Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.022
Cevap
190
Favori
735.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyice şımardılar, bizimkilerde server beklesin.

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]
    (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]mednasah (@mednasah_) on Xtwitter
    PES 2020 THROWBACK PACK 💰 500 Coins ✅ Avatar Sets, In-game Strip & EXP Trainers WHAT DO YOU THINK? #eFootball2024 #eFootball2024Mobile
    https://twitter.com/mednasah_/status/1790991150452465784/photo/1
  • tsufrankwoli kullanıcısına yanıt

Önce GP'nin bir değeri kalmadı sonra da efootball puanlarının. Her şeyi coin ile satıyorsan oyundaki 2 değerin olmasının ne anlamı var. Bu tarz paketleri en azından onlarla aldırsa da birikmişleri kullansak.

Muhtemelen yeni oyunda bunları kaldırırlar. Elimizde olanları da az bir coin'e dönüştürtürler.

• Beckenbauer gelmiş epic tam okumadım ama inşallah bedavadır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt

50 oyuncu paketi içinde.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Bedava açma hakkı veriyor bayağı. 15-20 hakta verecek mi bakalım. Millet tekte koparır yine bize son topa bırakır.

1 tane bedava var evet ama sonrasında ne kadar açmak lazım, özellikle sizin hesapta ne olur bilmiyorum. Ben de olduğu için gözüm kalmadı. 2022'den beri sözleşme yenileye yenileye kullanıyorum.

Görevlerle birlikte sanırım 15-20ye yakın bedava açma hakkı veriyor.

Bakayım, gözden kaçmış olabilir. Teşekkürler (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

Aynen günlük girişten 7 tane görevlerden ile birlikte 21 ve 53 yazısı var ama 50 oyuncu var nasıl çözemedim.

• (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]
  • yok abi yok hakikaten böyle kansız bir firma olamaz. 22 top açtım yahu yemişim epiciğini ulan insan bir tane bile 4 yıldızlı oyuncu vermez mi. Bu nasıl bir yazılım. nasıl bir algoritma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 16 Mayıs 2024; 11:36:5 >
  • Santradan en hızlı gol atma etkinliğinin oyundaki yapay zekayı eğitmek için kullanacaklar diye yazmıştım.

Etkinlikleri genelde 2-3 gol atıp yapay zekaya oynattırıyorum.

Az önce 1 tane gol yedikten sonra 1 tane de 2. devre başlama vuruşunda santra taktiği yapıp direkt 2 gol buldu benim takım. Bizim yaptıklarımızdan. Her ikisi de benzer ancak farklı taktiklerdi. Rakip savunma mal gibi kaldı.

Hocam oyunu bu kadar kafaya takmayın. Ben olsam silerim oyunu kafa rahat bu kadar kendinizi yıprattığınıza değmez. Keyif almıyorsanız kendi canınızı sıkmaktan başka işe yaramıyorsa naçizane tavsiyem bırakın gitsin. Lig kasıyordum baktım yahu oyun sinir harbine dönüşüyor bıraktım direk. Etkinlik maçları coop yapıp bırakıyorum. İyi oyuncu çıkmış çıkmamış bir yere kadar nerdeyse 3 aşağı 5 yukarı aynı topçular ile oynanıyor. Epic açmayla başa çıkılmaz dipsiz kuyu.

Yanlış anlamayın sizin çok kızgın olduğunuzu anlıyorum yazılarınızdan ondan yazdım. (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

• metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Daha önce silmiştim. Tekrar geri yüklüyorum en azındna bir futbol oyunu olsun diye. Klasman vs hiçbir şey de oyanmıyorum artık zaten. Sadece etkinliklerde coin alıp top açıyorum o kadar. Muhtemelen bir kez daha sildiğimde pes defteri sonsuza dek kapanacak benim için.

Bana çok lazım oluyor gp, bir 15 milyon gb'im olsa uzmanlık aktarımı için elden geçiririm bütün geniş kadroyu.

• İyi oyunlar,

Merak ettiğim bir konu var, Yüksek kondisyonlu futbolcuların özellikleri artarken:

Sallıyorum a kondisyonun etkisi +4 olsun

Hız 95

hızlanma 95 olan a kondisyon ile

hız 99

hızlanma 99 olan a kondisyon arasında bir fark oluyor mu?

99 hız 99+4 olarak mı yansıyor...

Anliyorum hocam. Anlayisiniz için teşekkürler.

O defter kapanmaz (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ribery1905 kullanıcısına yanıt

Sıfırlama için kullanacaksanız şuanda ücretsiz.

Bende 10milyon kaldı. Sadece sözleşme yenileme için kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.