Şimdi Ara

208

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese.Bugün 1.4 e hdi active smeg ekranlı 208 için 43.000 gibi bir fiyat aldık.Sizce nasıl fiyat? Ayrıca uzun yolda sorun çıkartır mı bize? Teşekkürler.

• Liste fiyatı 52.000
    Bir yanlışlık olmadığına emin misiniz? active donanım+ dizel+ otomatik
    Fiyat doğruysa gidin hemen alın, bedava.
  • 2013 model olmalı?

Neden sorun çıkarsın HDi motor bugün en iyi 2-3 dizel motordan biri.

Gönül rahatlığıyla ve keyifle binersiniz.
  • sahibinden de fiyatlar bu aralıkta.temizse ve az km ise alınır güzelce binilir.
    uzun yolda sorun çıkarmaz.110 km cc ya ayarlandığı zaman 3,8-4 lt yakıt harcar.hatırladığım kadarıyla 113 km de 2500 devirde gider.
  • Dün bende peugeot bayisindeydim o fiyata biraz zor görünüyor benim gördüğüm kadarıyla 54 bin liraydı, bu arada aracın yakıt tüketim verileri şaka gibiydi şehir içi 3.6 l şehir dışı 3.2 karma 3.4 tüketiyor tamam peugeotlar az tüketiyor start stop da var ama 3.6 da bana biraz zor gibi geldi heleki büyük şehirlerde trafiğin yoğun olduğu noktalarda.
  • Fiyat cok güzelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç 2013 model sıfır.
  • Dostum eger cok uzun yol yapiyorsan B sinifi onermem.

Ha yapilir mi yapilir tabi ama maalesef konfor olmuyor.

Motor tescilli en cimrisidir.

120'den sonra iyi kacmiyor ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesso.

Araç 2013 model sıfır.

sıfır derken.0 km ise hemen bırak kaporayı al.hatta aracı satayım bir tanede bana ayırt
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Araç 2013 model sıfır.

sıfır derken.0 km ise hemen bırak kaporayı al.hatta aracı satayım bir tanede bana ayırt

Maalesef benim elimde olan bir durum değil.Aracı alacak olan babam.O da çok beğendi fiyatı falan ama annem biraz sorun çıkartıyo :(.Piyasadan falan haberi yok tabi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Araç 2013 model sıfır.

Maalesef benim elimde olan bir durum değil.Aracı alacak olan babam.O da çok beğendi fiyatı falan ama annem biraz sorun çıkartıyo :(.Piyasadan falan haberi yok tabi.

aracı direk yetkili bayimi satıyor.sıfır km bu aracı bu fiyattan bulmak imkansız gibi
    aracı hiç beklemeden alın.satan bayi yada galeriyede pelitten çikolata alın götürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.