Şimdi Ara

16:9 siyah kenarlık olmadan 1280x720 yapmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl yapılabiliyor. Daha önceden aynı ayarlarda oynuyordum fakat updateden sonra veya ekran kartım ile 4k denemelerinden sonra oyuna girince gördüm ki ayarım bozulmuş. 16:9 da 1280x720 yapınca altta ve üstte siyah kenarlık oluşuyor. Ekran kartım amd. Nasıl çözebilirim bunu. Monitör:benq xl2411z

• amdnin programını açıyosun.
    açtığın programdan masaüstü yönetimi--->masaüstü özelliklerinden 1280x720 yapıyosun.
    daha sonra dijital flat ayarlarına giriyosun--->özellikler--->görüntü ölçeklemeyi tam ekran yapıyosun. bu kadar kendi ayarlarına döndürüyosun monitörü.

burdada video anlatımı var anlamazsan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 6 Ağustos 2016; 20:52:11 >

• UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Özel çözünürlük ayarlarınız bu ekran için uygun değil, ayarlarınızı yapılandırın veya yeniden deneyin diye sağ altta bir uyarı geliyor. Amd den 1280x720 yaptığımda
  • cfe kullanıcısına yanıt
    hocam monitor 1080p falansa normaldir böyle bişey gelmesi. dediklerimi yapana kadar öyle kalsın sonra dönersin eski ayarlarına.
    Kusura bakmayın gerçekten çok profesyonel değilim yeni geçtim bu işlere de dediklerinizi yapana kadar nasıl kalacak anlamadım pek
    hocam videoyu izle. o arkadasin yaptiklarini yapın sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dediğim gibi aynı şeyleri yaptığımda ayarlar olmuyor; Özel çözünürlük ayarlarınız bu ekran için uygun değil, ayarlarınızı yapılandırın veya yeniden deneyin diye bir uyarı geliyor. Ve aynı zamanda bu videoda black bars var ben black barssız yapmaya çalışıyorum. Bendeki otomatik black barlı
    hocam hani videoda monitör ayarlarına geliyorya orda tam ekran yapmada var. başka bi çözünürlük seç sen,ekranına uygun olan. onla oyna şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 7 Ağustos 2016; 3:12:39 >
    Kusura bakma zamanını aldım fakat hallettim, 4k denemesi yaparken virtual super resolution ayarının yapıldığı kısımda otomatik ekran ölçeklendirmesini kapatmışım. Geri açtım düzeldi. İlgin için teşekkürler.
    Ne demek hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.