Şimdi Ara

100mb internet ile whatsapp kullanan? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
68.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim
    vay be program cok hosuma gitti acikcasi 250mb internet pakedi olsa aylik 9 tl alirim kullanirim :)

Faturalılardan Vodafone'da 10 tl

ben aveayim ama
  • hocam 100 mb internet var ama bende en başta program devamlı internete bağlı kalıyor diye çekindim acaba mb ım yetermi diye ama ben bu söylediğim security programı sayesinde programı kapatabildim yani kafama göre açıp kapatabiliyorum. ha whatsapp ı yükledim ve kapattım bir işime yaradımı yaramadı :) listede 30-40 kişi buldu bunu kullanan ama ben bu insanlara neden durup durduk yere msj çekeyim bedava diye :D hani 2-3 kişi vardır günde 200-300 mesaj gönderirsiniz birbirinize ozaman direk kullan bunu eşi bulunmaz bir program ama onun dışında bir işe yaradığı yok :) ama belki aylar sonra program iyicene yaygınlaşır herkes kullanmaya başlar bütün işletim sistemlerine uygun hale gelir bütün operatörlerin internet paketleride sınırsız ve ucuz olur ozaman zaten ne telefondan msn kalır nede sms gönderme diye birşey kalır herkes bunu kullanır

not: yurtdışındakilerle mesajlaşmak için birebir
  • Skype uygulaması daha makbul yine de. Yurt içi zaten sms paketleri gırla gittiği için sorun olmuyor :
  • skype de güzelde işte söz konusu popülerlik olduğu zaman whatsapp daha kullanışlı oluyor :)
  • Arkadaşlar nimmbuz kullanın :) http://www.nimbuzz.com/tr
  • hocam nimbuz da iyi ama whatsapp ile arasında baya fark var hatta alakası bile yok :)
    quote:

Orijinalden alıntı: ozzytaste

Arkadaşlar nimmbuz kullanın :) http://www.nimbuzz.com/tr
  • quote:

quote:

quote:

vay be program cok hosuma gitti acikcasi 250mb internet pakedi olsa aylik 9 tl alirim kullanirim :)

ben aveayim ama

Siz artık 9 TL'ye 1 gb bile alabilirsiniz :)
  • Whatsapp kullanimim

Gonderilen mesaj:1.303
    Alinan mesaj:1.312

Gonderilen mesaj buyuklugu:4.7mb
    Alinan mesaj buyuklugu:4.4 mb

2-3 aydir whatsapp kullaniyorum durum boyle cok yemiyor yani aylik 1,5-2 mb en fazla
  • Gönderilen : 2491 (3,6 mb)
    Alınan : 3512 (4,5 mb)

edit : bunlar resim içinmiş

mesajlar dahil toplam

7,8
    9,7

=17,5 mb..

hiç bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 22 Nisan 2011; 9:17:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

quote:

quote:

ben aveayim ama

Siz artık 9 TL'ye 1 gb bile alabilirsiniz :)

faturasiz hattimla nasıl 9 tl ye 1 gb internet alıyorum hocam mobil ögrenciyim

• hattın faturasızsa:
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/1gb_9tl.shtml?pagemenu=kampanyalar.internet.faturasiz.1gb9tl

quote:

Avea 3G hızıyla bu benzersiz paketten faydalanmak için tek yapmanız gereken 1GB yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndermek!
  • arkadaslar merhaba ben nokia E71 kullanıcısıyım whatsapp ındırdım kurdum ıyı guzel sorun yok fakat 100mb ınternet paketım var ve ben bu paketle whatsappa baglanamıyorum sadece wırelessden baglanabılıorum wap ayarlarımda sorun yk nete gırıp cıkıorum ama msj yazıp gonderdıgım zaman gıtmıyor. Ben ıstıyorum ki wifi varsa wifiden gırsın yanı tanımlı erişim noktasından yoksa wap uzerınden gırsın bunu ayarlarda wi-fi,cellucar diye işaretledim ama giremiyorum.
    Sadece wifi'den giriyor :s

Boyle bır sorun yasayan var mı ?
  • Ben de bir şey sorayım. Iphone'umda gayet güzel kullanıyorum whatsapp'i, 1gb data pakedim olduğundan kota aşımı sorunum da yok haliyle. Yalnız bir arkadaşım symbian telefonuna whatsapp kurmak istiyor. Malum symbian'larda whatsapp sürekli açık olduğundan mesajlaşılmasa bile az da olsa bağlantıyı kullanacaktır. Acaba 100mb paket sürekli whatsapp'ın açık kalması halinde yeterli olur mu dersiniz? Hiç alınan-gönderilen veri miktarını ölçen oldu mu? (Symbian için soruyorum)

Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Ben de bir şey sorayım. Iphone'umda gayet güzel kullanıyorum whatsapp'i, 1gb data pakedim olduğundan kota aşımı sorunum da yok haliyle. Yalnız bir arkadaşım symbian telefonuna whatsapp kurmak istiyor. Malum symbian'larda whatsapp sürekli açık olduğundan mesajlaşılmasa bile az da olsa bağlantıyı kullanacaktır. Acaba 100mb paket sürekli whatsapp'ın açık kalması halinde yeterli olur mu dersiniz? Hiç alınan-gönderilen veri miktarını ölçen oldu mu? (Symbian için soruyorum)

Teşekkürler,

6 saat acik kaldi 350 kb gitmemiştir hocam ben baktım yazismadigim dönemde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Ben de bir şey sorayım. Iphone'umda gayet güzel kullanıyorum whatsapp'i, 1gb data pakedim olduğundan kota aşımı sorunum da yok haliyle. Yalnız bir arkadaşım symbian telefonuna whatsapp kurmak istiyor. Malum symbian'larda whatsapp sürekli açık olduğundan mesajlaşılmasa bile az da olsa bağlantıyı kullanacaktır. Acaba 100mb paket sürekli whatsapp'ın açık kalması halinde yeterli olur mu dersiniz? Hiç alınan-gönderilen veri miktarını ölçen oldu mu? (Symbian için soruyorum)

Teşekkürler,

6 saat acik kaldi 350 kb gitmemiştir hocam ben baktım yazismadigim dönemde

Süpermiş, teşekkürler

• internet sorun değil de şarjın mına koyuyor bu program.
  • bizim gibi kimse aramayanlar ise uçuş moduna alır.wifi açar yoluna devam eder
  • Gereksiz ya hem internet paketi yapacaksın hem deli gibi şarj gidecek. En güzeli yap sms paketini efendi gibi mesajlaş internet paketi ile aynı fiyata zaten hemen hemen.
  • Androidlerde whatsapp kapatılabiliyor mu?
  • tavsiye ederim whatsapp ı , ancak bazen mesajlaşmalar zorlaşıyor . iletim olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.