Şimdi Ara

2024 Ötv Muafiyeti Üst Limiti KESİNLEŞTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok az ama olsun

Engelsiz Bilgilendirmeyoutube
    Engelli raporuyla ötv muafiyetli olarak 2024 yılında ne kadarlık araçları alabileceksiniz işte kesin tutar... #2024ötvmuafiyeti #2024engellilimiti #2024engelliindirimi #2024engelliotomobillimiti #2024engelliaraçlimiti #2024engelliarabalimiti #2024engellitaşıtlimiti
    https://www.youtube.com/watch?v=VK0COghbYug

• Daha bir kaç yıl önce millet ötv muafiyeti ile Mercedes falan alabiliyordu şimdi ise nerden nereye ..
  • video illa tıklanacak…
    o kadar uğraştık izlenme sayımız artsın,
    zaten forum dediğin nedir ki!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox913 -- 3 Kasım 2023; 23:6:26 >
  • Her konusuna kanalını bırakıp giden biri.
    Cevap 1.591.255
  • Hadi hayırlı olsun..

• bizim ülkemizdeki ötv muafiyetinden dünyanın hangi ülkesine gidersen git %100 sağlık bir şekilde faydalanabiliyorsun.

kafanızı çevirdiğiniz her yerden vergi alıyorlar ve halen yetmiyor...

• ÖTV muafiyetinden yararlanmak için tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış sağlık raporunda engel oranı %90 ve üzeri

yüzde 90 engelli biri arabayla nereye gidecekse...

• Jon doe J kullanıcısına yanıt

bir rakamı yazmak bu kadar mı zor? google'da yazsan zaten bulursun anında. kim niye izlesin vidyonu.

• sissil S kullanıcısına yanıt

neden böyle düşündün ?

çoğu aracı kendisi kullanmıyor zaten ?

aile bireylerine kolaylık olsun diye sunulan bir imkan bu ...

sağlığın için dua et... sağlıklı olmak en büyük nimet...

• infinite kullanıcısına yanıt

Yazdığın son cümle ne alaka arkadaşım.

Ayrıca aile bireylerine sunulan imkan ne alaka. Alıntı yapıp boş boş şeyler yazma bana

• sissil S kullanıcısına yanıt

önce haddini bil öyle yaz olur mu...

bana boş yapma yazamazsın! bir fikir düşünce varsa yazılır...katılıyorum katılmıyorum dersin.

öncelikle buraya yazarken bende bu durum ile ilgili yaşadıklarım var bildiklerim var yazıyorum.

%90 engel raporunun birçok çeşiti var, fiziksel zihinsel olarak ayrılır raporlar, bu gibi durumlarda kişi kendisi kullanamaz aracı ve aile yakınlarını kullanılır

burada 1.derece aile yakını aranır, yok ise kullanacak eşlik edecek kişi bilgisi verilmesi gerekir gibi...

bundan sebep aile yakınlarına sunulan imkan olarak belirttim...

• infinite kullanıcısına yanıt

Sende anlama güçlüğü mü var? Sen haddini bil bana alıntı yapan sensin ben sana birşey mi yazdım beni alıntıyorsun boş yapma. Hadi canım.

• önce cevap verip sonra sen kimsin yazmandan belli anlama güçlüğü

üstüne birde engelliyorsun :) donanım haber ne cevherler barındırıyor bünyesinde...

bende ciddi anlamda anlama güçlüğü var sizin gibi insanları çözemiyor anlamıyorum ve dikkat dağınıklığı ile boğuşuyorun...

daha ciddi sorunlarım var ama şimdi onları açmayalım...

ilaçlarını zamanında almalısın...ilaçlarını almadan forum'a yazı yazma lütfen...

hadi canımmış  

• Birkaç ay sonra bu limit de çöpe döner.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.