Şimdi Ara

0850 ile başlayan numaraları arama ücreti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
98.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet faturalı veya tl li hat farketmez 0850 li hatlar var olan dakikikalardan düşüyor
    Eskiden ücretli diye biliyordum bugün test ettik (not turkcell de test edildi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar özellikle 0888 ile başlayan numaralara dikkat edin dakika ücreti çok fazla.
  • 850 ıle baslayan hattı aramak ucretlı mı aveada son durum nedır??
  • her yöne dakika paketinden düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

850 ıle baslayan hattı aramak ucretlı mı aveada son durum nedır??

0850 ile başlayan numaralar sabit hat numaralarıdır. Türk Telekom Mobil, Turkcell ve Vodafone'da dakika paketinden düşer. Sadece şöyle bir istisna durum söz konusu, 0850 ile numara sağlayan operatör GSM operatörleri ile anlaşma yapmadıysa her yöne dakikadan düşmüyor. 0850 ile numara veren operatörlerin %99'u GSM operatörleri ile anlaşmalı. Sadece birkaç merdiven altı ve ne olduğu belli olmayan firmanın anlaşması yok, zaten bu firmalarında büyük kısmının lisansını BTK fesih etti. Sadece tabela şirketi açıp ve lisans alıp hiçbir anlaşması olmayan bazı sözde operatörler vardı, bunları arayınca her yöne dakikadan düşmüyordu, 0212, 0216 da olsa yine her yöne düşmüyordu ama bunların %99'unun lisansı iptal edildiği için neredeyse böyle firma kalmadı. Belki 1000 tanede 1-2 tane çıkıyor.

• bilgiler için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hattım vodafone ,0850 li bir hat aradım,izmirgaz 2dk kadar operatör robot konuşmasını dinledim,mh e bağlanamadım,kapattım.6.5 lira kesildi.
  • Az önce Avea (TT) müşteri hizmetleriyle konuştum. Bazı 850 li hatların paketten yediğini, bazılarının ekstra ücrete neden olduğunu söylediler. Bu ücretin Avea'ya değil aradığınız 850 li hat sahibine gittiğini iddia ediyorlar. Dakikası 20 lira manyak rakamlardan bahsediyorlar bu arada. 888 li hatları arama mh. tarafından kapatılabiliyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.