Şimdi Ara

20 bin TL araç tavsiyesi (ilk arabam)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 aylık araba arayışım hala devam ediyor.Uygun ve temiz araba bulamadım.

Çok bir kriterim yok.İlk arabam olacak.

HB ,20bin tl ye kadar ,km 150bin altında,2000 ve üstü model , çok fazla boya değişeni olmayan araba bakıyorum.

Dizel benzinli veya LPG farketmez ,marka olarak çok fazla seçenek olabilir.

İlk araba olarak ne tavsiye edersiniz ?

Kafamda bir kaç araba var çevremde siz de değerlendirebilir misiniz ?

2006 fiesta 1.4 TDCI(167 bin) .araç genel olarak temiz ufak bi lokal boya var sadece.ABS yok(son fiyat 19250 TL) -abs siz olması, km ve 2.ağır bakımı (triger baskı balata vs değişmemiş ) beni düşündürüyor.
    2004 kalos 1.2 se LPG (130 binde ) boya kaza vs yok (14500 TL) ABS siz ve uzun süredir LPG olması 6-8 sene ve 1.2 olması beni düşündürüyor.
    2009 fiesta 1.4 TDCI dizel 78 binde (kazasız ,değişensiz, ön tampon dısında boyasız) ilk sahibinden 24.500 TL .(çok iyi fiyat biliyorum ama arabanın çok talibi var 25 e bile alırım :) bakalım alabilecek miyiz ? )

yorumlar için şimdiden çok teşekkürler.

• fiat punto 1.3 dizel öneriyorum. yakıt ekonomisi yol tutus fren olarak orantılı bir araç. biraz genç işi
    renault clio öneri sıramında 2. sırasında yer alıyor. yol tutus olarak puntodan zayıf yakıt olarak eşdeger.
  • MB-CLS kullanıcısına yanıt
    hocam cevap için teşekkürler. çok uzun süre 1.3 punto baktım. içime sinen bir araç bulamadım eski kasa buldm sadece. 22 bin civarına dediğiniz araçtan temiz bulurum ancak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel astra g

• devilcry kullanıcısına yanıt
    Ford fusion
    Ford fiesta
    Skoda fabia
    Mitsubishi colt
    Daihatsu sirion 2006-2009

• Şiddetle Fabia öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 dızel fıesta da bı sorun olabılır temızını o paraya vermezler lınk var mı bakalım araca
  • hocam aracın linki yok. Tanıdık sahibi araçta hiç bir sıkıntı yok. yeni araç alması durumunda satacaktı şimdilik vazgeçti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.