Şimdi Ara

12 bin lira araba mı motosiklet mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • motosikletim vardı sattım 4 bin liraya biraz daha param vardı toplam 12 bin oldu acaba yeni bir motosiklet mi alsam ybr-cbf 150 falan yada şahin,lada samarra vs. gibi 25-30 yıllık bir araba mı alsam o paraya ? kararsız kaldım motosiklet sürmekten çok keyif almıyorum benim için ucuza a noktasından b noktasına gitmeyi sağlayan bir alet sadece. motosiklet için ekipmanlarım da var 2 bin liralıkta ekipman almıştım araba alırsam onlar boşa gidecek.tavsiyelerinize ihtiyacım var .

• 12 bin tl ye düzğün kaliteli motor bile bulmak şuan çok zor.
    12 bine problem çıkarmayacak bir araç olduğunu sanmıyorum.
    Şuan eli ayağı düzğün bir şahin bile 20 binden başlıyor.
    Kaldıki alacağın motor, alacağın arabadan çok daha yeni ve problemsiz olması yüksek ihtimal.
  • 12 bine akülü araba falanmı düşünüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

12 bine akülü araba falanmı düşünüyorsun.
    evet hocam var mı öneriniz.
  • 12 bin 2. el motor bakılır bakılmasına daaaa o fiyata alınacak arabadan hayır gelmez.
  • 12bin liraya araba mı? Sarı sitede anca hurda belgeli olanları o fiyatta
  • Üstüne biraz daha koyarsan uno almak gayet mantıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Motosiklet. 12 bin liraya araba kalmadı artık. 300 bin kilometrede hurdası çıkmış araba mı alacaksın.
  • 12bin tl ye 2. el ararsan temiz bir bajaj pulsar ns200 bulursun. 2014 ve 2015 çıkışlılar kronik sorunludur ama çözülebilir.

hint malı su soğutmalı 24 beygir motordur her türlü işini görür. istanbul-van arası seyahat ettim pulsar ns 200 ile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.