Şimdi Ara

1100 tl bütcem var LG G2 alınır mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • g2 benim hayatım boyunca kullandığım ve 6 aydan sonra sıkılmadığım ilk telefon oldu. her zaman 6 ay içinde başka telefonlara kayardı gözüm. şimdi ise parmak izi olayı haricinde yeni telefonlarda beni cezbeden bir şey yok. bunun en önemli 2 nedeni de bana göre donanımının hala güncel olması, ekrana çift tık ve tuşların arkada olması, son olarak da çerçeve olarak hala en ince telefonlardan birisi olması. yeni telefonlar iyi hoş da mesela ekranı tuşa basarak açmak, kalın çerçeve vesaire resmen geriye dönüş olur benim için. e ne kaldı yeni telefonlarda? parmak izi, daha iyi kamera falan. kamerayla işim olmadığı için g2 beni götürüyor hala. şu an bozsam ve g2 almasam s6 alırım herhalde. ama benim için büyük bir gelişme olmaz.

edit: son olarak yeni telefonlar 2k ekranla geliyor genelde. donanımı hala güncel dedim, bunun üstüne 2k ekranı kaldırmak zorunda olmalarıyla yeni telefonların akıcılığı g2 civarında geziyor. performansta artış yok denecek kadar az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler Bing -- 9 Haziran 2015; 18:11:01 >

• S6 alacak kadar param yok :) G2 ve Z2 arasında kaldım büyük bir ihtimal ile Z2 alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.