Şimdi Ara

23.000 e multijet grande punto alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 23.000 e 1.3 75 hp multijet grande punto buldum hatasız olduğu söyleniyor.Fiyatı bana normal geldi.Ancak piyasayı daha yakından bilen arkadaşlarında fikrini almak isterim ayrıca kullanan arkadaşlarda araba hakkındaki olumlu olumsuz izlenimlerini aktarırsa çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

• Grande punto ise fiyatı fena değil. Alınabilir.
  • 23 milyar peşin vermek yerine

kredi ile 28.5 a

sıfır km sini almanı tavsiye ederim.

yeni gelenler hafif makyajlı
  • dostum sıfır beni çok aşar zaten bu 23 e de bir miktar kredi çekecem.Araç 30.000 kmde acaba grande lerde kronik bir sorun varmı multijet albealarda pek sorun çıkarmıyo bildiğim kadarıyla
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4x4

dostum sıfır beni çok aşar zaten bu 23 e de bir miktar kredi çekecem.Araç 30.000 kmde acaba grande lerde kronik bir sorun varmı multijet albealarda pek sorun çıkarmıyo bildiğim kadarıyla

İlk tiplerde Kronik tıkırtı burcu problemi servis tarafından hallediliyor.arka kapı ve torpido kapağı ayarı gerekiyordu

2007 lerde sorun yok.

almadan servise göster.

durumu belli olur.kapı ve torpido ayarı gerekiyorsa 10 dakkada yaparlar.belki herşey tamamdır.

motorda zaten problem olmaz.
  • peşin paran varsa 23.000 çok sıfırı zaten 28.000 ytl en fazla 20-21 ver

ha eyer kredi kullanıcam diyorsan o fiyat çok çok fazla alım satımı ve ikinci el aracın kredi miktarının yüksekliyi eklenince zaten sıfır fiyatına gelir sana yine git sıfırını al derim
  • 20-21 den alırsın.. Hayırlısı olsun..
  • G.Punto nun hangi donanimi_?

soruyu soran arkadaş eksik bilgi verdiğinden cevaplar da 20-21 gibi

komik rakamlara düşmüş.

5K Active donanimi doğrudur 28,5 Bin lira
    5K Active 30.000km de mJ ve hatasız ise 22 -23 bin iyi fiyat.
  • 5k aktive donanım olan.yaklaşık 15000 im var arkadaşlar 8000 9000 kredi çekmeyi düşünüyorum.Alım satım ruhsat kasko kaça patlar acaba
  • 307 dizellere baksana o fiyata grande punto tutmadı bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: monodoks

307 dizellere baksana o fiyata grande punto tutmadı bence...

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi francoli -- 17 Mart 2007; 16:29:19 >
  • ya dostum vardır ya hani bir takıntı arabası herkesin beninde bu işte yoksa bu fiyata ne arabalar var biliyorum.Yinede fikir verdiğn için sağol

Bide bu puntolar yerli üretim değil diye biliyorum nerde üretiliyor bunlar acaba orjinal italyanmı
    quote:

Orjinalden alıntı: monodoks

307 dizellere baksana o fiyata grande punto tutmadı bence...
  • Ya ben anlamıyorum 20-21 ver diye sallıyorsunuz işkembeden.

Merak ediyorum acaba kendinizin 28 milyarlık arabası olsa 20-21 e vermeye razı olur muusnuz yoksa 25 mi istersiniz
  • arz-talep kanunu biliyorsundur herhalde önemli olan senin ne kadar istediğin değil,piyasada ki alıcıların ona biçtikleri değerdir

peki sen alıcı olsan ,0 km si 28.000 olan araca 25 verir misin??
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Ya ben anlamıyorum 20-21 ver diye sallıyorsunuz işkembeden.

Merak ediyorum acaba kendinizin 28 milyarlık arabası olsa 20-21 e vermeye razı olur muusnuz yoksa 25 mi istersiniz
  • 23 bin ytl verilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: roomi02

arz-talep kanunu biliyorsundur herhalde önemli olan senin ne kadar istediğin değil,piyasada ki alıcıların ona biçtikleri değerdir

peki sen alıcı olsan ,0 km si 28.000 olan araca 25 verir misin??
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Ya ben anlamıyorum 20-21 ver diye sallıyorsunuz işkembeden.

25 vermem ama 23 hayli hayli veririm.

5 milyar sizin için sakız parası mı bilemicem.

Valla verebilecekseniz 28 e sıfırını alırsınız zorla satan yok.

20 ye satılan arabada illa bişi vardır.

• http://www.araba.com/526745.html

arkadaşım gördüğün gibi seçenek çok,
    hatasız diyorlar dediğine göre, sende internetten ya da galeriden buldun. eğer almaya niyetliysen biraz daha araştırıp karar ver bence.
  • Ne gibi değişiklikler var?
    quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

23 milyar peşin vermek yerine

kredi ile 28.5 a

sıfır km sini almanı tavsiye ederim.

yeni gelenler hafif makyajlı
  • 2006 1.3 MULTIJET DNAMIC modelını gecen hafta ankaradan 23.250 ytl ye aldık arkadasıma 19.000km de arac.Bence actıve modelıne 23 verme derım bıraz daha arastır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.