Şimdi Ara

2010 yeni kasa astra (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: EsrimE
    Arabada 1500 tl hasar kaydı var oda boya yapılmış.Fiyat 34250 ye bitecek büyük ihtimalle

Değil almak,arkana bakmadan uzaklaş.
    Hasar kayıtlı arabaya 35 bin lira verilir mi yahu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: syerturan

Yarış yapmayacaksanız performans kaygısı yaşamayın, gitmediği falan yok arabanın. Fiyatta uygun o donanım paketine göre. Sadece lpg uyumunu araştırın, o konuda da sıkıntı yoksa alınır, kullanılır.

Sahibi şöyle dedi lpg takılı aldım fakat ben kullanmadım diyor.

Magnezyum subabları değiştirin çelik subablar ile 500 tl bir masrafı olacaktır.Benim araç benzinde 11.5-12 litre yakıyordu.Lpgde 12-14 litre yakar gene..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Arabada 1500 tl hasar kaydı var oda boya yapılmış.Fiyat 34250 ye bitecek büyük ihtimalle

Değil almak,arkana bakmadan uzaklaş.
    Hasar kayıtlı arabaya 35 bin lira verilir mi yahu?

Niye yahu, benim ekstra bakımlı - cilalı Astra mın arka tamponu parmak kadar çizik yüzünden komple değişti ve kaza kaydı olarak 1.000 küsür lira görünüyor.

Moralim bozuldu demek birçok kişi böyle düşünebilir, neyseki satmayı düşünmüyorum.

• Gözünü seviyim arkadaşım yeni kasa diye 2010 model araba,üstüne hasar kaydı,üstüne lpg taktım kullanmadım diyor,35 bin lira para istiyor,o arabadan ne cacıklar çıkar biliyor musun?
    Biraz araştırsa kardeşimiz kazasızını boyasızını 35 36ya bitirir,arabanın sıfırı 43k yahu.
    ne gerek var mide bulandırmaya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 5 Eylül 2013; 0:39:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Gözünü seviyim arkadaşım yeni kasa diye 2010 model araba,üstüne hasar kaydı,üstüne lpg taktım kullanmadım diyor,35 bin lira para istiyor,o arabadan ne cacıklar çıkar biliyor musun?
    Biraz araştırsa kardeşimiz kazasızını boyasızını 35 36ya bitirir,arabanın sıfırı 43k yahu.
    ne gerek var mide bulandırmaya?

Sıfırı 43 se haklısın kardeşim.
  • Alma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Yarış yapmayacaksanız performans kaygısı yaşamayın, gitmediği falan yok arabanın. Fiyatta uygun o donanım paketine göre. Sadece lpg uyumunu araştırın, o konuda da sıkıntı yoksa alınır, kullanılır.

O konuyu iyi araştırın, kullanmamasının bir sebebi olmalı. Taktırmamayı anlarım da, kullanmayacak adam lpg takılmış aracı neden alsın ki? Bir problem olabilir. Kafanız rahat etmezse o fiyatlara sıfır km classic olanlara da bakabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

O konuyu iyi araştırın, kullanmamasının bir sebebi olmalı. Taktırmamayı anlarım da, kullanmayacak adam lpg takılmış aracı neden alsın ki? Bir problem olabilir. Kafanız rahat etmezse o fiyatlara sıfır km classic olanlara da bakabilirsiniz.

adam aldığında takılı olarak almış zaten

• Hayır hasar kaydı olunca ne oluyor yani? 1500 tl serviste görülmüş bir boya işlemi için hiç bir şey değildir. Darbe önden, tavandan ve direklerden olmadığı sürece sıkıntı olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

adam aldığında takılı olarak almış zaten

Ben de onu diyorum, kullanmamasının sebebi bir arıza olabilir. Performansa, orjinalliğe önem verse lpg takılmamış olanını alırdı baştan. İstisnalar olabilir tabi, güvendiği birinden vs. satın alması gibi ama.

• artık temiz bir araba bulmamız gerekiyor fakat fiyatlar çok uçuk anlamadım gitti??
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.