Şimdi Ara

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası Final | Türkiye - ABD (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.683
Cevap
0
Favori
79.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelmeyecek oyuncular turnuvanın gazını kaçırdı baya , İnşallah çok çekişmeli ve heyecanlı turnuva olur da bu eksiklikler kapanır hatta bu olumsuzluklar olumlu bir sonuç yaratır.
  • oldu olacak turnuvanın adını "efes pilsen world cup" yapalım
  • Arkadaşlar,ben 2010 dünya basketbol şampiyonası için iş başvuru yapmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba ? Sanırım farklı dil bilen kişiler aranıyor bende Sırpça ma güveniyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pau_gasoll

Arkadaşlar,ben 2010 dünya basketbol şampiyonası için iş başvuru yapmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba ? Sanırım farklı dil bilen kişiler aranıyor bende Sırpça ma güveniyorum :)

geçti diye biliyorum hocam o şans
  • Gasol da gelmeyeceğini açıklamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

oldu olacak turnuvanın adını "efes pilsen world cup" yapalım

hahaha serhat cok iyi :)

türkiyeden korktukları bi gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

bir iyi bi de kötü haberim var..

iyi haber tanjevic iyileşme sürecindeymiş. her geçen gün daha iyiye gidiyormuş..

kötü haber, dünya şampiyonasında takımın başına geçmeyi planlıyormuş..

hocam sen iyimser bakmışın,ben olsam bir kötü birde berbat bi haber derdim

bu arada gasol de gelmiyor
  • http://212.174.96.170/
    Buradan tahminler yapılabilir.Tahminler yaparken de görülecei gibi bizim 2.olmamız çok kötü olacaktır.1.olamazsak 3.olalım daha iyi..İnşallah 2003 İsveç de yaptığımız gibi yapmayız.

Orada sırf şehir değiştirmeyelim diye Hırvatistanı yenmek için kasmıştık son sn lerde de olsa yenmiştik..Ama sonrasında Yugoslavya ile oynayıp fark yemiştik.Halbuki orada Hırvatlara yenilsek şehir değiştirecek ancak Rusya ile oynayacaktık..Bunu kimsenin düşünmemesi çok ilginç düşünmüşsek de uygulamamışsak da düşündürücü idi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 6 Haziran 2010; 16:01:59 >

• kobe nin de dizinden ameliyat olma ihtimali yüksekmiş,anlaşılan az yıldızlı bir dünya şampiyonası izleyeceğiz
  • Şampiyonluk pakedi elinde olup da gidemeyecek olan arkadaş varsa benimle pm den irtibata geçerse çok mutlu olurum..

Herhangi bir kombine bileti de olabilir..

Bir de 11 haziran gece 12 de hemen satışa çıkar mı yoksa sabah falan mı satışa çıkar günlük biletler?
  • Günlük biletler için girdiğimizde Seçmiş olduğunuz biletler şu anda satışta değildir
    Günlük grup maçları paketi için girdiğimzde de 2 il dişinda 11 Haziran yazıyor..

2 seçenek için de satışlara başlama tarihi 11 Haziran mı ki ? Temmuz-Ağustos ilk haftası gibi günlük maç biletleri bulabilirmiyiz ? Ya da şampiyona başladıktan sonra ? (bunu hiç sanmıyorum ama yine de takip etmek lazım ) salon çevresinde buluruz elbet de
  • Yiğiter Uluğ ile Murathanoğlu TRT de milli takım hakkında konuştular ve içim bunaldı resmen..Yani belki de durumun farkında bile değildik ama alt alta sıralayınca problemlerin ne kadar çok olduğu ortaya çıkıyor..
    Yine mücadele edeceğiz vss lafları oradan oraya dolaşacak ama zaten o mücadeleyi herkes veriyor artık.Hani türk gücümüz var seyircimiz var biz farklıyız diyoruz yaa işte Böyle mücadele ediyoruz yeter diye ! abartıyoruz ya kendimizi..İşte bakalım neler olacak..Kamp dönemi çok iyi gececek gençler & tecrübeliler çok iyi kaynaşacak onları biliyoruz ama sonuç ne olacak ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 7 Haziran 2010; 20:54:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk
    sonuç ne olacak ??

asıl hedef 2126 deriz, sıyırırız paçayı sen merak etme
  • Kadro yarın açıklanıyormuş..Bakalım 2008 de aldığı Ersin Görkem 2009 da 12 ye koyduğu Bekir ve Bariş'ı tekrar çağıracak mı coach..Hayır 2010 'a hazırlıktı ya mesele.Her turnuva da farklı farklı isimler denedik ya 2010 diye.Artık denemeler de olmayacak

Bekir alınmayacak herhalde..Bariş da öyle.."Yani geçen sene alınmaları yanlış oynatılmamaları daha da yanlış idi.

Kerem Tunçeri ?? Sakat.
    Engin Atsür +
    Barış Ermiş + Ender'in yerine olması lazım
    Ender Aslan - Formda olsa da güvenilmez
    Sinan Güler +
    Ömer Onan +
    Ersin Görkem +
    Ersan İlyasova +
    Cevher Özer + Geçen sene son anda çıkartıldı deniyordu..Sanırım turnuva kadrosunda olacak.
    Kaya Peker -
    Evren Büker + Muhtemelen 12 kişide yer alacaktır.Ama ne derece katkı verir bilinmez ? Daha önceki turnuvalara davet edilseydi böyle düşünmezdik.35 yaşındaki Bekir'in yerine mesela.
    Hidayet Türkoğlu -?
    Cenk Akyol + Formda olduğunu düşünmek istiyorum
    Kerem Gönlüm ?
    Ömer Aşık ?
    Semih Erden -
    Oğuz Savaş -
    Furkan Aldemir + Sadece aday kadroda olacaktır malesef.

böyle birşey olur sanırım..Tabi Tanjevic süprizlerine de yer vermedik..2.bir Murat Kaya vakası yaşanabilir.Soru işareti koyduklarım bilinmeyenler gerisini +/- form durumları..
    Millet 17-20 yaşındakileri gözünü kırpmadan oynatır bizim Furkan,Doğuş,Enes vss... aday kadroda lütfen yer alıyorlar..Nasıl bir gençleştirmeyse ..
    Ömer ile Kerem 1-1.5 yıldır maç yapmıyorlar Kerem neyse de Ömer toparlanamaz ise dişarıda kalacaktır.

Engin
    Kerem
    Bariş
    Sinan
    Cenk
    Evren
    Hidayet
    Ersan
    Kerem
    Kaya
    Oğuz
    Furkan

• üzerinde çokta düşünülecek bi durum yok aslında,kadroda kimler olursa olsun yine tüm takım Hidayet ve Ersan'ın eline bakacak...
  • valla hiç umursamıyorum artık, kafa da yormuyorum.. yora yora kafa kalmadı.. bilet bile almadım.. gerçi askerdeydim mazeretim vardı ama 3-5 sene önceki ruh halim olsa napar eder alırdım o bileti.. ayın 11'inde günlük biletler satışa çıkacakmış.. final maçına eğer kaldıysa alırım biletimi, giderim paşalar gibi izlerim finali.. milli takım napmış, kaçıncı olmuş, kafalarını ne renge boyatmışlar umrumda değil artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk
    sonuç ne olacak ??

asıl hedef 2126 deriz, sıyırırız paçayı sen merak etme

turgay ölmüş olur mu o zamana kadar hacı? en azından emekli olsun..
  • Büyük başkan artık gider yaa..Tanjevic ile bırakır koltuğu ..Aslında hesapları tutsaydı kesin giderdi de Fıba dan tokatı yedi

Bilet bende almadım.Daha doğrusu alamadım..günlük biletleri için ise tam birşey belli değil gibi ? Maç günü biletler kalır mı ? Satılır mı bilemiyorum ki Salon çevresinden alıp da girmek falan olsa.Final maçları için ise bilet bulmak imkansız gibi artık eş dost yoksa.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.