Şimdi Ara

10 Gündür Facebooka bağlanamıyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi 10 gündür pcden facebooka giremiyorum lütfen yardım edin sadece facebooka giremiyorum diğer sitelere giriyor. çıkan sorun bu

Bu siteye ulaşılamıyor
    www.facebook.com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.
    Google'da facebook com araması yapın
    ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

çıkan sorun bu arkadaşlar

• Farklı tarayıcı ile denediniz mi?
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    hocam tüm tarayıcılarda denedim hepsindede girmiyor
  • Anladım Advanced SystemCare uygulamasını indirip pc yi bi taratın düzelecekmi bakalım, birde işletim sisteminizi yazar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Anladım Advanced SystemCare uygulamasını indirip pc yi bi taratın düzelecekmi bakalım, birde işletim sisteminizi yazar mısınız?

hocam bilgisayar eski ama 10 gün önce açan facebooku neden şimdi açmıyor anlamadım internetle ilgili olabilirmi ayarlarla ilgili ?
  • Farklı sitelere girip sadece facebooka girmemesi çerezlerle ilgili olabilir dediğim programı denedikten sonra "C:\Windows\System32\drivers\etc" yoluna gidip hosts-host dosyasının yedeğini alıp silin yeniden başlatıp deneyin, bilgisayarın eski olmasıyla bir ilgisi yok.
  • Hocam facebook a girerken aldığın hatayı görsel olarak yansıtabilir misin.. dns ayarlarını değiştirmeyi denedin mi? değiştirdiysen ve hala girmiyor ise bir kaç program önericem sucunuya bağlanamadı mı diyor yoksa sunucu zaman aşımına mı uğradı diyor?
  • Pardon tam olarak okumamışım hatayı şimdi gördüm hatayı regedit ile alakalı bir hataya benziyor cclear ı indir kur birde onunla tarat hocam o hataları çözecektir özellikle internet tarayıcı hatalarında iş yapıyor.
  • cclear işe yaramadı hocam yine açmıyor ben şimdi Advanced SystemCare indirip denicem
  • dns ayarlarını değiştirmedim bide
  • yalnız o program sistemini şunu yaparım bunu yaparım iyi olur diye der ama inanma asıl pc ni yavaşlatarak beni hep kullan diye sana baskı yapar eğer onu denemek istiyorsan bir kere kur dene olmuyorsa direk sil onu pc yavaşlar kendi kendine optimize et der onu edersin bakmışsın hızlı iyi program dersin ama asıl onu kullan diye söylenen Advanced SystemCare
  • hocam o zaman napacam bir çözüm bulunda halledeyim şu işi çok sinir bozucu bir durum
  • zaten işe yaramadı oda off yokmu çözüm ya
  • Hosts işlemini yaptın mı ?
  • yaptım yaptım yok olmuyor kafayı yicem
  • İlginç peki wi-fi var ise cep telefonundan vs. giriyor mu?
  • yok hocam telefondanda girmiyor wifi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemlu -- 30 Ağustos 2016; 18:35:58 >
  • Modemi resetleyip tekrar kurulum yaptınız mı? aklıma gelenleri yazıyorum.
  • hocam yok yapmaya çalıştım yapamadım nasıl yapılacağını bilmiyorum bizimkisi netmaster uydunet
  • Uydunet kullanmıyorum ama modemin arkasında reset butonu vardır ona 4-5 saniye basılı tutarsanız resetler ama sonradan kurulum yapmalısınız servis sağlayıcı tarafından verilen kullanıcı adi şifre ile forumda bununla ilgili konular var ama kesin çözüm olurmu bilmem.https://forum.donanimhaber.com/m_75907468/tm.htm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.