Şimdi Ara

100mb internet ile whatsapp kullanan? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
68.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android ve ios kullanıcıları viber kurun, aynı mantıkla bedava konusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulubatlı2506

Androidlerde whatsapp kapatılabiliyor mu?

Bende bunu yazacaktım :)

Andriod telefonlarda programi kaldirmadan dondurmak: Oncelikle telefionunuzu rot lu yapmaniz gerekiyor (internetten arastirin inanilmaz kolay) rot u halledince link2sd diye bir programi android marketten indirin. Bu programla istediginiz kadar programi dondurup cozebilirsiniz.

Android telefonlarda programi dondurmayim ancak mesaj gelmesin : Bunun icinde telefonunuzun ayarlarindan internet veri aktarimini kapattiginiz zaman, acana kadar size msj gelmeyecek.

Birinci yazdigim secenek cok daha kullanisli.
  • ben aralıksız kullanıyorum diyebilirim 3 günde 1.5 mb gitmiş rahat ol her türlü yeter

symbian program kapatmayı birisi söyleyebilirse çok çok memnun olurum
  • Bana beleş deyip kandırdılar, sabahtan beri açık az önce mesaj geldi kullanım tutarı budur diye 5 lira düşmüş. Şimdi çıkış yaptım umarım bu saatten sonra lira düşmez kullanmak istemiyorum.

Dipnot: İnternet paketim yok. Ay lanet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Bana beleş deyip kandırdılar, sabahtan beri açık az önce mesaj geldi kullanım tutarı budur diye 5 lira düşmüş. Şimdi çıkış yaptım umarım bu saatten sonra lira düşmez kullanmak istemiyorum.

nasl yani neles degilmi? ben sürekli mesajlasıyorum ama lira düşmüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Bana beleş deyip kandırdılar, sabahtan beri açık az önce mesaj geldi kullanım tutarı budur diye 5 lira düşmüş. Şimdi çıkış yaptım umarım bu saatten sonra lira düşmez kullanmak istemiyorum.

Arkadaşın internet paketi yokmuş, interneti ücretlendirilmiş.

Paketiniz olduğu sürece ek bir ücretlendirme yaşamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cncnmovies

quote:

quote:

Arkadaşın internet paketi yokmuş, interneti ücretlendirilmiş.

Paketiniz olduğu sürece ek bir ücretlendirme yaşamazsınız.

ha tamam o zaman. zaten şaşırdım bendemi düşmüyo dedim

• Çok yemiyor demişsinsiz. Ben paketsiz kullandım, naber nasılsınz nasıl gidiyor oldu ozaman görüşürz dedim 70 kuruş gitti :/ Peki sorum şu; 1 gb paketim olsa ve full açık kalsa 30 günlük süreçte yiyeceği kota nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk3r.s -- 31 Ocak 2012; 14:36:25 >
  • quote:

Çok yemiyor demişsinsiz. Ben paketsiz kullandım, naber nasılsınz nasıl gidiyor oldu ozaman görüşürz dedim 70 kuruş gitti :/ Peki sorum şu; 1 gb paketim olsa ve full açık kalsa 30 günlük süreçte yiyeceği kota nedir acaba?

bu devirde paketsiz nete mi girilit? adamın donuna kadar alırlar
  • quote:

quote:

Çok yemiyor demişsinsiz. Ben paketsiz kullandım, naber nasılsınz nasıl gidiyor oldu ozaman görüşürz dedim 70 kuruş gitti :/ Peki sorum şu; 1 gb paketim olsa ve full açık kalsa 30 günlük süreçte yiyeceği kota nedir acaba?

bu devirde paketsiz nete mi girilit? adamın donuna kadar alırlar

Amiyane tabirle 'beleş' demişlerdi bana, o yüzden rahat rahat takılırken 20şer 20şer kuruşlar düşmeye başlayınca ve bu toplamda 4 5 lirayı bulunca günde, silme gereği hissettim Whatsapp'ı. Diğer soruma cevap alsam birde içim rahatlasa

Edit: Harf hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk3r.s -- 31 Ocak 2012; 17:46:01 >

• 1gb bence fazlasıya yeter ama full acık alınca sarjı fena yiyor..
  • quote:

1gb bence fazlasıya yeter ama full acık alınca sarjı fena yiyor..

Şarj yesin, problem değil benim için gidecek olan mb önemli. Yani whatsapp ın yanısıra, Facebook Twitter vb. sitelere de gireceğim.
  • android telefonuna 3g watchdog programını kur orda ne kadar girdiğini çıktığını yazıyor ona göre hareket edersin.ama aveadan net paketi almadan kesinlikle günlük paket al bir dene nasıl çekiyor iş görüyor mu diye çünkü bende pek iş görmedi günlük paket aldım ama hiç bişey indiremedim bende abone olmadım.ama sonra nete girdim 25 mb bişey indirdim denemek için sonra faturaya 70 tl ek fatura geldi yani güvenmemekte haklısın internet sayfalarında ki fiyatlarından farklı tarifeleri ondan bişey yapamıyoruz diyorlar.
  • quote:

quote:

1gb bence fazlasıya yeter ama full acık alınca sarjı fena yiyor..

Şarj yesin, problem değil benim için gidecek olan mb önemli. Yani whatsapp ın yanısıra, Facebook Twitter vb. sitelere de gireceğim.

Hattım turkcell. Whatsapp çok fazla data harcamıyor. 27 ocaktan bu yana 26 msj almış 27 msj atmışım.129.5 kb göndermiş, 137,9 kb almışım. toplamda 267 kb. Aylığa vursanızda çok bişey çıkmaz yani.
  • Bi kere viberle saatlerce mesajlastm bide resim gndrdm 700kb harcadi.

konusma ise cok netti.
  • 27 msj almak ve yollamak demek, bir kişiye yollanan ileti sayısı mıdır? Yani, -naber iyi misin? diye yolladığımızda 1 mesaj mı yapıyor? Eğerki böyleyse, günde 1000i bulur. bu seferde o kb zamanla mb olur.
  • ne kadar msj gönderdiğinizi ve aldığınızı nereden görüyorsunuz.. whatsapp'ta nerede bulunuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orknt

ne kadar msj gönderdiğinizi ve aldığınızı nereden görüyorsunuz.. whatsapp'ta nerede bulunuyor..

Tam anlayamadım kardeşim mesajını Whatsapp tan mesaj yolluyorsan programı aç direk orda gelen mesajları görebilirsin. tabi senin yollayacağın kişidede whatsapp olması lazım
  • Birde benim soruma cevap verseniz :/ Bu ay 1gb net ve whatsapp kullanacağım.
  • beyler hattım faturalı turkcell nokia 5800 telefonum.whatsap ı yeni yükledim ama kafamda bikaç soru var.3G aboneliğim var ama internet paketi almadım.paket almadan whatsap kullansam faturama yüksek bi miktar yansırmı.ne kadar yansır varmı bir bilgisi olan ???????
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.