Şimdi Ara

15-18 bin araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki arama kriterlerini yaptığımda çıkan sonuçlar konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
    İçimden Fiesta yada 206 geçiyor ama aile geniş o yüzden Hyndai Era da Olabilir. ve az km de olması gerekiyor
    Km yi 150.000 çıkartınca yaşı 2003 e indirince seçenek çok fazla ama hangi marka modeller 150.000 de sorunsuz bilemiyorum.

Tecrübeli Arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilirlerse memnun olurum. Aşağıdaki kriterlerime uygun Başka araç tavsiyelerde olabilir
    Şimdiden çok teşekkürler

Fiyat: 15-18 bin tl
    Yıl: 2005-2013
    Km:0-99bin
    Yakıt:Benzin-LPG & Dizel
    Vites: manuel
    Motor: 1.2-1.4 & 1.4- 1.6

2. seçenek
    Yıl 2002-2013
    Km: 0-150bin
    Diğerleri aynı

Chevrolet : Aveo, Kalos
    Citroën C2, C3
    Fiat: Punto, Albea
    Hyundai. Getz, Era, Accent Admire
    Peugeot: 206- 207
    Reno: Sembol, Clio
    Ford: Fiesta
    Dacia: Logan

• aynı kriterlerde bana da lazımda bulamıyorum...bide sitelerde araç fiyatları abartılı gibi.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongun51

Aşağıdaki arama kriterlerini yaptığımda çıkan sonuçlar konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
    İçimden Fiesta yada 206 geçiyor ama aile geniş o yüzden Hyndai Era da Olabilir. ve az km de olması gerekiyor
    Km yi 150.000 çıkartınca yaşı 2003 e indirince seçenek çok fazla ama hangi marka modeller 150.000 de sorunsuz bilemiyorum.

Tecrübeli Arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilirlerse memnun olurum. Aşağıdaki kriterlerime uygun Başka araç tavsiyelerde olabilir
    Şimdiden çok teşekkürler

Fiyat: 15-18 bin tl
    Yıl: 2005-2013
    Km:0-99bin
    Yakıt:Benzin-LPG & Dizel
    Vites: manuel
    Motor: 1.2-1.4 & 1.4- 1.6

2. seçenek
    Yıl 2002-2013
    Km: 0-150bin
    Diğerleri aynı

Chevrolet : Aveo, Kalos
    Citroën C2, C3
    Fiat: Punto, Albea
    Hyundai. Getz, Era, Accent Admire
    Peugeot: 206- 207
    Reno: Sembol, Clio
    Ford: Fiesta
    Dacia: Logan

16500 e geçen hafta fiat stilo aldım 120000km de değişen ve boya yok,lpg işli.yazdığınız bütün araçlardan da çok daha konforlu.tek sıkıntısı 2. eli zayıf .eğer uzun süre kullanacaksanız öneririm ama 3-5 ay kullanıp satacaksanız symbol ya da albea öneririm.çok çabuk satılıyorlar

• bendede fiat stilo var bu fiyatq en iyisi bu benimki 2004 08 binde cok memnunum ama istersen sana satim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.