Şimdi Ara

1Mbit Bağlantı 39YTL! (SMİLE ADSL) REKABET BAŞLADI! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
7.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu smile in verdiği kablolu ve kablosuz modemin markası nedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: hathat06

beyler bu smile in verdiği kablolu ve kablosuz modemin markası nedir

Kablosuz modem Philips diye biliyorum. Kablolu hakkında maalesef bir bilgim yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalaraz

bir kablo internetten ses çıkmıyor. bir hafta içinde ses çıkmassa kablo internet kullanıcıları isyan edebilir.

Al bendende o kadar yani.

Bu arada Smile ADSL'i de kutlamak lazım. Bu kadar hızlı bir şekilde rekabet ortamını hareketlendirmesi çok güzel. İşte her zaman dediğimiz gibi: Rekabet ortamı arttıkça; kalite artar ve fiyatlar geriler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judge980 -- 4 Ağustos 2007; 1:27:03 >
  • iyi hoşta smile ın heryere gitmesi lazım bu rekabetin kızışması için.Sadece batıda kalırsa tt için pek bir şey değişmez.Smile bir an önce türkiye genelini ağına katmalı.Yoksa yemişim smile ını
  • quote:

Orjinalden alıntı: KENSHIN

iyi hoşta smile ın heryere gitmesi lazım bu rekabetin kızışması için.Sadece batıda kalırsa tt için pek bir şey değişmez.Smile bir an önce türkiye genelini ağına katmalı.Yoksa yemişim smile ını

doğru
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow_shooter

Arkadaşlar şimdi az önce SMILE ADSL müşteri hizmetlerini aradım. Aynen aktarıyorum. Müşteri hizmetleri yetkilisinin açması telefonu sadece 1 dakika sürdü. Bir bayan vardı karşımda.

Bu yeni yaptığınız kampanyada, indirimli tarifelerde 1 yıl boyunca fiyatların değişmeyeceği taahütü veriyorsunuz. Bunun için bir abonelik sözleşmesi imzalamamız ya da 2 yıl boyunca abone olmamız gibi bir zorundalığımız var mı?

Kadın aynen şöyle dedi:

"Bizim, diğer firmadan farkımız abonelerimizi zır durumda bırakmadan, belli bir süre abone olacağım diye sözleşme imzalatmadan himet vermemiz. Yani istediğiniz zaman hizmeti almayı durdurabilirsiniz."

Şaşırdığım için sorumu yineledim ve kadın yine aynı cevabı verdi. Kapatırken de onlara geçeceğimi anladı mı nedir, smile adsl'e gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İyi günler dedi. Valla öyle bir müşteri hizmetleri yetkilisyle konuşmak ve bilgili bir şekilde saygılı bir halde konuşmayı bile özlemişim.

Kesinlikle 1Mbit 39YTL'den geçiş yapacağım...

Forever Smile ADSL

• Smile bu tarifelere kendi kafasına göre geçmedi.TTNET fiyatları düşürdü öyle geçti.TTNET kullanıcılarıda kısa süre içerisinde aynı hız ve fiyatlara ulaşacaklar.Telaşa gerek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Efsane48

quote:

Arkadaşlar şimdi az önce SMILE ADSL müşteri hizmetlerini aradım. Aynen aktarıyorum. Müşteri hizmetleri yetkilisinin açması telefonu sadece 1 dakika sürdü. Bir bayan vardı karşımda.

Bu yeni yaptığınız kampanyada, indirimli tarifelerde 1 yıl boyunca fiyatların değişmeyeceği taahütü veriyorsunuz. Bunun için bir abonelik sözleşmesi imzalamamız ya da 2 yıl boyunca abone olmamız gibi bir zorundalığımız var mı?

Kadın aynen şöyle dedi:

"Bizim, diğer firmadan farkımız abonelerimizi zır durumda bırakmadan, belli bir süre abone olacağım diye sözleşme imzalatmadan himet vermemiz. Yani istediğiniz zaman hizmeti almayı durdurabilirsiniz."

Şaşırdığım için sorumu yineledim ve kadın yine aynı cevabı verdi. Kapatırken de onlara geçeceğimi anladı mı nedir, smile adsl'e gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İyi günler dedi. Valla öyle bir müşteri hizmetleri yetkilisyle konuşmak ve bilgili bir şekilde saygılı bir halde konuşmayı bile özlemişim.

Kesinlikle 1Mbit 39YTL'den geçiş yapacağım...

Forever Smile ADSL

vay adamlar bu çizgiyi terk etmeden giderlerse ttnet ten fazla abonw toplarlar

• quote:

Orjinalden alıntı: Dracul

Smile bu tarifelere kendi kafasına göre geçmedi.TTNET fiyatları düşürdü öyle geçti.TTNET kullanıcılarıda kısa süre içerisinde aynı hız ve fiyatlara ulaşacaklar.Telaşa gerek yok

TTnet'e bu ay sonuna kadar şans veriyorum fiyatı smile adsl gibi yapmazsa şutlayacam
  • aslında isteseler çok daha düşürürler ama
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: exxxplorer

ya ben telekoma 36 ytl bağlantı ücreti ödedim(k)...
    bu simile adsl 29 ytl aktivasyon ücreti istiyor. gelene gidene aktivasyon mu vereceğiz yaw?

Yeni port alınırken ne yazık ki öyle... 49YTL bağlantı ücreti verdiğimiz zamanları da hatırlıyorum... Bence aktivasyon 19YTL falan olmalı. 29 bile çok...

49'dan 39 ytl'ye inene kadar 1024 sınırsızi smile adsl aktivasyon bedeli 1 ytlydi
    bir yerden alıp bir yerden veriyorlar.

• Kablonet 30Ağustosa kadar 1mbiti eğer 29YTL yapmazsa smile adsl beni bekliyor Şu andaki mevcut tarifeye isyan edecek bir sürü kablonet üyesi var
  • arkadaşlar ttnete 49 lira verip 1 mb almaktansa smilee 59 lira verip 2 mb almak bana gayet makul gözüktü. yada ttnet kullanıpta şu ana dek hiçbir kampanyadan faydalanmamışsanız %12 indirim alıyormuşsunuz 69 liradan yüzde 12 düşersek 61 ytl yapıyor.2 mb için sizce hangisi iyidir , ne önerirsiniz?
  • işte rekabetin güzelliği,umarım bu tarz rekabetler artar.

Edit: TT ye devam ediyorum ben,2 mbite 64,5 ödeyeceğim
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    EDIT: Şu anda daha fazla —tam olarak— o fikirde olmadığım ya da yanlış yönleri/anlamları olabilecek bir yorum yapmışım. Kusura bakmayın; o yüzden editledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem_hs -- 10 Ocak 2022; 14:46:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aristo1530

aslında isteseler çok daha düşürürler ama

Yeterince düşürmüşler bence . Kar elde etmeleri lazım biraz da . Telekomun altyapısını kullandıkları sürece ellerinden gelenin en iyisi bu .
  • Daha durun bakalım rekabet yeni başlıyor.Rekabet oldukça da bizim yüzümüz gülcek artık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: veneficia

benim anlayamadigim smile adsli ttnet ten saglayip da daha ucuza nasil verebiliyor bi de sole bi durum var,burda da kimsenin dikkatini cekmemis ama ttnetin yaptigi gibi bi kolpalik soz konusu yani ben smile adsl abonesi olsaydim bu paketi satin alamicaktim,ayni ttnetin yaz kampanyasinda uyguladigi politika assagidaki sartname de ne kadar sure beni bagladiklari konusunda bir bilgi mevcut degil,yani istedigim zaman iptal ettirebilecekmiyim internetimi kafam karisti dogrusu herhalde ttnet le anlastilar ve karsilikli paslasiyorlar bu adamlar once smile sonra hop tt sonra hop smile tabii aktivasyon ucretlerinden kazanan hep onlar.....

Edit:Anlatim bozuklugu :)

sunu da yazacaktim ucup gitmis aklimdan neden 39 deilde 39.99 sanki salagiz..
    bi arkadasimiz telefonla konusmus simdi gordum ona istedigi an smile adsl ini iptal ettirebilecigini garanti etmisler ben biraz daha kesin olsun istedim bu konuda bi mail yolladim sonucunu bekliyorum eger gercekten boyle ise herhalde en kisa zamanda ben de smile a gecerim..

Keşke tek şey anlatım bozuklukları olsa

• pardon anlayamadim baska bozukluklar da mi var demek istedin?
  • smile nin teknik servisine güvenemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.