Şimdi Ara

2008 fiat siena

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
14.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2008 fiat siena

2008 fiat siena

2008 fiat siena

• ..

2008 fiat siena

2008 fiat siena
  • Türkiye ye gelecek mi?
  • berbatül vahşet....herkes yeni tasarımlar,yeni otomobiller göze ve kulağa hoş gelecek arabalar yaparken fiat bence tamamen cıvıtıyor..
    neredeyse loganı buna tercih edecez bunlar müşterileri ne zannediyor..artık bunda neler opsiyonel olur neler..
    1- sağ ayna opsiyonel
    2- arka iki kapı opsiyonel
    3- devir saati opsiyonel
    4- sis farı opsiyonel
    .....klima-abs vb.. modern araçlarda bulunan bilumum şeyler opsiyonel olur heralde...Allah bizi korusun..
  • fiat bu şekilde devam ederse heralde kulvar atlar. ve..renault ile opelle wv ile vb. markalarla yarıiacağına..
    ladayla tatayla yarışır...belki onlarla bile değil..
    şu arabanın tata indigo ile lada vegadan ne farkı var......
    bu benim görüşüm katılmayan arkadaşlar olabilir...
    bence fiat klasını sarsıyor....hatta sarsmıyor......SARSMIŞŞŞŞ BİLE...ALBEA'sıda ORTADA YA..fazla söze ne gerenk
  • buda albeası albea varken ne gerenk var siena çıkarmaya değilmi güzel kardeşim..
    yurdum insanı bunlarıda alır...maksat yedek parçası ucuz değil mi.ya..
    gerçi yedek parça ucuz ama pahalı olan senede 1 kere bozulursa...bunlar 10 kere bozuluyor...parçadan vuruyorlar voleyi heralde..
    değişik bir satış pazaramasıda olablir bunların yapmak istedikleri..
    ne diyelim onlardan iyi bilecek değliz ya...

2008 fiat siena
  • türkiye ye gelecek mi?
  • alacan mı gelirse...????
    aman dikkat et....başka bişey al...
    gelir gelir....türkiyeyede gelir...nasıl olsa almıyoz mu.....
    arabanın tipine baksana

• tata dan fazlası var eksiği yok...fiatta bari...ucuz araba üreteceğim diye amblemini zedelemese...
    renault un yaptığı gibi..başka bir marka üzerinde ürettirse arabasını.. LOGAN DA OLDUĞU GİBİ
    dacia reno ilişkisi..
    bunlarda bence tatayla yada gaz yada bisanla falan birleşsin...
  • motorları nasıl olacak? yine 1,3 multijet 70 hp ve 1,4 fire 77 hp olursa hiç tutmaz .
  • bencede albea varken buna ne gerek vardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: attci

alacan mı gelirse...????
    aman dikkat et....başka bişey al...
    gelir gelir....türkiyeyede gelir...nasıl olsa almıyoz mu.....
    arabanın tipine baksana

arkadaşlar bu araç brezilyada üretilen siena'nın 2008 yılında çıkacak yeni modeli,türkiye'ye gelmesi söz konusu falan değil.

ayrıca albea türkiye' başarısını kanıtlamış ,sahibine fazla arıza ve problem çıkarmayan bir araç.neden bazıları bu kadar acımasız eleştiriler yapıyor konu fiat olunca anlayamıyorum. albea fiyatına göre beklentileri fazlasıyla karşılayan bir araç bence.

• kullanmadan, çıplak gözle görmeden , dokunmadan , ne olduğu bilinmez , önyargılı olmayın.
  • bu resimlerden ne olduğu gayet iyi görünüyor.. saçma sapan bi tasarım..v6 motor koysalar, içi tamamen deri olsa yine almam yine almam.. objektif olacam diye diğer markalara haksızlık etmek yanlış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desci -- 4 Kasım 2007; 11:45:47 >
  • Albea bu yıl makyajlandı ve ALBEA SOLE oldu. Resimlerdeki araç Brezilya üretimi....
    Bizdeki Albea orada yıllardır Siena olarak satılıyor... bu araçta onların makyajladığı yeni Sienaları....
    model aynı dahi olsa isim , motor ve kasa ülkelere göre değişiklik gösterebiliyor....İncelerseniz
    bizdeki Palio ile Brezilyadaki Palionun görünümlerinin farklı olduğunu göreceksiniz....
    örnekleri çoğaltmak mümkün...
    Honda citynin bizdeki kasa ve motor ile uzak doğu üretimi çok farklı...doğduğu yer Japonya da
    farklı bir isimle satılıyor.....
    Fordun bizdeki fusion modelini hepimiz biliyoruz... birde Amerikadakine bakın.....
    http://www.fordvehicles.com/cars/fusion/

Sonuç olarak yukarıdaki yeni siena bize gelmez...
    belki daha sonraki makyajda bu araçtaki bazı değişiklikleri alır, Albea'ya uygularlar... belki.....

• Bu araba hiç gelmesin zaten fiatın bir iki araba hariç hiçbir modelini sevmiyorum.Ben palio sahibi olmama rağmen tipo,bravo ve uno dışında hiçbir fiat modelini sevmem zaten o modelleride aptal politikalarla harcadılar
  • bencede brezılyada uretılan araçlar ıçındır çunkı albea ile aynı kı ınşallah oyledır.sıena almak ısteyen artık uretılmıyor dıye almıyor çogu arkadaşımı bılıyorum.şimdi albeayı bıtıtrıp tekrara sıenaya donerse bu sefrede albeaları bıtırır.artık bunu yapmamalı tofaş.bızım mıllet değişik...
  • Arkası güzel Ön berbattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  • arkadaslar bizde siena hl vardı 1.6 16v 100bg di heral araba süperdi fazlayakıodu ama iyidi arkadaslar bu albea dan iyi heral baksanıza fotolaraa arka camlar elektrikli vs vssiena iyidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: attci

fiat bu şekilde devam ederse heralde kulvar atlar. ve..renault ile opelle wv ile vb. markalarla yarıiacağına..
    ladayla tatayla yarışır...belki onlarla bile değil..
    şu arabanın tata indigo ile lada vegadan ne farkı var......
    bu benim görüşüm katılmayan arkadaşlar olabilir...
    bence fiat klasını sarsıyor....hatta sarsmıyor......SARSMIŞŞŞŞ BİLE...ALBEA'sıda ORTADA YA..fazla söze ne gerenk

vala gorurgormez aklıma geldi bu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.