel gorunuyor ama biraz motoru buyuk gibi ama içi tasarımı cok hosuma gitti ayrıca otomatigi de var
    aurisi de cok begeniyorum bu da bir alternatif
    bunun dısında önerileriniz ve bu araclar hakkında yoorumlarınızı bekliyorum..
    aslında dizel otomatik istiyorum ama sorun oldugu soyleniyor sizlerin bu konuda bilginiz var mı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quentin -- 6 Eylül 2010; 12:06:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: quentin

ben de bu civarda kucuk bir araba bakıyorum ama karar veremedim tercihim otomatik bi araba ve almışken güzelbişey almak istiyorum..
    aklımdan volvo c30 geciyor ama onun otomatigini bulamadım
    ayrıca civic 1.8 i-vtec guzel gorunuyor ama biraz motoru buyuk gibi ama içi tasarımı cok hosuma gitti ayrıca otomatigi de var
    aurisi de cok begeniyorum bu da bir alternatif
    bunun dısında önerileriniz ve bu araclar hakkında yoorumlarınızı bekliyorum..
    aslında dizel otomatik istiyorum ama sorun oldugu soyleniyor sizlerin bu konuda bilginiz var mı..

Alıntıları Göster
    ben honda jazz fun+ CVT karar kıldım.
    2009 model 20.000 km de fiyatı 31.000 civarında.

Referans noktalarım:

+1.4 i-VTEC SOHC motor 100 bg yakıt tüketimi ş.dışı 5, karma 6, ş.içi 7 lt
    bu hacimdeki en seri ve ekonomik motorlardan diyebiliriz.

+ful cam tavan, hız sabitleyici, dijital klima, soğutmalı torpido, al alaşım jant vs. sınıfının en üst donanımı.

+ geniş bagaj hacmi ve geniş iç mekan

+6 ileri cvt şanzıman (ekonomi ve performansdan kayıp vermiyor yakıt değerleri manuelle neredeyse aynı)

- kasa estetiği

İlave yorumlarım:

- B sınıfında VW Polo dışında rakipsizdir.

-Dizel otomatik alacaksanız bu fiyat aralığında en yakın ve güzel seçim C segmenti için kia ceed ya da opel astra olur.
    B segmentinde ise dizel ve otomatik tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: sunshines35

ben honda jazz fun+ CVT karar kıldım.
    2009 model 20.000 km de fiyatı 31.000 civarında.

Referans noktalarım:

+1.4 i-VTEC SOHC motor 100 bg yakıt tüketimi ş.dışı 5, karma 6, ş.içi 7 lt
    bu hacimdeki en seri ve ekonomik motorlardan diyebiliriz.

+ful cam tavan, hız sabitleyici, dijital klima, soğutmalı torpido, al alaşım jant vs. sınıfının en üst donanımı.

+ geniş bagaj hacmi ve geniş iç mekan

+6 ileri cvt şanzıman (ekonomi ve performansdan kayıp vermiyor yakıt değerleri manuelle neredeyse aynı)

- kasa estetiği

İlave yorumlarım:

- B sınıfında VW Polo dışında rakipsizdir.

-Dizel otomatik alacaksanız bu fiyat aralığında en yakın ve güzel seçim C segmenti için kia ceed ya da opel astra olur.
    B segmentinde ise dizel ve otomatik tavsiye etmem.

Alıntıları Göster
    kia cee'd Hatchback MOTION 1.6 115 hp dizel

• quote:

Orijinalden alıntı: Comaa

kia cee'd Hatchback MOTION 1.6 115 hp dizel

Alıntıları Göster
    honda civic elegance-dream-premium 2007 model tüplü nasıl olur yorumlarınız lütfen
  • quote:

honda civic elegance-dream-premium 2007 model tüplü nasıl olur yorumlarınız lütfen

Alıntıları Göster
    Bence her türlü bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-audi-a4-2003-a4-audi-2-0-multitronic-29542276/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-audi-a4-satilik-sahibinden-orijinal-audi-29478470/detay

Ekonomik olmasın,Güçlü olsun diyorsan;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-audi-a4-audi-a4-2-4-v6-multitronik-30659135/detay

Hatta biraz daha güçlü olsun diyorsan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-audi-a4-63000-km-de-s-line-a-4-3-0-quatro-emsalsiz-30529872/detay

Birazcık para katacaksın tabi.Ama 2.0 Motorlar da çok ekonomik değildir açıkçası.

• Tasarruf için (bagajı fazla önemsemiyorsanız) Yaris 1.33 M/M düşünebilirsiniz. Hem bu modellerde start-stop seçeneğide mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.