Şimdi Ara

2012 BMW 320İ (184 GB)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2012 model F30 BMW 320İ (184 BG) ile ilgili deneyim, sorun ve benzeri konularındaki görüşleri düzeyli olarak burada paylaşalım, ne dersiniz?

• f30 320i 2.0 (184 hp) modelinde aracı ecopro moduna aldığınızda gaz verince inceden zincir sesine benzer ses duyuyor musunuz? (Bu ses aracı ilk çalıştırdığınızda duyduğunuz yağlanma sırasında gelen zincir sesine benziyor) Comfort modunda bu ses kayboluyor. Şehir içinde duymak çok güç ben genelde kapalı garajda duyuyorum. Aracı aldığımdan beri var. Servise sorduğumda olağan dışı bir ses yok demişlerdi...
  • Uluj333 U kullanıcısına yanıt
    Aracımı ikinci el olarak aldım, İstanbul dan perşembe günü teslim alacağım. Şimdilik aracıma ısınma ve bilgilenme durumundayım:)
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun. Araç hızını belli etmiyor, alışma sürecinde dikkat edin...
  • Uluj333 U kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz ve öneriniz için çok teşekkür ederim.
  • Aracımı aldım...

Bir sorum olacak; sağ ve sol sinyal vermek için sinyal koluna hafif dokunduğumuzda 3 defa sinyal veriyordu, bu gün 3 defa sinyal verme işini dokunduğumda sadece 1 defa veriyor. Önceden eminim 3 defa sinyal veriyordu. Aracı tanımak içim orasını burasını oldukça fazla didikledim, acaba bir terde sinyal ile ilgili bir ayar vardı da ben mi bozdum bilemiyorum. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olmasını rica ediyorum.
  • ertanakbas E kullanıcısına yanıt
    ayarını ı drıve dan yapabilirsiniz 1 ,2 veya 3 defa yanacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
    her iki anahtarınız da farklı ayarlar yüklü ise belki ondan olmuştur.. @ertanakbas
  • JN008 J kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız, anahtar dan galiba. Sabah diğer anahtarı yanıma almıştım, yarın sabah deneyeceğim. Teşekkür ederim.
  • F30 BMW'ye servis de cruise kontrol taktırmak mümkünmü? Samsun BMW servisi mümkün olmadığını söyledi, yaptıran varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.