Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.022
Cevap
190
Favori
735.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sağol üstad.. Keenetic ya da başka bir qos ayarı olan modem alıp, videoda anlatılan yöntemle yapabiliriz yani.. Sen yapmışsın.fark var mı peki iss modemine göre..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Konami'nin en az 93-94 overalllık Barış Alper Yılmaz kartı çıkartması lazım, adamın hakkına giriyorlar. (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

• ribery1905 kullanıcısına yanıt

Avrupa şampiyonasında bir şeyler yaparsa o hafta güzel bir kartı gelebilir. Ben o dönemde Ronaldo ve Mbappe kartları da bekliyorum.

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt

Coin akıyosa umurlarında olmaz çok daha büyük kitlesi olan oyunlar bile burda açmıyor sunucu Konami hayatta açmaz.

• superegoid S kullanıcısına yanıt

Bariz fark var. Önceden her yurt içi maçlarında bile herkes benden önce tepki veriyordu nerdeyse. keenetic extra dsl aldım qos ayarı yaptım kendimce şimdi en azından eşit şartlarda oynayabiliyorum TR içi. Avrupa gene bizden fersah fersah önde ama ona yapacak birşey yok

ONT cihazına giren jakın rengini kontrol edin ve ona göre destek kaydı açarsınız yazmıştım. Ping yüksek diyordunuz. Herhangi bir değişiklik var mı?

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Aynen nolur nolmaz diye verdikleri modemi saklıyorum.

Ama o kadar saçma ki aptallık resmen. insanlar internet hattını evine getirmek için para ödüyor sadece.bu modem dayatma nedir anlamış değilim eskiden modemi olmayanlara modem desteği sağlıyorlardı parasınıda faturaya ekliyorlardı taksit halinde.

şimdi iş benim modemimi kullanmazsan sana internet yok noktasına gelmiş kendilerince. Bence bu yapılan hiç etik değil. Avrupa amerika ve asyada bu işler nasıl yürüyor bilmiyorum ama zorbalık noktasına getirmişler modem dayatmasını

Attığınız videoya göz atmıştım,

Ont cihazım huawei jak rengide yeşildi bir problem yoktu onlarda sanırım.

Bu aralar pek vaktim olmuyor işten güçten 1-2 maç atıp çıkıyorum oyundan. bi ara tekrar detaylıca bakacağım ping durumuna

• Abi boşa kürek çekiyoruz . Adamı yazmış download 1 tb , upload 200 mbit. Ben daha 100 download göremiyorum İstanbulda

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyuncu seviyelerindeki sıkı top tutma özelliği sadece kolda kullandığımız L2 top saklama fonksiyonuylamı ilişkili? Yoksa oyuncunun akan oyundaki genel top tutmasıylamı alakalı L2 den bağımsız

• EastbloodRed kullanıcısına yanıt
    Top sürerken omuz atılınca topu kaybetmemesi için. Genel olarak ikili mücadelede yani. L2 perdeleme. Biraz da olsa ona da faydası vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 15 Mayıs 2024; 17:13:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sağolun hocam, L2 pek kullanmadığım için sordum. Guardiola +1 sıkı top tutma veriyor mesela, yani L2 kullanmasamda genel olarak ikili mücadeleye etkisi var diyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EastbloodRed -- 15 Mayıs 2024; 17:37:32 >
  • Merhaba herkese, içerisinde epic ve big time olan efootball hesabı arıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jackal1907TR kullanıcısına yanıt

Mesaj attım brocum

• Sadece topu dikerek maç kazanmaya çalışan öndeyken kaleciye dönen yenilirken de maçı iptal ettiren bu arkadaş eğer türksen ve bunu görüyorsan her pes dediğimde kulakların çınlıcak

• Ufl isimli oyunun konami ile alakası var mı? Kim geliştiriyor bu oyunu

Alakaları yok. Ben oynuyorum. Fifaya daha yakın.

Ukrayna’lı Strikerz firması yapıyor. Savaştan dolayı geri kaldılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • defansa 5 kişi onlarda kaleci ile aynı hizada önüne 3 kişi ileri de 2 tane epic oyuncusu koyup senin söylediğin taktikle oynuyorlar

• Bu aralar sürekli düşündüğüm bir kaç teori var. Dün yine etkinliklerde 2 maç yaptım. Karşıma gelen rakibin kadro epey kötü. Oyun başlıyor adam hatasız pas yapıyor, pas aralarını yapıyor. Sürekli kalemde. 2. yarı rüzgar tersine dönüyor fark atıyorum hemen kendi kalesine 3 gol atıyor yada oyundan çıkıyor. Maç sonunda bakıyorum 8 yada 9.seviye.

1. Teorim çok iyi oyuncuların smurfing yapması. Counter-Strike'da bunu yapanlara verilen ad, sıfırdan yeni profil ile acemi gibi başlayarak insanların arasına karışıyorlar. Bir nevi güç gösterisi, ben kötü kadro ile de yenerim kafası. Yenemeyince de kendine bunu yediremeyip kaçmaları.

2. Forza horizon gibi yarış oyunlarında siz oyunda olmadığınız zaman, sizin araçlarınızı ayalarınızı ve isminizi kullanarak online arkadaşlarınıza yada yarışçılara rakip olarak çıkartıyor. Zaman zaman bunun olduğunu ve karşımıza çıkan rakiplerin gerçek oyuncu değil de onların hesaplarını oynatan yapay zeka olma durumu.

Bu da muhtemelen son sürümün kötü olmasından kaynaklı oynayan kişi sayısının azalması ve rakip bulunamadı hatası göstermemek için yaptıkları bir numara.

2. teorin çok mantıklı hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.