Şimdi Ara

1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
59
Favori
88.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ucretsiz vpnlerde hiz suan tatmin edici olsa bile destegi suphelidir bu fiyata bulmusken ihtiyaciniz varsa kacirmayin bende 2 aylik daha premium vpn olmasina ragmen kacirmak istemedim aldim haber veren arkadasa tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satmak isteyen olursa ben de alabilirim. paypal vs. ile ödeyebilirim.
  • paypal enpara garanti ya da işbankasından satabilirim isteyen olursa.4 hakkım duruyor şu anda . Burdaki bazı fırsatçılar gibi uçuk kaçık bir şey istemeyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bordo_BERE

paypal enpara garanti ya da işbankasından satabilirim isteyen olursa.4 hakkım duruyor şu anda . Burdaki bazı fırsatçılar gibi uçuk kaçık bir şey istemeyeceğim

pm gönderdim
  • Dün paypal ile sıkıntısiz aldım super fiyat

• haber veren arkadaşa teşekkürler.
    resmen iran da yaşıyormuşuz da haberimiz yokmuş.
  • satın aldım ama kullanamadım iş yerindeki bilgisayara kurmak istedim. bağlantı bi şekilde engelleniyor.hata resmi altta...çözümü bilen var mı?

1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!!
  • kyk süper giriyor haber veren şahısa tsk

• hatta iki key alın seneye uzatırsınıź

• Kullanan arkadaşlardan 1adet yancı üyelik alabilirim. Pm lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

İsteyen olursa bütün hesabımı 6 dolara satarım sonuçta 2.el :D

8 tl atabilirim paypaldan 1 sifre icin

• Haber veren arkadaşa teşekkürler. HideMyAss VPN servisinden 3 aylık daha premium hesabım olmasına rağmen PayPal kullanarak bende aldım. Windows, Linux (ubuntu), Android ve iOs ta kullanmaya başladım. Hız gayet iyi ve stabil. İnternete çıkış yaptığımız ülke sayısı 7 tane. Az görünse de bence bence yeterli.
  • hız mükemmel haber veren arkadaşa çok teşekkürler...
  • android için hangi programı kullandınız ??
  • ne zaman bitiyor kampanya bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck01

android için hangi programı kullandınız ??

pptp ile android manuel kurulum yapın elle cok kolay anlatıyor zaten

• android için nasıl kullanacağımız nerde anlatılıyor acaba ? birde ttnette 6.99 olan hızım 1.86 Mbps ye düştü neden acaba ? yapmamız gereken bir ayar mı var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaftolga -- 24 Kasım 2013; 18:41:46 >
  • Android kurulumu yapamadım.siteye yönlendiriyor ama açılmıyor site.

• quote:

Orijinalden alıntı: chuck01

android için hangi programı kullandınız ??

Ben openVpn yöntemiyle kullanmaya başladım. Kullanığım program OpenVPN for Android. Kullanımı çok kolay. OPEN VPN için anlatayım
    Sadecehttps://account.cyberghostvpn.com dan Smart Phones Tablets And Other Devices bölümüne girin. Android i seçin. Alttan Select Protokol seçiminizi yapın. Ben burada Open VPN seçtim. Hemen altında android sürümünüzü seçin ve onun altında da ülkeyi (server) seçin. Bunu tüm ülkeler için yapın ki istediğiniz zaman istediğiniz ülke ipsi ile internete gezinin. Tüm seçimleri yaptıktan sonra en altta Download Configuration a tıklayarak yapılandırma dosyasını indirin. Yalnız indirdiğiniz tüm yapılandırma dosyalarının ismi CyberGhost.ovpn şeklinde olacaktır bu nedenle ülkeye göre yapılandırma dosyalarını yeniden isimlendirebilirsiniz. Örneğin ben isimlerini CyberGhostUSA.ovpn veya CyberGhostRUS.ovpn gibi yaptım. indirdiğiniz tüm yapılandırma dosyalarınızı bir klasör içinde telefona yada sd karta atın.

GooglePlay dan OpenVPN for Android programını yükleyin. Programı açın ve Profiller sekmesinden alta bulunan klasör simgesine tıklayarak önceden telefona ya da sd karta attığınız klasörden yapılandırma dosyalarınızı gösterin. Tüm ülkeler için profilleri yükledikten sonra artık bağlanmak için istediğiniz profile tıklayın. İlk bağlandığınızda parolayı kaydet derseniz sonraki bağlantılarda şifre girmek zorunda kalmassınız.

BURADA DA sitedeki anlatımı var.
    Umarım anlatım yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novicem -- 24 Kasım 2013; 19:24:55 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.