Şimdi Ara

2022 Peugeot 308 Türkiye'de! İşte yeni kasa 308 fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
6.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Yaani...

Palamut mübarek

2022 Peugeot 308 Türkiye'de! İşte yeni kasa 308 fiyatı ve özellikleri

İçi de çok muntazam.

2022 Peugeot 308 Türkiye'de! İşte yeni kasa 308 fiyatı ve özellikleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Devletin cebinden bir kuruş çıkmadan yapılan köprülerin havalimanlarının parası nasıl ödeniyor sanıyorsunuz? Formül basit; Bir araba kendine, bir araba devlete, bir arabada 5li çeteye.

• Deníz kullanıcısına yanıt

Biraz daha dediğin 230k.

308 GT: 915

508 GT: 1.147

3008 Allure: 998

308 şu an yeni nesil teknolojiyle geliyor.

508 TR'de 3, globalde 4 yılını doldurdu. 6-12 aya makyaj yer.

3008 hele 2017'den beri aynı tasarım.

Fiyatları bu yüzden uygun.

Ancak, ben de daha güçlü / yeni nesil bir motor beklerdim. 2014'ten beri 1.2 130hp. Arada EAT8 geldi işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 23 Eylül 2022; 14:39:40 >
  • Yakıt tüketimi çok fazla. Bu kadar beklemiyordum eski kasa 308 ler daha az yakıt tüketiyordu. Yıllardır bunu bekledim ama boşuna beklemişim. Clio almak daha mantıklı

• 2019 308 kullanıyorum muazzam memnunum araçtan dizel. o dönem için fiyatına göre harika bir araçtı ama bu fiyatlar gerçekten saçmalık ötesi. akıl işi değil. istediğin kadar makyajla golften pahalı olamazsın arkadaşım. güzelim kasayı hiç edecekler.

• Kötü beğenmedim

• A3 parasına 308. Daha fazla bir şey yazmayacağım :)

• Yakışıklı ama o para eder mi bilemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zeytinkoy kullanıcısına yanıt

Ben Astra ile yan yana gördüm. Astranın yanında çok sönük kaldı 308. İçi de aynı şekilde.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt

Yeni astra da gerçekten yakışıklı , kendi gösteren bir araç .

• Eski Kasa sanki daha değerlenecek :)

• Yani ensesi kalınlardan değilseniz ancak bizim gibi youtube testleri ve forumlarda fotoğraflarına bakarsınız orası kesin.Bu araç hakkında iki şey söyleyeceğim

1-Normal C heçbeklere göre araç 5 cm kadar fazla geniş.Bu iç mekana yansıyan gerçek genişlik mi yoksa çamurluk tampon çıkıntıları ile oluşturulmuş sahte genişlik mi?

2- Otomobil anlatıcısı kanalında test etmişti bir arkadaş.O testte araç 170 km üstünde sport modda bile direksiyon sertleşmeyipaşırı yumuşak kaldığı için yol tutuşu çok kötü etkiliyordu.Test eden kişi böyle bir hata kabul edilemez diyordu.

• 1.2 benzinli pejo 1 milyon. 3-5 yıla ekmeğe 100 bin vermeye başlarız yine.

• ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt

5 Cm artsa Arka koltukta Ortada Yetiskin rahat rahat yolculuk eder..Genelde yan aynalarla birlikte olcumler...O derece 1800 Mm gecmez ic mekan..

• kendi reklam videolarında bile ekranın uygulamaları kastığı için direkt o sahneleri kesmişler. rezalet ötesi.

• yarın test sürüşü için bayiye gideceğim.

eğer 1.2 olarak alırsam ve 1 yıl sonra falan 1.6 hibriti getirirlerse küfrederim. 2022 Peugeot 308 Türkiye'de! İşte yeni kasa 308 fiyatı ve özellikleri 

• pepejo yapıyor bu işi2022 Peugeot 308 Türkiye'de! İşte yeni kasa 308 fiyatı ve özellikleri 

• Tasarım olarak çok başarılı. Motor gücü ve torsiyon gibi mevzuları işin içine koyunca fiyat konusunda çok tercih edilir gibi durmuyor bana göre. Sürüş konusuna önem veren birinin bu fiyatlara tercihi yeni 308 olmaz

• Ben daha öncede incelemiştim. Açıkcası premium sınıfa yaklaşmak adına ciddi güncellemeler yapıldı. Yalıtımdan tutun malzeme kalitesine kadar. Ancak şu konuda katılıyorum. Bu motor ve suspansiyon eksileriyle ne kadar satar tam emin değilim. Mesela 1.6 plug in hybrid 180hp veya 225hplik motor ile gelseydi gerçekten keyifli olurdu. Tahminim ilerleyen dönemde bu seçeneklerde gelecektir. Onların fiyatlarıda minimum 1.100-1.200lerden başlar heralde. Kaldı ki bu motorları bile tercih etseniz arka suspansiyonlar torsiyon lie geliyor. Gerçekten neden böyle seçilmiş bende çözemedim. Ne kadar yeni ve sunduğu güzel donanımlar olsada bence 1.5 etsi bir golf varken bunu seçen çok daha az olur. 2022 Peugeot 308 Türkiye'de! İşte yeni kasa 308 fiyatı ve özellikleri 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.