Şimdi Ara

Yatırım Fonları+BES Fonları [ANA KONU] (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fatalsmile , Fatalsmile Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.370
Cevap
522
Favori
374.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spor kulüpleri vb dahil olan hiç fon var mı ?

• Space-Dye Vest S kullanıcısına yanıt

Örnek vermeniz mümkün mü acaba

Neredeyse sabahtan beri bakıyorum hangisini alacağıma karar veremedim ama sanırım işbankasının ıdh ile yukarda arkadaşın dediği kpc fon fena değil arabamı sattım i hepsini yarı yarıya bu iki fona yatıracağım.
    Uzun süre beklersem 1 yıl kadar zarar etmem gibi görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19721974 -- 15 Mayıs 2024; 17:2:36 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 19721974 1 kullanıcısına yanıt
    idh ve kpc almak için arabayı satıp buraya üye mi oldunuz 3 gün önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S24ULTRA kullanıcısına yanıt
    Aslında arabamı sıfır araba almak için sattım . Sıfır araba forumlarına baktım. Şuan para değerli ilerde güzel kampanyalar olacak diyenler çogunluktaydı o aklıma yattı ne yapsam diye düşünürken fon olayını işyerinden arkadaşım aklıma soktu sonra bugün kendimi burada ve bankaların fonlarına bakarken buldum.

Aman , sakin ve dikkatli olun lütfen. İlk önce küçük bir miktar ile alış yapın. Fonları araştırın kararınızı ona görün bence.

• altın gümüş fonu alanlar için herşey çok güzel olacak

https://fintables.com/fonlar/KPC/portfoy

Hocam bu sayfadan baktım kpc fonuna dahil olan hisselerden % 43.54 ü toplamda % 28.5 düşmüş
    % 43.41 i yüzde 35.77 oranında yükselmiş
    4.16 hisseye sahip de 0 da kalmış yükselmemişde çıkmamışda .

Matematiğim çok kötüdür yinede bir hesap yaptım 0.32 gibi artmış görünüyor doğruluk payı varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulturkusu -- 15 Mayıs 2024; 19:24:9 >
  • Araba alma niyetiniz var ise alın. Araba fiyatlarının artacağı garanti ama fonların değil. İhtiyacınızdan arta kalan ile yatırım yapmak bizim memlekette daha doğru gibi.

• dolar 32.2 iken bile gram 2470 oldu🥳🥳

gümüş 30 dolar oldu olacak

daha geçenlerde burada şikayet eden birine sakın gümüş fonunu satma demiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 15 Mayıs 2024; 20:52:25 >
  • espial kullanıcısına yanıt

Araba ile yatırım falan yapılmaz o nebati döneminde kaldı

kaldı ki araçların işletme maliyetleri çok yükseldi

arkadaş doğrusunu yapıyor uzun vadeli bu yatırımla 2 hatta 3 araç alabilir...

• pirince giderken eldeki bulgurdan olmayın ben olsam para varken arabayı alırdım şahap çarptı zaten bide şimşek çarpabilir.

• ry4n kullanıcısına yanıt

Bu hangi site-uygulama?

Araba yatırım demedim ki zaten ihtiyaç ise alın dedim. Yıl sonunda alacağı araç %50 zam yemişken fonun o garantisi de yok.

• espial kullanıcısına yanıt
    Mayıs 2023 de sıfır tiguan life paket liste fiyatı 1400 civarıymış. Şimdi life tiguan liste fiyatı 2035 civarında % 50 lik bir artış olmuş. O iki fona bakıyorum ıdh %220 kpc %179 artmış
    Risk alacağım kararımı verdim ya batarım ya çıkarım .
    12 ay sonra ya 6 milyonum olur yada cepte araba alacak param olmaz )). 12 ay boyunca otobuş +marmaray +
    Tabana kuvvet ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19721974 -- 15 Mayıs 2024; 21:48:25 >

o karlar artık çok kolay değil malum faizler yükseldi ve ülke küçülmek zorunda

türk şirketleri'nin bilançoları da iyi gelmeyecektir doğal olarak

en kötü yüzde 100 civarı kar olmalı amaç

ne zaman faiz indirimleri başlar bu karlar artmaya başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space-Dye Vest -- 15 Mayıs 2024; 22:36:29 >
  • yapay zeka tarafında güzel gelişmeler var. bir yapay zeka temalı fon almak belkide gelecek için yaptığınız en karlı yatırım olabilir.

Barış Özcanyoutube
    OpenAI, ChatGPT tarihindeki en önemli güncellemeyi duyurdu. Fakat bu güncellemenin versiyon numarası biraz farklı. Bu yeni modele ChatGPT 4,5 ya da 5 yerine GPT-4o adını vermişler. Neredeyse gerçek zamanlı olarak ses, görüntü ve metin bilgilerini kullanıp, bunlar arasında mantık yürütüp sizinle çok doğal bir şekilde konuşuyor. O kadar doğal ki karşınızdakinin gerçek bir insan olmadığını çok hızlı bir şekilde unutabilirsiniz. Bu illüzyon, insan-bilgisayar etkileşiminde çok önemli yeni bir adım. Hatta biraz daha ileri gidelim. İnsan, makine ve hayvan etkileşiminde... --- 🔗 Bağlantılar ve Kaynaklar: Bu videoda bahsedilen olaylar ve konular hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, metnin tamamını ve bağlamsal kaynakları web sitemde bulabilirsiniz. https://barisozcan.com https://instagram.com/barisozcan
    https://www.youtube.com/watch?si=uPgW6mvZTU5be9Qc&v=xuGfzIGl0ZE&feature=youtu.be

temalı fon alın kafan

• bu cpu yu iyice boşladılar.fon değerini bile 2 günde bir güncelliyorlar.

ne umutlarla girmiştik,büyük hayal kırıklığı oldu. :(

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.