Şimdi Ara

19000 ytl ye nasıl bir focus alınır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19000 ytl ye nasıl bir focus alınır lütfen! açıklarsanız size zahmet
    ilk arabam olacak sizce uygunmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erme07 -- 16 Aralık 2006; 20:09:34 >

• 2003 comfort modelini temiz bulabilirsin. hatta şu an otokoç sitesine girersen ilk sayfada satılık 19250 ytl ye2004 focus comfort var ,bir bak istersen.
    ben yıllarca 2001 ve 2004 madel focus kullandım çok memnun kaldım. şu an yine yeni focus 2 kullanıyorum.
  • 1900YTL'ye pert olmuş bir Ford Focus alınır :)

Tabii şaka 19.000YTL'ye gayet iyi bir tane alabilirsin. Çok eski alma ama. 19.000YTL az para değil.
  • Ben olsam senin yerinde 19000 ytl'ye FOCUS GHİA alırdım.comfort'a göre modeli biraz daha düşük olur ama konfor açısından çok şey farkediyor.FOCUS GHİA'lar hem konfor açısından hem yol tutuşu açısından hem fren mesafesi açısından lastik ebatının büyük olması sebebiyle daha iyidir.
  • arkadasım 19000 ytl 2003_2004 focus bulursun ama gıa zor alırsın .....modeli düsük olsun ama gıa olsun bence .....GIA bambaska .....bunu iyi düsün ..................
  • dostum ben 2004 collection hb aldım 20000 ytl ye. aynı modeli üç aşağa beş yukarı alabilirsin. ben de ghia tavsiye ediyorum gerçekten fark ediyor. ben istediğim gibi ghia bulamadım. istediğim kıvamda arabayı ancak collection modelinde bulabildim ve aldım. ama belli olmaz sen bulabilirsin. bol şans.
  • gia deil ghia:D
    walla dolu war araba.com a a bak piyasayı oğren
  • BAŞLIKDKİ 1900 CANTLASTİK ALIRSIN BAŞLIGINI DÜZELT İSTERSEN
  • Forumum Prime Dönemleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.