Şimdi Ara

2005-2007 BMW 520d---Mercedes E200 komp ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese selamlar. 2003 x5 imi sattım. Bütçem en fazla 66.000 tl bu iki araç arasında kaldım.

2005-2007 arası mercedes e 200 komp

2007 ve sonrası makyajlıları 80 den başlıyor. ona gücüm yetmez. Bmw den daha fazla yakıyor 12-13 galiba. yayık bir kullanımı varmış hiç kullanmadım. Gemi gibi ağır abi yavaş yavaş. ama konforu bmv nin çok üstündeymiş. ama o cam tavan olayı yokmu herşeyi unutturuyor. Kesinlikle dışı siyah içi bej açık renkli deri cam tavan e 2 paket. ama km ler çok fazla ve 70 den aşağıda yok gibi.yüksek hızlarda tekerlerin açılıp yola oturması felan.

2006-2007 arası bmw 520d

2008 ve sonrası makyajlıları 80 den başlıyor.Daha genç işi ama cam tavan yok sunroof var. daha ekonomik 7-8 litre sarfiyatı. yüksek hızlarda mercedes kadar rahat değilmiş. biraz tedirginlik hissediliyomuş. yine dışı siyah içi bej perdeli felan dolu spor direksiyon (m direksiyon).

siz olsanız ne yapardınız. yaş 33 daha önce 2003 bmw x5 2008 alfa romeo 159 alfa romeo 156 arabalarım oldu.

• Ben Olsam hakikaten de sırf o cam tavan ve konfor hatrina E 200 derdim:))
  • Ben olsam Mercedes alırdım. E60'dan daha kaliteli ve konforlu.
  • W211 aliniyorsa mercedes gerisini tartismaya bile gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 24 Eylül 2013; 16:32:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

W211 aliniyorsa mercedes gerisini tartismaya bile gerek yok
    yakıt sorun olmayacaksa Mercedes derim
  • Çok can yakıcı 2 araç arasında kalmışsın hocam sende ,

Ama konforu hatrına Mercedes diyorum..

Bmw 5 'de hiç fena değ
    il.
  • 2.El BMW saatli bomba gibidir.Bir masraf çıkardı mı arkası kesilmez.
    Düşük km'li w211 iyi tercih olur.Makyajsız alacak iseniz SBC'ye filan çok iyi baktırın.
  • Tamamdır kararım mercedesten yana . Sbc olayını biraz araştırdım. Tam bir yılan hikayesi. Şimdi alacağım mercedeste sbc problemi çıkarsa ücretsiz hallettirebiliyormuyum? Yetkili servis bakımlımı bulnam lazım. Birde yıl mı daha önemli km mi mesala 2004 130 bin km mi 2005 180 bin km mi alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxnxmnxxx

Tamamdır kararım mercedesten yana . Sbc olayını biraz araştırdım. Tam bir yılan hikayesi. Şimdi alacağım mercedeste sbc problemi çıkarsa ücretsiz hallettirebiliyormuyum? Yetkili servis bakımlımı bulnam lazım. Birde yıl mı daha önemli km mi mesala 2004 130 bin km mi 2005 180 bin km mi alınır.

Makyajlı alırsanız SBC'den kurtulursunuz. :)
    SBC'nin garantiye gireceğini pek sanmıyorum,o size kalmış ama.Tamiri 3-5 bin lira arası çıkıyor.
    Km nasıl yapılmış o önemli. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

quote:

Tamamdır kararım mercedesten yana . Sbc olayını biraz araştırdım. Tam bir yılan hikayesi. Şimdi alacağım mercedeste sbc problemi çıkarsa ücretsiz hallettirebiliyormuyum? Yetkili servis bakımlımı bulnam lazım. Birde yıl mı daha önemli km mi mesala 2004 130 bin km mi 2005 180 bin km mi alınır.

Makyajlı alırsanız SBC'den kurtulursunuz. :)
    SBC'nin garantiye gireceğini pek sanmıyorum,o size kalmış ama.Tamiri 3-5 bin lira arası çıkıyor.
    Km nasıl yapılmış o önemli. :)

Alıntıları Göster
    kendiniz zaten cevap olarak Mercedes'i bulmuşsunuz. Bizim tekrarlamamıza ne gerek var

• quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

kendiniz zaten cevap olarak Mercedes'i bulmuşsunuz. Bizim tekrarlamamıza ne gerek var

Alıntıları Göster
    dün 2004 bmw x5 3.0d dışı siyah içi bej full cam tavan tertemiz bir arabaya baktım içine oturdum herşey alt üst oldu. pazarlık yaptım anlaştık adamla araba pert çıktı. içi bej spor direksiyon ekranlı cam tavan 2004 ve üstü bir x5 dizel sanki daha keyifli olacak siz ne dersiniz.aynı gün bi tanede mercedes e200 baktım. Kesinlikle x5 daha keyifli geldi. biraz daha para biriktirip 80 000 tl gibi bir fiyata x5 almak daha mantıklı olcak sanırım.

• quote:

dün 2004 bmw x5 3.0d dışı siyah içi bej full cam tavan tertemiz bir arabaya baktım içine oturdum herşey alt üst oldu. pazarlık yaptım anlaştık adamla araba pert çıktı. içi bej spor direksiyon ekranlı cam tavan 2004 ve üstü bir x5 dizel sanki daha keyifli olacak siz ne dersiniz.aynı gün bi tanede mercedes e200 baktım. Kesinlikle x5 daha keyifli geldi. biraz daha para biriktirip 80 000 tl gibi bir fiyata x5 almak daha mantıklı olcak sanırım.

Alıntıları Göster
    Tercihinize bir şey demem ama o kasa BMW'nin yüksek hızlarda tedirginlik hissettireceğini hiç sanmıyorum.

E60 5 serisi, konfordan ziyade sürüş dinamizmi ve yol tutuşun daha ön planda olduğu bir araçtır. Hatta süspansiyonları E-segmenti için çok sert diye eleştirilen bir araçtır.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Tercihinize bir şey demem ama o kasa BMW'nin yüksek hızlarda tedirginlik hissettireceğini hiç sanmıyorum.

E60 5 serisi, konfordan ziyade sürüş dinamizmi ve yol tutuşun daha ön planda olduğu bir araçtır. Hatta süspansiyonları E-segmenti için çok sert diye eleştirilen bir araçtır.

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2004-e-200-163-bg-kompressor-avantgarde-aut-ful-servis-bakili-138686108/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-full-plus-full-cok-temiz-137435861/detay

• Mercedes tercih et pişman olmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Mercedes tercih et pişman olmazsın.
    W211 E60 Bmw'yi yer çiğ çiğ.
  • Yuksek hızlarda tedirginlik oluyormuş

Nasıl bir taraflı kisi söylediyse artık MB müdürü sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yuksek hızlarda tedirginlik oluyormuş

Nasıl bir taraflı kisi söylediyse artık MB müdürü sanırım
    yakıt konusunda ne diyorsunuz bilmem ama e320 alıp lpg ile de kullanabilirsiniz. vergileri ve 2. el durumu nedeniyle genelde ucuz oluyor bu tip araçlar. size göre, e200'lerden daha az kullanılmış bir araç bulunabilir aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut T.

yakıt konusunda ne diyorsunuz bilmem ama e320 alıp lpg ile de kullanabilirsiniz. vergileri ve 2. el durumu nedeniyle genelde ucuz oluyor bu tip araçlar. size göre, e200'lerden daha az kullanılmış bir araç bulunabilir aslında.

Alıntıları Göster
    Mercedes her türlü.Konforu yeter.
  • O yillardaki bmw 5.20D 163 hp sehir ici 9.3 tuketimi var.Kilometresini bilmiyorum ama yuksek kilometrede dizel yerine benzinli tercih ederdim.E kasa cok farkli bir arac kullandiktan sonra tadi damaginda kaliyor herkesin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.