Şimdi Ara

20 ağustosa kadar 20 TL yükleyene 500dk Avea'ya doğru hediye dk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar az önce telefonuma sms geldi Aveadan;
    "20 Ağustosa kadar tek seferde en az 20 TL yükleyin, 3 gün içinde hattınıza 30 gün boyunca Avea yönüne kullanabileceğiniz 500 dk yüklensin"

*yalnız şöyle bir durum var, bu kampanyadan yararlanmak için msj geldikten sonra mı yüklemek gerekiyordu, çünkü bugün saat 15.00 gibi 20 TL yüklemiştim, acaba faydalanabilecek miyim?

• valla nasıl bir prosedürlerini olduğunu bilmiyorum ama banada habire geliyor böyle mesajlar...bir kere inanıp yükleme yaptım fakat gelen giden olmadı...peşinede düşmedim...
  • hattınız iptal olmak üzere sanırım.eskiden benim kontür yüklediğimin 3.ayı dolmasına yakın böyle mesajlar gelirdi.artık sanırım fiyatlardan dolayı bunu kestiler.4 ay bitmek üzere 20 tl yüklersem 60 dakika vereceklerini yazmışlar.yavaş yavaş arttırırlar belki

arada bir kampanya döneminde kontür yüklemesi yapılmasına rağmen kontür vermedikleride oluyor.yaklaşık iki sene önce aveadan bana 24ü ile 30 arasında 100 kontür yükleyin 250 kontür hediye diye mesaj gelmişti.bende 24ünde 100 kontürümü yükledim.ne gelen var ne giden.müşteri hizmetlerini aradım bana biraz daha beklememi sistemden dolayı yüklemenin gecikebileceğini söyledi.2-3 gün daha geçti gene aradım müşteri hizmetlerini.bana kampanya döneminde yükleme yapmadığımı söyledi.telefonum önümde duruyor mesajda 24ü ile 30u arasında yüklemede hediye veriliyor diyo bende 24ünde yükledim nasıl kampanya döneminde olmaz dedim.mesajın tarihini söyledim falan.kız baktı sistemden burda 26sı yazıyor dedi.

nasıl olur telefon elimde mesaj açık 24ünde yazıyor bende desemde bir türlü karşı tarafla anlaşamadık.benim 250 kontür yalan oldu haliyle.arada böyle garipliklerde oluyor

• Yani çok fazla bir beklenti içerisinde olmamam gerekiyor diyorsunuz, neyse artık 3 gün sonra öğreneceğiz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

valla nasıl bir prosedürlerini olduğunu bilmiyorum ama banada habire geliyor böyle mesajlar...bir kere inanıp yükleme yaptım fakat gelen giden olmadı...peşinede düşmedim...

+1. avea kullandığım dönemde benzer mesajlar bana da geliyordu.. iyi tamam deyip yükleme yapıyordum, ee ne gelen var ne giden..

kontör yüklemeye teşvik mesajları.. dikkate almayın.
  • quote:

valla nasıl bir prosedürlerini olduğunu bilmiyorum ama banada habire geliyor böyle mesajlar...bir kere inanıp yükleme yaptım fakat gelen giden olmadı...peşinede düşmedim...

Öyle bir mesaj göndermesi, (yanlışlıkla bile olsa) müşterisine karşı bir taahhüt niteliği taşır ve yerine getirmek zorundadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levodafon

quote:

Öyle bir mesaj göndermesi, (yanlışlıkla bile olsa) müşterisine karşı bir taahhüt niteliği taşır ve yerine getirmek zorundadır.

ama taahhüt ettiği şeyi yapmıyorki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levodafon

quote:

• quote:

Turkcell ve Vodafone'da kesinlikle böyle ciddiyetsiz tanıtım ve kampanyalar olmaz.

Kelime oyunları ve yanlış tanıtım huyundan beş yıl sonra vazgeçmişlerdir herhalde diye düşünüyordum ama sanırım hiç değişmemişler, ben yanılmışım...

Durumu iyi olmayan şirketler böyle anormal davranışlar yaparlar ve bu anormallikler müşterinin güven kaybını arttırarak batma süreçlerini hızlandırır... Benim aklıma ancak ve ancak bu geliyor...

Boğulacaksanız gidip büyük denizlerde boğulun bari diyorum herkese...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.