Şimdi Ara

10 GB 15 TL 60GB 90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
6.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben evde yerel internete aylık 105 tl ödüyorum aylık internet kullanımım aşağı yukarı 60-120 gb arasında değişiyor. ayda bir steamden oyun alıyorum. fakat bizim burada 8mbit den öteye çıkamıyoruz hız olarak. 4.5g olarak da 20 mbit hız var. yükleme hızı 10mbit
    şuradaki paketler ilgimi çekti
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/saat-bazli-internet-paketleri.aspx

şimdi bu saat bazlı internet paketleri tam bana göre. merak ettiğim bu paketler birden fazla alınabiliyor mu? mesela 15 günde 10gb gündüz paketi bittiğinde tekrar satın alabiliyor muyum? ayrıca gece ve gündüz paketlerini aynı anda satın alabiliyor muyum?
    Eğer olursa diğer 2 hattım var onları da tt ye geçirip hepsine bir gece bir gündüz paketi alıcam bir de ayrı olarak 4g modem. toplam 3 hat ve hepsine alırsam 60gb ediyor. aynı paketten 2 defa alabiliyorsam 120gb eder bu da bana aylık olarak yeterli zaten. ayrı olarak aylık telefonumda yeni yıl 10gb paketi var zaten onu da iptal ederim. 3 aylık 10gb paketi var bir dakika sms tam oluyor. zaten her türlü 180 lira bayılıyorum.

keşke internet ucuz ve hızlı olsa...

önerileriniz nelerdir?

• İstediğinden istediğin kadar istediğin an alabilirsin. Limit yok.
  • asosyal mühendis kullanıcısına yanıt
    Evimde alt yapı olmadığı bu dediğiniz paketleri aktif olarak kullanıyorum.Daha önce konusu açıldı size yardımcı olayım.
    1)Gece ve gündüz paketini aynı anda alabiliyorsunuz
    2)Diyelimki paket önden bitti aynı ay içinde hem gece hem gündüz farketmiyor birden fazla alabilirsiniz.

3)saat 5-11 arası yoğun saatler içinde 3 aylık 10 gb 35 tl paketi alabilirsiniz.

Size tavsiyem yükleme kampanyası var 100 tl yüklediğinizde 4 gb hediye veriyor.Yükleme yapmadan önce HEDIYE INTERNET yazıp 5555e yollayın sonra yükleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: köfteciŞakir

Evimde alt yapı olmadığı bu dediğiniz paketleri aktif olarak kullanıyorum.Daha önce konusu açıldı size yardımcı olayım.
    2)Diyelimki paket önden bitti aynı ay içinde hem gece hem gündüz farketmiyor birden fazla alabilirsiniz.

3)saat 5-11 arası yoğun saatler içinde 3 aylık 10 gb 35 tl paketi alabilirsiniz.

Size tavsiyem yükleme kampanyası var 100 tl yüklediğinizde 4 gb hediye veriyor.Yükleme yapmadan önce HEDIYE INTERNET yazıp 5555e yollayın sonra yükleyin.

İyi geceler kusurabakmayın konunuza dahil oldum ama benimde bir sorum olucaktı. Aylık gündüz paketini kulananlar 3 aylık 10 gb paketi aldığı zaman öğlen birde cepten nete girdiğimizde gündüz 10 gb pakettenmi gider yoksa 3 aylık 10 gb pakettenmi gider?

• köfteciŞakir kullanıcısına yanıt
    cevap için çok teşekkür ederim bu da çok işime yarayacak.
    o zaman tek hat ile devam edebilirim. hem vergi sıkıntısı olmaz. 100 tl yükleme kampanyasını da yaparım zaten her ay yükleme yapacağım. Umarım yılbaşından sonra da sürekli aktif olur bu paketler. Çünkü şubat ayında taahhüdüm bitiyor. İnternet'i kapatıp bununla devam edeceğim.
    tek sıkıntı 7, 8, 18, 19, 20, 21, 22 saatlerinde internet yok dediğin gibi 10gb 3 aylık alırsam akşam tamam sabah içinde eğer kullanımda lazım olursa eğer 1gb paketini almış olurum ki o saatlerde zaten ben uyuyorum :)
    4gb internet paketi aylık mı geliyor bu arada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilisimler

quote:

İyi geceler kusurabakmayın konunuza dahil oldum ama benimde bir sorum olucaktı. Aylık gündüz paketini kulananlar 3 aylık 10 gb paketi aldığı zaman öğlen birde cepten nete girdiğimizde gündüz 10 gb pakettenmi gider yoksa 3 aylık 10 gb pakettenmi gider?

Güzel soru

• Aylık veriliyor hocam hatta telekomun online işlemlerinden yükleme yapınca kredi kartı ile 4 gb daha verdi.

• Sistem saat bazlı olduğu için gece yada gündüz paketinden yer denilen saatlerde.Onun dışında kalan zamanlarda yani 5ten sonra 3 ay paketinden yer.

8gb oluyor o zaman.
  • Evet yalnız o kredi kartı yüklemesinden gelen hediye net hepsinden önce gitti.Sonrasından gece ve gündüz paketlerinden atıyor.Onun dışında 10ü tl yüklemeye gelen 4 gb paketi normal kullanımda yani gece yada gündüz paketi varsa önce bu paketlerden düşüyor.Bizzat denendi ve aktif olarak vınnda kullanıyorum

• quote:

Sistem saat bazlı olduğu için gece yada gündüz paketinden yer denilen saatlerde.Onun dışında kalan zamanlarda yani 5ten sonra 3 ay paketinden yer.

Teşekürler bunu bilmiyordum iyi oldu.
  • 12 TL idi bu paketler, yeni zam gelmiş
  • Bence maceraya gerek yok. 8 Mbps ADSL'in stabilliğini mumla ararsın.
  • Saat bazli olmasi kotu fakat 10 gb icin 15 tl iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Bence maceraya gerek yok. 8 Mbps ADSL'in stabilliğini mumla ararsın.

Hiç stabil olduğunu görmedim ki.
    bir gün 5 mbit başka bir gün 6 mbit 8 mbit eh işte. bir de 100 tl ödüyoruz. süperonline hiç bakmıyor bölgeye. şikayet etmekten artık ben yoruldum. 3 aydır test ediyorum acaba 4g nasıl diye bir problem yaşamadım. gta v online da bile ping en azından düşük. adsl de ping düşük olması lazım ama 250 lerde dolaşıyor. oyunlarda rahat bir şekilde online kısmına giremiyorum. yarın bir gün fiber gelirse muhtemelen yine süperonline abonesi olurum. türk telekom adsl veya fiber kalitesizliklerini çekmek de istemiyorum. bir yere kadar artık.
    yerimi de belirteyim sultanbeyli de ikamet ediyorum yıl 2017 oluyor aha şurda ama hayla fiber internet ile ilgili bir gelişme yok. müşteri hizmetlerine soruyorum yakında bir çalışma olacak diyorlar ilerde gelebilir diyorlar ama 2012 den beridir hep aynı sözler. bir de fiberliyor diyorlar millete utanmadan yalan söylüyorlar. 4.5 g de bile 20 mbit zor görebiliyorum. ama 8mbit e göre yine iyi. ping ise bazen 10 - 15 civarlarında bazen de 120 lere fırlıyor. Ama yine de iyi. 4 gözle taahhüdümün bitmesini bekliyorum.

8 mbps için 100 lira mı ödenir?

• zero fear kullanıcısına yanıt
    akk siz paket ve türkiye gerçekleri maalesef. 50 gb bende 1 haftada bitiyor. akk olmayan pakete ben o kadar para ödüyorum. hız 3mbit olunca artık internet kullanılamaz hal alıyor. ping uçuyor video izleyemiyorum ancak sağda solda dolaşabiliyorum o kadar. parasını verip rezil oluyoruz maalesef.
    Daha önce bir haberde turkcelin wtth denilen bir teknolojiyle evlere wifiden 4g internet vereceğini okumuştum.Sanırım 2017 yılı içinde olacakmış.Şayet böyle bir hamle gelirse yüksek kotalı paketlere şaşırmamak gerek.Zira rekabet iyice mobil internete kaydı.

wtth açılımı ne ki. hiç duymadım haberi ya da görmedim. ama güzel bir şey çıkarırlarsa neden olmasın? ucuz ve kotası iy olduktan sonra alınır. 300gb 500 tl olacaksa o zaman kalsın derim yine
    https://m.donanimhaber.com/haberler/Turkcell-tum-fiber-abonelerinin-hizini-Aralik-ayinda-100-Mbpse-yukseltiyor.htm

Haberin içeriğinde var.Sağlam paketlerle gelirlerse neden olmasın.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.