Şimdi Ara

1 ay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yazın ilk 1 ayı günde 5-6 saat(en az) bir çalışma ile çalışırsam mat2 konualrını bitirir miyim,polinom denklem matris determinant parabol (toplam çarpımın yarısı)(trigonometrinin yarısı) bitti kalan konualrı yazın 1 ayında bitirmek istiyorum 10.sınıfım sadece mat konualrını bıtırsem kafi olucaktır.bi program yapmamda yardımcı olur musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: canatis

yazın ilk 1 ayı günde 5-6 saat(en az) bir çalışma ile çalışırsam mat2 konualrını bitirir miyim,polinom denklem matris determinant parabol (toplam çarpımın yarısı)(trigonometrinin yarısı) bitti kalan konualrı yazın 1 ayında bitirmek istiyorum 10.sınıfım sadece mat konualrını bıtırsem kafi olucaktır.bi program yapmamda yardımcı olur musunuz

5,6 saat en az olmasın kardeşim zaten 10. sınıfsın o bile fazla ya 5-6 saat yeterli sana. 11 yazında zaten 7-8 saat çalışıcaksın şimdiden çok sıkma. Dediğin konular çok çok rahat biter zaten 3 ayda mat2 bitiremeyen adam(temeli varsa) yaşamasın daha iyi.

Bu arada mat 1 i 3 ayda temelim yokken anca bitirebildim sonra ygs de 34 geldi

• benim ygs nin matematıgını oturttum abı zaten 1 ayda bitirmek istiyorum kalan 2 ayımı da olimpik sorular için harcıyıcam
  • Lütfen yaz bitince buraya yaptıklarıni yaz. 10.sinif yazinda benimde hedefimde calismak vardi 1 kez olsun kitap acmadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam burayı editlicem senin için :D ama hatırlatırsan,yoksa o kadar çalışmadan sonra değil burayı editlemeyi adımı dahi unutabilirim matematiğim iyi olsun yeeter :D
  • Tamam unutmazsak editleyelim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.