Şimdi Ara

2006 fiesta tdci 20.000 tl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi yaşadığım şehirde böyle bi araç buldum. 130.000 km de hiç boya darbe yok bakımları yapılmış lastikleri yeni renk beyaz arabada sadece ufak tefek çizikler var ama adam boyatmamış başka kuruş masrafı yok check up yaptırdım herşey tamamda fiyat nasıl yüksekmi birde size danışıyım dedim bu araç bu parayı eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersinho -- 4 Ağustos 2012; 18:49:26 >

• güncel
  • fiyat normal bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat piyasaya göre normal.
  • lanet olsunki piyasaya göre normal demek zorunda kalıyoruz.
  • teşekkürler arkadaşlar sanırım bu aracı alıcam artık pazartesi günü 2 aydır araba arıyorum bayrama araba lazım inanın almak satmaktan çok daha zor.
  • km si fazla gibi sanki
  • kardeşim düşük km li bulamıyosunki bulsanda kıllanıyorsun acaba düşürüldümü diye 2 tane buldum aynı model biri 85.000 diğeri 79.000 km de onlarında fiyatı 22.000 ve 22.500 tl idi
  • Fiyat yüksek.2006 model küçücük bir arabaya 20.000 tl fazla.En fazla 18 bin eder.
  • şimdiki küçük araçlar çok değerlendi malesef çünkü herkes eşine çocuğuna bu tip araçlar alıyor artık bir evde 2 araba dönemi başladı ama küçük olması benim için dezavantaj değildir yaşım 23 ve bekarım yeterde artar bile
  • 130bin çok mu yapmayın arkadaslar sıfır km arac alıp 5 yıl kullanıp hurdaya verelim oldu olacak?
  • Fiyat yüksek ama illâ almaya karar verdiyseniz kilometresinin doğruluğunu araştırın. Her beyaz araç, şirket aracı değildir elbette ama yine de dikkat etmek lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.