Şimdi Ara

2005 Skoda fabia Elegance nasıl? FİYAT?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir tane 2005 skoda fabia elegance buldum. boyasız km düşük 22 civarında alınır mı sizce ? 1,4 101 bg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skoparak -- 31 Aralık 2014; 11:19:33 >

• Marka skoda model yok ? http://www.sahibinden.com/skoda?a5_min=2005&query_text=skoda+elegance&a5_max=2005
    Motor belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwag -- 31 Aralık 2014; 12:22:44 >
  • Octavia 1.6 elegance mi demek istediniz yoksa Aracın sadece Skoda OLDUĞUNU mu biliyorsunuz hacı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence fabia :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Octavia 1.6 elegance mi demek istediniz yoksa Aracın sadece Skoda OLDUĞUNU mu biliyorsunuz hacı ?

fabia yazmayı unutmsm
  • quote:

Orijinalden alıntı: vwag

Marka skoda model yok ? http://www.sahibinden.com/skoda?a5_min=2005&query_text=skoda+elegance&a5_max=2005
    Motor belli değil.

Ne içip konu açıyorsunuz çok merak ediyorum.

1,4 101bg
  • quote:

Orijinalden alıntı: skoparak

quote:

Octavia 1.6 elegance mi demek istediniz yoksa Aracın sadece Skoda OLDUĞUNU mu biliyorsunuz hacı ?

fabia yazmayı unutmsm

1yıl önce Choice edition Aldı arkadaşım ( en dolusu ) 17500 taye Hatasız. Piyasa arttı desen 20.000 derim. Çok zorlasan 21000 , daha da zorlayamam valla. Pahalı geldi bana.

• quote:

quote:

quote:

fabia yazmayı unutmsm

1yıl önce Choice edition Aldı arkadaşım ( en dolusu ) 17500 taye Hatasız. Piyasa arttı desen 20.000 derim. Çok zorlasan 21000 , daha da zorlayamam valla. Pahalı geldi bana.

Bence de fiyat pahalı .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

fabia yazmayı unutmsm

Bence de fiyat pahalı .

anladm. banada fazla geldi.

• quote:

quote:

Marka skoda model yok ? http://www.sahibinden.com/skoda?a5_min=2005&query_text=skoda+elegance&a5_max=2005
    Motor belli değil.

Ne içip konu açıyorsunuz çok merak ediyorum.

1,4 101bg

söylediğiniz model choice sanırsam böyle yazılıyordu performans olarak iyidir üzmez

• 20'den fazla etmez aslinda o da etmezdi de piyasa sisti.

• burda yazılanlara aldırma hocam eğer dediğiniz gibi kazası yok ve km si düşükse alınır.çünkü 3-4 parça boyalı ve km si 150 bine dayanmış olanlara 23-24 bin isteyenler var.eğer temizse kaçırma derim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the bomb has been planted -- 31 Aralık 2014; 13:28:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.