Şimdi Ara

1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
59
Favori
88.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birçok sefer denedim ama hep ödeme reddedildi...
    adres bilgisi girmemiş olduğum için mi diye düsünmeye başladım, ödeme ekranında adres bilgisini nasıl girdi acaba kullanmaya başlayan arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi penguinn -- 24 Kasım 2013; 9:52:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

android de nasıl olacak

?

android için çocuğa anlatır gibi nasıl yapabileceğinizi anlatmışlar. ios cihazları için ayar yükleme dosyası mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguinn

quote:

Orijinalden alıntı: chuck01

sanal kart ile almak istedim incelicez dediler ama geri dönmediler ne iş ?

bende de aynı durum oldu; "ödeme reddedildi" diye cevap geldi 2 denememde de...
    sanal kart kabul etmemesi ilginç...

Yanlışınız var ben sanal kart ile ödeme yaptım. Sanal karta limit verirken 1 saat yerine 3-4 saat verin.
  • Erdem kullanıcısına yanıt
    sanal kartta herhangi bir süre sınırlaması yok, yine de reddediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguinn

birçok sefer denedim ama hep ödeme reddedildi...
    adres bilgisi girmemiş olduğum için mi diye düsünmeye başladım, ödeme ekranında adres bilgisini nasıl girdi acaba kullanmaya başlayan arkadaşlar?

Ben adres kısmında sadece şehir-ilçe-posta kodu bilgisi ile ilerledim.

Ödemeyi paypal ile yaptım, bazı arkadaşlar sorun yaşamış ama hiçbir sorun olmadan 5 cihaza kadar 1 yıllık aktive ettim.

iOS için arkadaşların belirttiği otomatik ayar yükleme dosyası çalıştırınca VPN aktif oluyor. Sitesinde tüm işletim sistemleri için nasıl manuel ayar yapıldığını adım adım anlatıyor.

US server seçerek hulu.com üzerinden video izlemeyi denerseniz başarılı olup olmadığını görürsünüz..

Aylık bedel karşılığı yıllık satın almış olduk. AKK nedeniyle sınırlandığım 3 mb hız sınırını maksimum kullanıyor diyebilirim, testte bu sınırı her nasılsa deldi ve 4 mb bağlantı hızı gösterdi. Özetle güzel bir hizmet, haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kolay gelsin bi hakka talibim satın almak istiyorum
  • sorunsuz satın aldım sorunsuz aktıf ettım
  • Bunu kullansak proxy ile aknden etkilen miyomuyuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • android apk göremedim google play de
  • haber veren arkadaşa teşekkürler, ücretler yüksek diye buzamana kadar almamıştım. ilk defa vpn kullanacağım.
  • canoz ilk once ne demek istedigini duzgunce ifade et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ana sayfasına ancak ücretsiz vpn ile ulaşılabiliyor, eğer bir şekilde oraya ulaşabilirseniz ücretsiz sürümü de mevcut, ben kurdum fena değil performansı.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    kyk internetini gelip denerseniz neyin ne oldugunu anlayabilirsiniz.İnternet bir özgürlüktür ben torrenti geçtim resim upload sitelerinden tutunda bazı haber sitelerine kadar hepsi yasaklı. neye göre kime göre yasaklı belli değil.Kafalarına göre site yasaklıyorlar birçok yabancı siteye giriş tamamen problemli.Üniversite öğrencisi olarak ülkemizdeki internete erişimin yasaklanmasını kınıyorum. Gelgelelim internet hızı iyi degil.birçok kişi internetten yana çok rahatsız.gereksiz takılmalar ve aşırı yavaşlamalar mevcut. Bizzat yurt müdürüm ile konustum. 500 kişilik yurda topu topu 50mb internet baglayabilmişler. belirli bir kotası var diyor.Bizim hakkımız buymuş diye de ekledi.Benim evde kullandıgım internet sınırsız (akk engeli yok) 8 mb :/ 50 mb/500 kişi yapın inanın facebook.com yazıyorsunuz girmiyor.Torrent vs olmadığı halde.Bu mudur hizmet bu mudur özgürlük.Bizzat yurtta torrenti engellettiren kişi benim.Torrent açık ve yurt müdürü dahil kimsenin haberi yok.+18 sitelere dahi giriyordu neyse Hatta trajikomik birşey anlatayım. Yurt müdürüm ile konusuyordum yurt müdürüm bana "Ya ben o siteler yasaklı sanıyordum.Denedim girdi çok şaşırdım " dedi :D gerisini siz düşünün.

Şuan başka bir yurttayım ve orada durum daha iyi olsada yavaşlık aynı.Bu yüzden vpn kullanıyorum.Kullanacagım.

Ttnet ve Bu hükümet döneminde kyk internetlerinden kimseye fayda gelmez.

• yasakli olan sitelere girmeyeceginizi en basta taahhut ederek sifre aliyorsunuz ki vpn kullanmak ta yasak.neden yasaklandigini ayrica tartisalim ama siz altina imza attiginiz yaziyi okumuyorsunuz bile.benim tepkim bir baska ogrencinin hatta torrent kullanarak onlarca ogrencinin hakkini gasp etmis olmaniz.herkes hakkina razi olsa zaten internet kullanim amaciniza yetecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 24 Kasım 2013; 13:12:42 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • eveet bir adette ben satın aldım hayırlı ugurlu olsun millete:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCroMaN

1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!!

Usenet
     1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!!

Hattım 10mbit fiber, upload 5mbit civarında takılır genelde. Ameika sunucusundan aldığım sonuç tatminkar. En güzeli de sevdiğim bir radyo vardı sonra Amerika dışına yayını kesmişti, onu dinliyorum mis gibi.

Pandoraysa dediğin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

chrome kullananlarhttps://zenmate.io/home burdan ufak bir eklenti ile hızlı ve ücretsiz vpn kullanabilirler. bağlanması bir kaç saniyeyi bile almıyor.

Bunu bilmiyordum çok teşekkürler. Şak diye açıyor işyerindeki tüm engelli siteleri. Hızı da gayet tatmin edici, herhangi bir yavaşlık hissetmedim
  • yok arkadaş 1553. denemem ama bi türlü alamadım ne paypal ne sanal ne de direk kart ile
  • 1 tane alabilirim , paypaldan ödeme gonderebılırım .
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.