Şimdi Ara

2010'da PS3 mü yoksa Xbox 360 mı? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
13.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hahaha tabıkı ps3 zaten ps3 su sıralar amerıka dahıl xbox360 ı cok az farkla takıp edıyor yaklastı bıle cok az bı sayı kaldı kaldıkı bu sene GOW3 cıkıyor 2010da ps3 gecıcek buseneye kadar gec cıkmasına ragmen hızla ara kapanıyor ps3lerdede fazla sorun yok bence ınsanlar artık ps3 e yonelcek bu sene cogu xbox360 kullanıcsıda takıp ettıgme gore ps3 sahıbı olmaya baslıyor
  • 2010 yılının galibini belirlemek için çok beklemeye gerek yok hele şu mart ayı gelsin xboxcılar o zaman neye güvenerek konuşacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluet

forumda elestirdigi oyunu oynamadan yorum yapan cok oldugu icin ben onlara nukte yaptim zaten en son yazdigim cumlemi okursan daha bir dikkatlice anlarsin ne demek istedigimi

Yalnız saydığın oyunlar arasında '' Dark Saydırs'ın '' Xbox360 versiyonu yok ? biliyorsun; Oyunun Xbox360 versiyonunda, Kırıntılanma ve Yırtılma var..

• "Mart ayında raflarda büyük bir GoW III fırtınası kopacak, ve Xbox 360 sahipleri ise salyalarını silmekle yetinecekler..."

bsc editörünün yazısı rezil-kepaze bir yazı. zaten 2 tane mesajı olmasındanda bu işlerde ne kadar acemi olduğunu gösteriyor. yılların donanımhaberinin düşütüğü hale bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surround

wii de mario ile tenis oynamayıp gta gibi oyunların yüzünü görememektense.
    Tabii ki ps3

konunun wii ile ne alakası var çözemedim sadece laf olsun diyemi yazdın
  • valla tüm konsollar bende olduğu için bayram edecem,sizi bilmem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidEye007

quote:

Orijinalden alıntı: bluet

forumda elestirdigi oyunu oynamadan yorum yapan cok oldugu icin ben onlara nukte yaptim zaten en son yazdigim cumlemi okursan daha bir dikkatlice anlarsin ne demek istedigimi

Yalnız saydığın oyunlar arasında '' Dark Saydırs'ın '' Xbox360 versiyonu yok ? biliyorsun; Oyunun Xbox360 versiyonunda, Kırıntılanma ve Yırtılma var..

Aman hoca hatırlatma yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: spike3001

"Mart ayında raflarda büyük bir GoW III fırtınası kopacak, ve Xbox 360 sahipleri ise salyalarını silmekle yetinecekler..."

bsc editörünün yazısı rezil-kepaze bir yazı. zaten 2 tane mesajı olmasındanda bu işlerde ne kadar acemi olduğunu gösteriyor. yılların donanımhaberinin düşütüğü hale bakın

Neden kepaze doğruyu söylediği içinmi?Çıktığı ay piyasaya hükmedicek işte gow 3,yanlış olan nedir?Aynı şeyi herhangi bir xbox oyunu için yazsa çıtın çıkmazdı eminim.
  • 2010 yılında güzel oyunlar bizleri bekliyor.Kendi açımdan baktığımda o listede PS3 tarafında Mag ve Modnation Racersa,360 cephesinde ise Halo Reach'e yer yok.Onun dışındakiler gelsin...
  • insanlar iyice çıldırmış

birisi xbox ına iyi bakamaz 3k yı görünce ps3 fanboy moduna girer(zannederki ps3 bölümü onu sevicek hemen onlara ısındırıcak kendini)

bir diğeri ps3 ü god of war 3 ile gt5 için alır %85 i böyle yani exc olunca konu derler xbox da yok exclusive oyun e sen 2 tane exclusive bekliyosun pekte arada bir fark yok dimi ?

öbür arkadaş ps3 den soğur halo sevdalası olup savaş açar ps3 e

arada zavallı wii ye laf atarlar ki nintendo hem ps3 ü hemde xbox 360 ı gebertti ezdi nintendo ds el konsolu bile fark çaktı bu konsollara helal olsun adamlar ses seda karşılaştırma yapmadanda götürüyolar ben şuana kadarda bir tane wii fanboyu görmedim.

her başlıkta bir kavga bi tartışma hiç iyi yöne gitmiyo artık bu olay iyice aştı kendini en küçük konudan bile dehşet tartışmalar doğuyor bence el atma zamanı geldi editör ve adminlerin çünkü düzeni ve keyfi kaçıyo bozuluyo ortamın.

ve böyle düşünenin tek ben olduğumu zannetmiyorum.

• Artık oyunları konuşmalıyız.4 yıldır konsol konuşuyoruz.Ne gecti elimize?
  • "PS3 mü yoksa Xbox 360 mı?"

şu başlık 100. başlık falandır herhalde konsol bölümünde açılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven spielberg -- 19 Ocak 2010; 21:24:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

insanlar iyice çıldırmış

birisi xbox ına iyi bakamaz 3k yı görünce ps3 fanboy moduna girer(zannederki ps3 bölümü onu sevicek hemen onlara ısındırıcak kendini)

bir diğeri ps3 ü god of war 3 ile gt5 için alır %85 i böyle yani exc olunca konu derler xbox da yok exclusive oyun e sen 2 tane exclusive bekliyosun pekte arada bir fark yok dimi ?

öbür arkadaş ps3 den soğur halo sevdalası olup savaş açar ps3 e

arada zavallı wii ye laf atarlar ki nintendo hem ps3 ü hemde xbox 360 ı gebertti ezdi nintendo ds el konsolu bile fark çaktı bu konsollara helal olsun adamlar ses seda karşılaştırma yapmadanda götürüyolar ben şuana kadarda bir tane wii fanboyu görmedim.

her başlıkta bir kavga bi tartışma hiç iyi yöne gitmiyo artık bu olay iyice aştı kendini en küçük konudan bile dehşet tartışmalar doğuyor bence el atma zamanı geldi editör ve adminlerin çünkü düzeni ve keyfi kaçıyo bozuluyo ortamın.

ve böyle düşünenin tek ben olduğumu zannetmiyorum.

yok artık wii zaten konusamazkı xbox360 la ps3 farklı kulvarda kosuo wii cok farklı bı konsol kusura bakmada wıı sı olan konusursa rezıl olur wıının kulvarı cok farklı degısık bı konsol ps3 ve xbox360 tan cok farklı wıı ew eglencesı zaten alan bu oyunları oynıyamadıgını bıldıgı halde alıo bu oyunların wıı ıle alakası yok platformlar cok farklı zaten wıı fanboyu bu olaya gırerse aklından suphe ederım onun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost-riley -- 19 Ocak 2010; 21:26:48 >

• gow 3 bir tarafa diğer oyunlar ayrı tarafa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

quote:

Dedim ki:

"Grafikler rezalet, oyunu 1080p yapacağız diye tüm detaylardan kısmışlar, oyuna yazık ediyorlar oyun bu şekilde çıkmamalı

Ama hemen yukardaki mesajında rezalet demişsin.Şimdi sıradan mı oldu grafikler.Ben demoyu 720p'de oynadım herhangi bir rezalet grafik gördüm.Aksine çok sağlam u2 ile kapışabiklecek bir grafik gördüm.Ps bölümünde grafikler rezalet veyahut sıradan diyen birini görmedim.
    Resimlere bakarak mı konuşuyorsun.Demoyu oynamadın mı?E3 2009 demosu...

Grafiklerin rezalet oluşu adlı yazım 2 sene öncesine ait, eski sslere ait.

Ayrıca sıradan diyeni sen göremediysen ben gösteririm orada da sorun yok.

http://forum.donanimhaber.com/m_37151319/mpage_2//tm.htm#37162683

Neyse oyundayım ben

Oynadığım oyun da MW2 PS3'te. İşte herkes aldığı cihazı körü körüne savunmasa bazı işler çok daha yolunda yürümeye başlayacak da öyle değil malesef.

verdiğin linkteki adamlar ömründe gow oynamamış insanlar.adam utanmasa oyuna sövecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 19 Ocak 2010; 21:33:05 >

• Birgün herkez BSC editörü olacak, Coming Soon.
  • Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi 2010da da WiiSony ve Microsoft dua etsin de,adamlar HD oyunlar için uyarlamadı o teknolojiyi.Ya da uyarlayamadı,neyse işte:)

Şaka bir yana,GT5 ertelenmeseydi GOW3 ile beraber satışlara ciddi oranda katkısı olacaktı.GOW3 tek başına bile satışları artıracak,ama diğer sayılan oyunlar bu kadar ses getirir mi o muamma.Heavy Rain %90 iyi olacak,hatta klasik olabilir yapımcısı sayesinde.Ama en fazla 3 milyon satarsa şaşırmayın.Killzone2 ve UC2 de gördük bunları,o yüzden söylüyorum.

360a gelince;en büyük kozu Alan Wake,Splinter Cell ve Natal olacak bana göre.Natal büyük ihtimalle sorunlarla gelecek ama,hep söylediğim gibi ölüsü bile Wii den müşteri çalacaktır.

Buarada başlığı açan arkadaşın,çalıştığı yer de göz önüne alındığında,360 sahipleri için "salyaları akacak"diye bahsetmesi olmamış.Böyle şeyleri üyeler yazdığı zaman,en kötü uyarı alıyor.Biraz daha dikkat lütfen

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 19 Ocak 2010; 22:43:13 >

• oyun oynamanın ve konsolun ayrımı olmaz
    sadece oyunu oynayan ınsalar arasında ayrım olur

o da ;
    hıc bırsey bılmeyen ama yınede oynamaya calısıp zevk almasını bılenler (oyundan anlamasada ne oldugunu bılırler)
    cok sey bılıpde oynadıgı oyundan hıcbırsey anlamayanlar (oyundan anladıgını zannedıp kendılerını kandırırlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 19 Ocak 2010; 21:58:41 >
  • Rakip konsol da bu sene bombalıyor baya

Halo var
    Alan Wake var

Başka yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Rakip konsol da bu sene bombalıyor baya

Halo var
    Alan Wake var

Başka yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.