Şimdi Ara

10 GB 15 TL 60GB 90 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
6.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 numara paket ile beraber kullanıyorum gece ve gündüz paketlerini baya iyi oldu bu tarifeler 75 liraya 30 GB olmuş oluyor yüklemeye gorede bedava aylık internet paketleri veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun ortadan kalktı sanırım. devam ediyoruz.

gün itibariyle test ettim.

100 tl yükledim
    hediye internet 5555 kampanyasından 4gb geldi 100 tl yüklediğim için
    50 tl üzeri yüklediğim için 150sms her yöne geldi
    15 tl üzeri yüklediğim için 1 haftalık 1 gb hediye geldi
    10 gb gece paketi ve
    10 gb gündüz paketim var.
    70 tl kaldı şuanda ama paketlerim henüz bitmedi.
    şuana kadar toplam 30 tl ile 25gb internetim olmuş oldu :)
    40gb daha alabilirim yani aylık 65gb 90 tl (10tl kalan)

koskoca 2si1 izledim yine bitmedi
  • Güzelmiş bu paketler yazliktayken işimi görür.

• Hocam bende standart tarifedeyim almaya calistim sistem bulundugunuz tarife ile bu paketten yararlanamazsiniz diye geri donus smsi geldi.

• 3 aylık 10gb 1000 sms ve her yöne 1000 dakika var 59 tl/3 ay (20 liraya falan geliyor) ama 3 ay yeter mi 1000 dakika bilemem.
    ben öğrenci tarifesindeyim. muhtemelen standart tarife haricinde tüm tarifeler kullanabilir. Ama muhtemelen bilmiyorum ben.

100 tl yükleyip
    1 hafta 1gb (yükleme yapmadan önce sadece online işlemde yükleme yaparken uyarıdaki işlemi yapman gerek)
    1 ay 4 gb hediyelerini alırsın (yükleme yapmadan önce hediye internet yazıp 5555 gönder 31 ocak 2017 de bitiyor. Ve sadece online işlem)
    30 tl gece ve gündüz paketleri tutar.
    59 lira sadece ilk ay için ödersin.
    10 tl kalır hattında.

hattında kalan o parayı mobil ödeme kabul eden bir yer varsa kullanabilirsin ben genelde steam de her ay 10 tl hesaba atmaya düşünüyorum. Çünkü paketler biterse bir anda hattaki para boşa gider. Bunda dikkatli olmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyal mühendis -- 22 Ocak 2017; 23:56:58 >
  • Detaylı bilgi bulamadım ama araştıracağım.
    Düzenleme

Araştırma yaptım ama fake gibi geldi bana. Para kazanacaksınız reklam izleyip para kazanacaksınız diyor. Ama reklamlar 0.1 - 0.5 kuruştan fazla kazandırmayacaktır. Ptc gibi yani
    400-600 tl verilmesi de cabası. İnternet hizmeti veren bir ıss değil de internet su elektrik vs gibi faturaları ödeyebilecek reklam izle kazan uygulaması olacağını iddia etmişler.

Kairos geldi aklıma. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyal mühendis -- 23 Ocak 2017; 18:8:18 >
  • Geçen bir haberde 3 sene içinde nüfusu 500 altı yerleşim yerleri dahil her tarafı 4g ile donatmakla ilgili bir haber vardı.Artık rekabet mobil platforma kayıyor turkcell evlere havadan 4g internet vereceğini bildirmişti.Şu an için onu bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet çok şükür bu ay interneti kapattım. Paketleri aynen aldım.
    15 gece
    15 gündüz
    toplam 20gb
    4gb 100 tl yüklediğim için geldi.
    1gb daha geldi ama onu kullanamadım.
    3.3 gb da 1000 dk/sms + 10 gb 3 aylık paketi vardı onu alıyorum 3 ayda bir konuşmak için.

27.3 Gb bu ay. Muhtemelen gece ve gündüz paketlerini tekrar alcam 47.3gb
    20+30+30 80tl 47.3 GB nasıl?
  • asosyal mühendis kullanıcısına yanıt
    Hocam hızı nasıl ? bir test edip fotoğraf atabilme şansın var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal mühendis

Evet çok şükür bu ay interneti kapattım. Paketleri aynen aldım.
    15 gece
    15 gündüz
    toplam 20gb
    4gb 100 tl yüklediğim için geldi.
    1gb daha geldi ama onu kullanamadım.
    3.3 gb da 1000 dk/sms + 10 gb 3 aylık paketi vardı onu alıyorum 3 ayda bir konuşmak için.

27.3 Gb bu ay. Muhtemelen gece ve gündüz paketlerini tekrar alcam 47.3gb
    20+30+30 80tl 47.3 GB nasıl?

Benim bu ay sıkıntı olacak steamde bir suru uptade vardir 1 aydir yoktum :D

okul basliyor simdi gidicem nasil yetecek bilmiyorum benim kombinasyon soyle;

10 GB Gece

10 GB Gece

3 GB Woops Okul Yolu

Firsat 8 GB Kendi normal hattimin tarifesi

1 Aylikta 1 GB(30 lira yuklemeye)

Direk zaten bu ay 10 GB gece ile 3 GB woops guncellestirmelere gider allahtan firsat 8 gb ta 6 GB daha net var 7 gunu var uptadeleri yaparim en azindan :)

Aslinda diyorum hdd yi okuldaki pc cafedeki pc ye baglayayim(tum gunler bos bazen komple bos maks 3 4 kisi sorun olmaz kasayi acar takarim hatta komple 2 hdd var pclerde 2 sinide soker sadece kendiminkini koyarim ordan baslar windows) pc deki hiz 100 mbit zaten orda insin 15 dk da :D Steam acilmaz ama buyuk ihtimal vpn le falan halledilir mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sadece önemli güncellemeleri yüklersen yetecektir bence. Şahsen o an hangi oyunu oynayacaksam onu güncellerim. Çok gereksiz.
  • Standart tarife kullanan arkadaş gitsin yeni hat alsın sadece bu on gb paket için. 15 yükler paketi alır bitince tekrar 15 yükler alır. Telsiz kullanım ücreti kesilmez.

• iyi de tl yüklemesi yapınca muhakkak kesiyor. Nasıl kesmeyecek ki. Anında kesiyor.
    İlk ay telsiz yok onbeş yüklersiniz alırsınız sonraki ayşarda da paketin süresi bitince yüklersiniz alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirmustafa

İlk ay telsiz yok onbeş yüklersiniz alırsınız sonraki ayşarda da paketin süresi bitince yüklersiniz alırsınız.

tamam ilk ay yok sadece sonraki aylar keser.
    Usta tl yüklenince hemen paket yenileme bekliyorsa o yenileniyormuş. Forumda biri yazmış ondan okudum ama denemedim hiç öyle bişeyi.

• Bunu yapınca normal paketten yemiyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: emirmustafa

Usta tl yüklenince hemen paket yenileme bekliyorsa o yenileniyormuş. Forumda biri yazmış ondan okudum ama denemedim hiç öyle bişeyi.

Evet paket yenileme var. Ama hayla aynı ay için ikinci paket alıp denediğim olmadı. Muhtemelen oluyor çünkü hattınızda yeterli TL bulunmuyor mesajı geliyor.
    Ama aynı paketten 2. defa yenileme olur mu onu da denemedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.