Şimdi Ara

15 TL ile 37 çocuğu mutlu etmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler internette gezerken bu videoyu gördüm çok etkilendim en yakın zamanda deniyip bende videoyu paylaşıcam.Gerçekten insanları mutlu etmenin verdiği mutluluğu hiç bir şey veremez hele bi çocuğu mutlu ettiysek.

http://www.dailymotion.com/video/x20pesd_15-lirayla-cocuklari-mutlu-etmek_news

Bu arada videoyu ekliyemedim kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirittttt -- 3 Temmuz 2014; 22:58:55 >

• Güzel bir girişim. Ama Türkiye'de yabancıdan bir şey alma, şeker, çikolata verirse alma gibi kimi zaman geçerliliği olan bir görüş varken bunu gerçekleştirmek kolay olmaz. Çocuk bugün bana bir abi/amca bisküvi verdi dese seni tarif etse yarın sokakta ölümüne dayak yiyebilirsin.
  • Küçük şeylerle yetinmeyi, aza kanaat etmeyi gün geçtikçe unutuyoruz.
  • zamanında bende paylaşmıştım tekrar görmek güzel oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnussen

Güzel bir girişim. Ama Türkiye'de yabancıdan bir şey alma, şeker, çikolata verirse alma gibi kimi zaman geçerliliği olan bir görüş varken bunu gerçekleştirmek kolay olmaz. Çocuk bugün bana bir abi/amca bisküvi verdi dese seni tarif etse yarın sokakta ölümüne dayak yiyebilirsin.

Mallesef insanlar eskisi gibi birbirine güvenemiyor dediğinde haklısın.Ama bunu yazdım ramazandan sonra deniycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Küçük şeylerle yetinmeyi, aza kanaat etmeyi gün geçtikçe unutuyoruz.

Aynen öyle
  • Kucukken yolda kuzenimle gezerken biri kullanma tarihi gecmis popkek vermisti allahtan yarisinda farkettimde tukurduk.18 yasima geldim ama hala guvenmiyorum yabancilara.Bence guzel ama cevredikilere yapmak daha saglikli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paorus -- 3 Temmuz 2014; 23:21:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.