Şimdi Ara

1100 tl bütcem var LG G2 alınır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modern Combat 5 te bazı yerlerde 20-25 fps olabiliyor hissettiğim kadarıyla.
    Modern Combat 4 te zaten 60 fps altına düşmüyor.Nova 3 te mc4 kadar olmasada akıcı.MC5 ve nova 3e uzun zamandır bakmadım ama en son baktığımdaki durumları söylüyorum.MC4ü hala oynuyorum ama.MC5 veya nova 3de güncellemeyle düzeltmiş veya dahada batırmış olabilirler fpsi.Rahat bir şekilde oynatır sıkıntı çıkarmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reauxi -- 7 Haziran 2015; 17:42:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadde19

Hocam iyi hoşta g2 ahize sesi problemli ya net gelmiyor inan ki,
    Şimdi burda yok kardeşim ben kullanıyorum hiçbir sorun yok diyenler çıkacak çünkü bende öyle düşünüyordum ta ki ahize sesi iyi olan bir,cihaz ile konuşma yapınca ya kadar ben farkı ilk iphone da anladım,
    Arkadaşın telefondan birini aradım ses harika idi birde ben aradım ses boğuktu.
    O gün anladım ki g2 de ahize boğuktu.
    Kamera ise şahsi düşüncem 13 mp hakkını vermiyor inan ki renkler tam tonunda çıkmıyor

Sizin g2nizin ahize sesinin bozuk olma ihtimalini düşündünüz mü hiç?Sizinki bozuk çıktı diye tüm g2lerin bozuk olmuyor.

Şahsen kendi g2imle iphone 4, s2, galaxy ace gibi telefonlarınkini kıyasladım ve hiç bir eksiği yok g2nin o konuda.Telefonumla görüşme yapan arkadaşım sesin gayet yüksek ve net olduğunu söyledi.

• Dostum ana konusunu incele istersen herkes bu sorundan şikayetçi iken sen yok diyorsun konuş şöyle ahize sesi yüksek olan telefonla farkı gör.

• quote:

Dostum ana konusunu incele istersen herkes bu sorundan şikayetçi iken sen yok diyorsun konuş şöyle ahize sesi yüksek olan telefonla farkı gör.

1,5 senedir kullandığım telefon.Yalan söyleyecek halim yok.Herkes değil belli bir kesim bundan şikayetçi çünkü her telefondan çıkmıyor.Dedim ya başka telefonlarla karşılaştırdım diye hatta telefonları da yazdım.Başkasının da fikrini aldım.Ya araştırmıyorsunuz ya da okuduğunuzu tam anlamıyorsunuz.Ana konuya 1,5 senedir girerim ve herkesin şikayetçi olduğu filan yok.Evet belli bir kesimde var bu sorun fakat hepsinde yok.

S2, iphone 4, galaxy ace, discovery, s3, xperia sola, xperia tipo daha da aklıma gelmeyen telefonlar.
  • Dostum bende kullandım Allah aşkına ya belli serilerinde var ne demek ya problem var mı var ben yaşadım mı yaşadım,
    Sanki ben kullanmadım bilmiyorum Allah aşkına ya para verdiğiniz cihazı körû körüne savunmayın

• quote:

Dostum bende kullandım Allah aşkına ya belli serilerinde var ne demek ya problem var mı var ben yaşadım mı yaşadım,
    Sanki ben kullanmadım bilmiyorum Allah aşkına ya para verdiğiniz cihazı körû körüne savunmayın

Bide çocuk gibi eksiliyor ya.Sende anlama kıtlığı var sanırım.Her telefonda aynı sorun olmaz.Senin telefonunda ölü piksel çıksaydı g2de ölü piksel var almayın mı diyecektin?Telefonu kullananların %75inde yok boğuk ses sorunu.Bende de yok.Ankaradaysan buyur evime gel dinleteyim hatta o kadar iddalıyım.

Senin dediğin gibi ses boğukluğu hepsinde olsa koca g2 ana konusu 1600 küsür sayfa olur mu?Veya ses boğukluğu diye bir sürü mesaj olan konuyu gösterir misin bana?Tabiki gösteremezsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_90951369/tm.htm

Koca forumda şu kadar kişi mesaj atmış mesela böyle bir konuya.Arada ilk defa duyuyorum bu sorunu ben de kullanıyorum ama diyen bile olmuş.

Bana her g2de bu sorunun olduğunu kanıtla ben kendimi sınırsız çizeceğim.Sizin gibi boş laf yapıp milletin kafasını karıştırmıyorum.

Konuyu açan arkadaş için tekrar söylüyorum evet böyle bir sorun var ama piyasadaki g2lerin %25indedir en fazla bu sorun.Yani büyük çoğunlukta bu sorun yok.Çok merak eden araştırır ve o kadar sık rastlanan bir sorun olup olmadığını görür.Ben bu telefonun 1100 lira verilip sıfır alınmasını kesinlikle önermiyorum fakat böyle yalan yanlış ithamlarda bulunulmasına da müsaade etmem.

50 tane telefon ismi yazdım adam hala sesi yüksek telefonla dene anlarsın diyor ya.

• Google a g2 ahize problemi yazsana,
    Hem benimkinde yok diyorsun ama belirli bir kısmında var diyorsun arkadaşa denk gelmeyeceğini nerden biliyorsun acaba,
    Bende kullandım kral cihaz ama ses problemi beni deli etti

• quote:

Google a g2 ahize problemi yazsana,
    Hem benimkinde yok diyorsun ama belirli bir kısmında var diyorsun arkadaşa denk gelmeyeceğini nerden biliyorsun acaba,
    Bende kullandım kral cihaz ama ses problemi beni deli etti

Yazdım arattım ve çıkanlardan en çok mesaj dhde olur diye dh linki attım.Gördüğün gibi o kadar sık rastlanmıyor.1600 1700 sayfa olmuş ana konuya atılan mesaj, herkes hala g2 al diyor.Bir düşün niye bu kadar tutuldu bu telefon diye.

Elektronik şans işidir.Ses problemi olmaz başka bir şey olur.Problem olursa da garantiye gidersin en kötü yasal yollara başvurursun.
  • G2 hala alınır seni çok iyi götürür,oyun süren fazla şimdilik piyasadaki bütün oyunları açar,ahize problemi çok sık rastlamadım ama hiçbir telefon mükemmel değil hepsinin bir eksisi illaki var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.el z2 alabilirsin. Daha iyi secim olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihDmrkn

İyi günler arkadaşlar, max. 1100 tl bütcem var ve uzun zamandır telefon alamıyorum maddi sıkıntılar yüzünden ve artık güzel bir telefon almak istiyorum. Yaklaşık 1 sene önce kuzenim LG G2 almıştı ve hala gayet iyi bir şekilde kullanıyor. Bende G2 alayı düşünüyorum, sizinde düşüncelerinizi almak istedim. Günlük kullanım şeklim: 3-4 saat oyun 1-2 saat internet. Sizce LG G2 alayım mı veya Asus Zenfone 2'yi mi beklemeliyim. Şimdiden teşekkür ederim. Yorumlarınızı esirgemeyin.

al gitsin
  • Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim arkadaşlar.
  • G3 32 alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propus

quote:

Şimdi burda yok kardeşim ben kullanıyorum hiçbir sorun yok diyenler çıkacak çünkü bende öyle düşünüyordum ta ki ahize sesi iyi olan bir,cihaz ile konuşma yapınca ya kadar ben farkı ilk iphone da anladım,
    Kamera ise şahsi düşüncem 13 mp hakkını vermiyor inan ki renkler tam tonunda çıkmıyor

Sizin g2nizin ahize sesinin bozuk olma ihtimalini düşündünüz mü hiç?Sizinki bozuk çıktı diye tüm g2lerin bozuk olmuyor.

Şahsen kendi g2imle iphone 4, s2, galaxy ace gibi telefonlarınkini kıyasladım ve hiç bir eksiği yok g2nin o konuda.Telefonumla görüşme yapan arkadaşım sesin gayet yüksek ve net olduğunu söyledi.

kiyasladigin telefonlara gore sorun gormemen normal

• Arkadaşlar şu an kafam çok karıştı. Hangi telefonu alacağımı bi bulamadım birisi onu diyo birisi bunu bi ortak yol bulun :) Max. 1100 tl param var önerin bi telefon :) Teşekkür ederim.
  • quote:

Ahize sorunu başıma gelmedi fakat kamera gece çekimlerin de pek iyi değil.Ahiza sesi çok yüksek benim telefonumda kısmak zorunda kalıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

quote:

Orijinalden alıntı: Propus

quote:

kiyasladigin telefonlara gore sorun gormemen normal

Kıyasladığım telefonların sesi gayet de yüksek çıkıyor.Sesten bahsettiğimizi umarım anlamışsındır.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihDmrkn

Yorumlarınız için teşekkürler. Benim ahize ile o kadar işim yok arada sırada en fazla 2 dk konuşurum, oyun performansı olarak nasıl benim oynadığım 2 oyun var Nova 3 ve Modern Combat akıcı bir şekilde oynatır mı veya bir sıkıntı çıkartır mı ? Teşekkürler.

Sen tablet al bence. Telefonun doğasına uymuyor kullanış biçimin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne alaka kardeş ben 5 senede bir anca telefon alabiliyorum ve o kadar para verip bozulacak bir telefon almak istemiyorum. Teşekkür ederim.
  • fazla düşünme al g2
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.