Şimdi Ara

2si1 'El Öpen, Harçlık Bekleyen' Teknoloji ve Oyun Programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X@ndeR

10 binlik bilgisayarları 2 şer 3 er tane alan kimlermiş merak ettim açıkçası.

firmalar 7/24 çalışması için böle sistemler alıyor herhalde öle bişeydir

• yaklaşık 4 aylık thermalthek challanger ultima ve black gaming mause kullanıyorum çok mutsuzum randıman alamadım bir türlü tuşları öyle dizmişlerki sıradan klavyeden böyle bir klavyeye geçince çok sorun yaşıyorsunuz ışık seçenekleri haricinde hiç iyi yönü yok birde ışıkları kaydedemiyorsunuz illa program açık kalıcak mause ise çift tıklama sorunu var pek tavsiye etmiyorum

• Robot da olsa insan(!) abi :D

Bazen böyle çelişkili yorumlar okuyorum bir tane de ben yapayım istedim :D

• her zamaki süpersiniz iyi bayramlar
  • Bayramda bile programlara devam , süpersiniz İyi bayramlar herkese ...
  • korku olayı efsane olmuş :D:D güzümden yaş geldi şerefsizim

• Güzel bilgilendirme olmuş.Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama son zamanlarda başlıklara eklenen El öpen harçlık bekleyen tarzı şeyler benim hoşuma gitmiyor.Eğer bir samimiyet duygusu oluşturulmaya çalışılıyorsa bunu zaten sunumlarınızda yapıyorsunuz.Başlığın garip bir hal almasına gerek yok bence.

Ne zamandan beri takip ediyorsun bilmiyorum ama benim hatırladığım 1e1 Haber zamanından beri slogan şeklinde bölüm bölüm değişik başlıklar atılıyor. Son zamanlarda eklenen birşey değil yani 2 yıldır var. Ayrıca benim hoşuma gidiyor. Başlıklarda gayet yerinde ve güzel atılıyor.

• Polyanna videosu geliyor arkadaşlar
  • Donanımsal konulardan ziyade oyunlar ( genellikle PC ) üstünde biraz daha fazla durulsa sanırım daha iyi olacak :D

herkesin emeğine ağzına sağlık :)

• Bu haftaki kapanış videosu farklı ve güzel olmuş. Geçen haftaki anlamsız şiddet içerikli kapanış videosunu ben eleştirmiştim. Genel olarak dh ekibi olarak başarılı işler yapıyorsunuz bayramda bile hizmet vermeye devam ediyorsunuz bu da sizin gerçekten mesleğinize olan bakış açınızı ve gösterdiğiniz gayreti gösteriyor. Emeklerinize sağlık dh ailesi olarak herkesin bayramı kutlu ve mübarek olsun.

• Bayram oncesi cekilen program bayramin son gunu cok keyif verdi bana. Samimiyet, aile ya da dostlarla oturup sohbet ediyormus gibi hissettirebilmeniz takdire sayan

• bu xbox one'da dansöz gibi mübarek bi lafı bi lafını tutmuyo güven olmaz bunlara

• Dolu dolu bir program olmuş :)

• Bayramda programı es geçmemiş olmanız güzel her ne kadar bayramdan bir gün önce çekilmiş olsa bile.Sıkılmadan izlediğim bir program daha.

• Güzel program olmuş teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • microsoft'un korkusu
  • akıllı saat / şarz problemi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One'ın yeniden tanıtılması gerekiyor bu gidişle
  • İYİ İNCELEME olmuş ama birazcık sıktı ya :(
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.