Şimdi Ara

2si1 'El Öpen, Harçlık Bekleyen' Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG hala sabıkalı yazılım konusunda LG optimus G ye 4.2.2 vermedi daha. Hadi onu geç 4.3 için tarih de vermedi.
  • Windows tuşu işe yaramaz olur mu? Pc başından ayrılırken Windows+L ile ayrılıyoruz ki kimse kurcalamasın. :D

• herkes gtx titanı TİTAN olarak okuyorda titan fall, attack on titan bu oyunların ismini okuyunca neden TAYTIN diye okunuyor GTX TAYTIN olmalı değilmi

• Ney niye ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: master_axe

Ney niye ki ?

Niye kesinlikle izlenmesi gerek? Niye talha PoI hayrani yani bunu nerden anladin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnış hatırlamıyorsam Person of Interest'i bir iki kere daha örnek vermişti. Hayranı olup olmadığını bilmiyorum galiba izliyor. (Tahminen)

Niye izlenmesi gerekir ; Çünkü çok kaliteli bir dizi. Başka bir açıklaması yok. Ben ayakta izlediğimi bile hatırlıyorum. (Sevmeyen vardır o ayrı. Ama zannetmiyorum :D )
  • quote:

Orijinalden alıntı: neglectful

herkes gtx titanı TİTAN olarak okuyorda titan fall, attack on titan bu oyunların ismini okuyunca neden TAYTIN diye okunuyor GTX TAYTIN olmalı değilmi

Adamlar milyarları veriyo bırakta isminin havası olsun.ne o öyle tayt mayt

• Odaya biri mi daldı, windows tuşu + D . Normaldede kullanırım, çok fazla kullandığım bir kombinasyondur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gky05

Korku oyununu "Windows 8"in korkusu diye bağlayan muhteşem insana MESUT ÇEVİK denir :D

tdk ya başvurmayı unutma

• FBI artık cam aç demeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaskas123 -- 9 Ağustos 2013; 18:58:11 >
  • Bu izlenme olayında adamların bisey yapmasınada gerek yok aslında foursquare manyakları 7/24 yerlerini belli ediyorlar ayrıca sadece android cihazlar demiyelim daha 4.3.3 ios isletim sistemine kadar apple mobilde konum servislerini kayıt altına aldıgı ortaya cıkmıstı geri adım atıp kapattık böyle bisey yok artık siz istemezseniz izlemiyicek telefon dedilerki acaba dediklerini yaptılarmı bir kapıyı kapatıp baska bir kapıyı acmış olamazlarmı :D teorimi kesst :D

• İstemsiz güldüm :)
    http://o1308.hizliresim.com/1d/9/r9r01.jpg

• Başlıkları kim düşünüyosa güzel düşünüyo :)

• sondaki videodaki kız tam salakmış durduk yere düştü

• Skyrim Online hakkında da bir tanıtım yapar mısınız.

• Emek Verip Bayram Haftasında Zaman Ayırdığınız İçin Teşekkürler Çok Güzel Bir Video Olmuş Her Zamanki Gibi , Ersin Abinin "Şimdi Polyanna Videosu Geliyor Arkadaşlar " Bölümünde Koptum
  • Program başlıklarınız dikkat çekici ve içten. Beğeniyle takip ediyorum.

• Her gün yayınlasanız her gün izleriz... Çok keyifli bir program.

Mesut abi'nin doğaçlama yeteneği üst düzey kesinlikle. ;) Hiç olmadık bir yerden haberi, teknolojiye bağlıyor. :D

• Siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama son zamanlarda başlıklara eklenen "El öpen harçlık bekleyen" tarzı şeyler benim hoşuma gitmiyor.Eğer bir samimiyet duygusu oluşturulmaya çalışılıyorsa bunu zaten sunumlarınızda yapıyorsunuz.Başlığın garip bir hal almasına gerek yok bence.

• 10 binlik bilgisayarları 2 şer 3 er tane alan kimlermiş merak ettim açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.