Şimdi Ara

türk kavgalarında emanet çekilmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gerçekten gerçek olan bir durum misal abd gibi bireysel silahlanmanın yüksek olduğu ülkede oranın vatandaşları bilene sürekli yumruk yumruğa kavga ediyorlar bizim ülkede sokak kavgalarına bakıyorum ya silah ya bıçak ya da sopa kullanıyor millet vallahi bizim türk kızları erkeklerden daha mert dövüşüyor ben hiç bugüne kadar kız kavgalarında emanet çekildiğini hiç görmedim yakın zamanda başıma geldi bu durum bir kişi bana tabancanın kabzasını göstermişti

türkiyeye gelen turistler bilene bizim ülkede kavgaların normal kavga olmadığı sonunun ya yaralanma ya da cinayetle bittiklerini yazmışlar

siz siz olun türkiyede ananıza bacınıza bir şey olmadığı sürece sokakta birisi size küfür etse bile kafayı vurun geçin kimse delikanlı gibi dövüşmüyor ülkede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ninova123 -- 29 Nisan 2024; 8:32:35 >

• kavga etmeyin zaten.he deyin geçin.millet harbiden agresife bağlamış vaziyette,ekonominin kötü olmasıyla da herkes öfkeden patlayacak bomba gibi

• konuyu göndermeden önce yazdıklarını bir tekrar oku. 150 defa aynı kelimeleri tekrar edip durmuşsun.

• Neduun N kullanıcısına yanıt

doğru onu bende biliyorum ama bari kavgaya teke tek yumruk yumruğa gel ikimizde stres atalım modu yok birisiylen mevzulandınmı 2 kişiden biri illaki silah bıçak çıkartıyor

diyelim birisini dövdün ertesi güne tekrardan yanına silah veya bıçak alıp intikam almaya geliyor siz siz olun bizim ülkede kavga etmeyin çok kötü yola saparsınız.

• hayatına kastedilmediği sürece durup dururken bi kavga çıkarsa işimi görür diyerek bıçak, sopa çekmek karılık alametidir. silahı, bıçağı belinde taşır, sonra da yollarda delikanlıyım diye kasım kasım kasılarak yürür soğan erkekleri...

• Silahı bilmem de bana bıçak çeken biri beni delirtirse o bıçağı bir şekilde elinden alıp göğsüne saplarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiden stres atmak imkansız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir de kullanmayi bilseler. Universitedeyken yolda yürürken bir anda önümde kavga cikti. Biri bicak çıkardı ama kime saplasam diye bakiniyor avel avel. Dedim simdi bu mal hizini alamaz bana saplar. Hemen uzaklastim. Yani bireysel silahlanmayi trde o yuzden istemiyorum mesrla. Iki adam kavga eder ölen yoldan geçen olur bizim ülkede.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.