Şimdi Ara

2016 Şarjlı el süpürgesi tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
3.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında bu konuda bir başlık vardı ama tavsiyeler 4 yıl öncesinden olduğu için konuyu yeniden bu şekilde açıp yardımınızı rica etmeyte karar verdim...

Şarjı el süpürgesi arıyorum... Evde beki arabada da kullanmak üzere...
    Minimum 14.4 v gibi arıyorum, mümkünse emiş gücü kuvvetli olsun...

Araştırmalarım sonucu fakir rct 144 e karar vermiştim ancak tüm araştırmalarım sonucu cihazdan hala bulabilmiş değilim, üretimden kalktı diyorlar ve bulunamıyor...

Black&Decker PV1420L Şunu da düşünüyordum ama pek kullanan bulamadım tavsie almak için...

Bana önerebileceğin ürünler var mı acaba bunlara muadil olabilir ya da rct 144 satan biri de olursa harika olur

Şimdiden çok teşekkürler

• Ben de merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip...

• Bende önerileri bekliyorum

• Kenwood 14.4 aldık... Şimdilik memnunuz
  • Black&Decker PV1420L mükemmel bir süpürgedir. Eve aldım ardından dayanamadım yazlığa da aldım. Dyson filan hikaye kaldı yanında, neredeyse bütün evi süpürüyorum bana mısın demiyor...
  • 370 liramı verdiniz ona. Çok para ya iyi günlerde kullanın da.
    Bana daha ekonomik 100-150 lira emiş gücü yüksek uzun ömürlü bir f/p ürünü lazım?
    Te 15 yıl önce annem philipsin bi cihazını almıştı çok güzel çekiyodu, öneri alabilirmiyiz

• benim aldığım kampanyadaydı istanbul kadıköyde bir mağazada fiyatı 170 tl idi... şimdilik oldukça memnunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.