Şimdi Ara

1680x1050'den 1920x1080' e geçiş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus HD7790 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB ekran kartını kullanıyorum mevcut ekranım vga çıkışlı olduğu için dalgalanmalar oluyor iyice rahatsız etmeye başladı. Ekranım 1680x1050 çözünürlükde sistemim imzada mevcut sormak istediğim "AOC23.6" E2461Fwh GENİŞ EKRAN" bu monitöre geçmeyi düşünüyorum.Dolayısıyla oyunlarda 1920x1080p çözünürlüğe geçmiş olucam sizce fps de nekadar bir düşüş yaşarım ve hdmi bağlantısı var sanırım bu dedigim monitörün dalgalanma sorunu düzelirmi? işlemcim eski olduğu için sordum bu soruyu iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iempufy -- 15 Kasım 2013; 13:01:12 >

• 20% civarı ortalama

60 fps aldığın bir oyunda 50 fps alırsın tahmini.
  • yav bu 7 serilerinde hep mi dalgalanma var arkadaş...herkes bundan dertli...7 serisi atilerde VGA kullanmıcaz anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

20% civarı ortalama

en fazla düşüş bu kadar olur çoğu oyunda bu kadar bile olmaz. dalgalanma sorunu düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

yav bu 7 serilerinde hep mi dalgalanma var arkadaş...herkes bundan dertli...7 serisi atilerde VGA kullanmıcaz anlaşılan

Benim bildiğim 7 serisiniln tamaında değil, sadece 78xx modellerinde oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dismissed_fear

quote:

20% civarı ortalama

en fazla düşüş bu kadar olur çoğu oyunda bu kadar bile olmaz. dalgalanma sorunu düzelir

Evde bu"PFL5507h/12" tv var sence bağlayıp denesem alicagim ekranla aynı orantidami dusururhttp://m.mea.philips.com/m/televisions/5500-series-102-cm-40-inch-3d-dvb-t-c-40pfl5507h_12/prd/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iempufy -- 15 Kasım 2013; 13:37:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihkayacioglu

quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

yav bu 7 serilerinde hep mi dalgalanma var arkadaş...herkes bundan dertli...7 serisi atilerde VGA kullanmıcaz anlaşılan

Benim bildiğim 7 serisiniln tamaında değil, sadece 78xx modellerinde oluyor

Bende ona kanarak aldim ancak dalgalanma var.

• Aynı sorunu bende yaşadım. Gtx560 ti ekran kartıyla 1680x1050 p çözünürlükten 1080 p ye geçtim(monitörü değiştim, bende de dvi dalgalanma yapıyordu). Oyununa göre %10-15 düşüş oluyor. Ama öyle aman aman bir düşüş olmuyor, biraz o.c. la oda hallolur

• Iempufy kullanıcısına yanıt
    ben 1440*900 den 1920*1080 e geçince ortalama 10 fps düşüş oluyordu sende de 6 7 fps olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iempufy

quote:

Orijinalden alıntı: dismissed_fear

quote:

20% civarı ortalama

Evde bu"PFL5507h/12" tv var sence bağlayıp denesem alicagim ekranla aynı orantidami dusururhttp://m.mea.philips.com/m/televisions/5500-series-102-cm-40-inch-3d-dvb-t-c-40pfl5507h_12/prd/

cozunurlukle alakali birsey bu. 1920 cozunurlukteyse yeni alacaginiz 1920 monitor ile ayni fps dususunu yasarsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.