Şimdi Ara

2010 yeni kasa astra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar istanbulda oturuyorum bugün biri ile görüştüm ve aklıma yattı

Araba :Yeni kasa astra 2010 1.6 enjoy plus + Lpg

70.000 km

Arabada 1500 tl hasar kaydı var oda boya yapılmış.

Fiyat 34250 ye bitecek büyük ihtimalle

Sizce nedir alınır mı bu fiyata ???

Kullanan arkadaşlar bilen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsrimE -- 4 Eylül 2013; 18:27:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanmadım bilmiyorum ama o fiyata --başka bir sıkıntısı yoksa-- direk yapışın araca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anton | SS

Kullanmadım bilmiyorum ama o fiyata --başka bir sıkıntısı yoksa-- direk yapışın araca.

Anladım hocam banada fiyat uygun geldi işte bakalım kullanan arkadaşlar ne diyecek arabanın artışarı eksileri neler pek bilgim yok çünkü

• Bu opelin donanımlarını sevemedim gitti.
    Fiyat olarak iyi.Ama İyice araştırın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RenaultSport -- 4 Eylül 2013; 19:40:38 >
  • Nasıl yani??

• 1.6 115hp turbosuz yurumeyen bir arac birde lpg yapilmis. Deneyin derim performansini

• 2010'da j kasa mı vardı? Bu H kasa sanırım. H kasa için fiyat bana ucuz gelmedi.

Düzenleme: Sanırım ilk çıkan serisi. 0-100 11.7 saniye de tamamlıyor, lpg ile ne kadar fark eder bilmiyorum ama araç performanslı değil. Bu 1.6 105ps olan dizel motordan daha hantal demek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 4 Eylül 2013; 20:51:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

2010'da j kasa mı vardı? Bu H kasa sanırım. H kasa için fiyat bana ucuz gelmedi.

J Kasanın çıkış tarihi 2010

• Evet belki çok seri değil ama konforu karizması yeter fiyat uygun gibi Opel önyargınız yoksa bence alın

• quote:

2010'da j kasa mı vardı? Bu H kasa sanırım. H kasa için fiyat bana ucuz gelmedi.

Düzenleme: Sanırım ilk çıkan serisi. 0-100 11.7 saniye de tamamlıyor, lpg ile ne kadar fark eder bilmiyorum ama araç performanslı değil. Bu 1.6 105ps olan dizel motordan daha hantal demek oluyor.

Opel ön yargım yok ama kullanan arkadaşlara sormak daha doğru gwliyor.

-Araba yeni kasa

• bende 1.4t sport vardı. arabada sunroof var mı? 1.4t alınıp binilecek araba ama 1.6 ları için öle diyemeceğim çünkü aşırı hantallar ve çok yakıyorlar. bence sen parayı birazcık daha arttırıp 40 civarına güzel bir 1.4t bak tabi imkanın olabilirse. hem az yakıo hemde güzel gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arday1 -- 4 Eylül 2013; 21:26:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsrimE

quote:

Opel ön yargım yok ama kullanan arkadaşlara sormak daha doğru gwliyor.

-Araba yeni kasa

1.4 140ps kardeşimde var, bildiğim tanıdım bir araba makyajsız kasa, yani aynı kasa. Sport modeli. Çok güzel yakıyor, ayda 5 depo.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 115 Hp lik Astra kullanıp performansından şikayet edeni görmedim, daha doğrusu fiyatına oranla test edip alıp da sonradan pişman olan.

Kayserili bir arkadaşımın ş.içinde Lpg ile 11 litrelik ortalama tüketimi var benzinde yaklaşık 9 litre tüketiyor ancak kendisi seri bir kullanıcı ve arka koltuk sırası dar olduğu için sattığı Megane III 1.5Dci ile de aynı şartlarda 7.5litre mazot yakıyordu.

Bende 1.4Tmodeli var ve doğal olarak daha canlı bir performansa sahip ayrıca tüketimi de biraz daha iyi; son bayramda Ankara - Balıkesir yolunu 4.7 ortalama ile başlayıp Edremit Körfezi nde 5.3litre bitirmiştim.

Bence performansa çok düşkün değilseniz 1.6 115Hp lik motor fazlasıyla yeterli gelecektir, örnek verdiğim arkadaşa göre misal araç okuduğu yorumlara ve turbo dzel araçtan sonra almasına rağmen gayet tatminkar ancak bu araçların otomatik vitesleri özellikle ş.içinde tüketimi çok arttırıyor.

• 115Hp astraynın performsnsını beğenmeyenleri merak ediyorum acaba neye biniyorlar. piyasada zibil gibi 68-70-75-85-90 hp araçlar varken astrayı beğenmemek...

• 1.6 atmosferik motor araba alıp yarışa çıkacaksan performansı yetmez ama normal kullanacaksan güzeldir.
    Konu opel olunca araç hantal laftasını yiyor öyle bir hantallığı yok, bildiğin 1.6 atmosferik bir motor işte.

LPG şehir içi 10-11 litre yakar seri kullanımda, benzin ise 8-9 litre yakar. Yakıtta normal anlayacağın.

Güzel araçtır.
  • quote:

2010'da j kasavardı.

Bu arada araç çok hantal söyliyeyim yakıtı ve performansı yüzünden fluence aldım.

Eski bir astra j 1.6 cosmo active select kullanıcısıyım.35000 km kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demage -- 4 Eylül 2013; 23:52:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

quote:

2010'da j kasavardı.

Bu arada araç çok hantal söyliyeyim yakıtı ve performansı yüzünden fluence aldım.

Eski bir astra j 1.6 cosmo active select kullanıcısıyım.35000 km kullandım.

Bendede 2011 dinamiq 1.5 fluence vardı onu sattım yol tutuşu çok kötü geliyordu ve bana hiç güven vermiyordu ve malesef kaza yaptım ve arabayı sattım onun için tekrar bakmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

115Hp astraynın performsnsını beğenmeyenleri merak ediyorum acaba neye biniyorlar. piyasada zibil gibi 68-70-75-85-90 hp araçlar varken astrayı beğenmemek...

Olayın özeti budur!
  • Yarış yapmayacaksanız performans kaygısı yaşamayın, gitmediği falan yok arabanın. Fiyatta uygun o donanım paketine göre. Sadece lpg uyumunu araştırın, o konuda da sıkıntı yoksa alınır, kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syerturan

Yarış yapmayacaksanız performans kaygısı yaşamayın, gitmediği falan yok arabanın. Fiyatta uygun o donanım paketine göre. Sadece lpg uyumunu araştırın, o konuda da sıkıntı yoksa alınır, kullanılır.

Sahibi şöyle dedi lpg takılı aldım fakat ben kullanmadım diyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.