Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben şahsen hazırım ...Gönder gelsin .. Neyin korkusu/çekincesidir bu anlamadım ...
    Bu Sevr, Lozan, Misak-ı Milli falan kural, geri dönüşü olmayan değiştirilemez birer kanunmuş gibi konuşuyorsunuz ...
    Uluslararası hukuka pek takılmayın, o maddeler hep gücü olanı haklı çıkarır, haklı/mantıklı olanı değil...
    Diplomatik olarak gücünüz yetmiyorsa askeri seçenekleri değerlendirirsiniz, bugün Türkiye Cumhuriyeti'nin Afrin'de yaptığı gibi.

Elemanların ABD bayrağı takılı tanklarla Afrin'de cirit attığı vidyoları gördük, o zamanlarda tık yoktu ama Türkiye Bayrağı göndere çekilince aba altından sopa gösterme zihniyeti devreye girdi hemen ...Ne imiş 'Sulh ve terörle mücadele için girdiğiniz topraklar misak-ı milli ve lozan dışındaysa ilerde bunun sonuçlarını tüm millet ve devlet ödemeye hazırlanmalıdır.'
    Bizim karnımız tok o safsatalara ...
    Dün dündü, bugün bugündür ..

Atatürk'ün sözlerini öne çıkarıp öne çıkacağına da zannetme ..
    Ben Ata'mı senden daha iyi ve özenli seviyorum merak etme ...

• ırak operasyonu daha kolay olabilir düşüncesindeyim.

hem ırak askeri hemde meskun mahalin olmaması sebebiyle rahatça alırız. tek dikkat etmemiz gereken mağara ve tüneller(eğer açıldıysa)..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Ben şahsen hazırım ...Gönder gelsin .. Neyin korkusu/çekincesidir bu anlamadım ...
    Bu Sevr, Lozan, Misak-ı Milli falan kural, geri dönüşü olmayan değiştirilemez birer kanunmuş gibi konuşuyorsunuz ...
    Uluslararası hukuka pek takılmayın, o maddeler hep gücü olanı haklı çıkarır, haklı/mantıklı olanı değil...
    Diplomatik olarak gücünüz yetmiyorsa askeri seçenekleri değerlendirirsiniz, bugün Türkiye Cumhuriyeti'nin Afrin'de yaptığı gibi.

Elemanların ABD bayrağı takılı tanklarla Afrin'de cirit attığı vidyoları gördük, o zamanlarda tık yoktu ama Türkiye Bayrağı göndere çekilince aba altından sopa gösterme zihniyeti devreye girdi hemen ...Ne imiş 'Sulh ve terörle mücadele için girdiğiniz topraklar misak-ı milli ve lozan dışındaysa ilerde bunun sonuçlarını tüm millet ve devlet ödemeye hazırlanmalıdır.'
    Bizim karnımız tok o safsatalara ...
    Dün dündü, bugün bugündür ..

Atatürk'ün sözlerini öne çıkarıp öne çıkacağına da zannetme ..
    Ben Ata'mı senden daha iyi ve özenli seviyorum merak etme ...

Suriye Türkiye sınırının 611 km si ,pkk/ypg kontrolüne nasıl geçti?

Başbakan davutoğlu zamanı bu pkk/ypg liler kuzey ıraktan antepe alınlarından öpülerek hatta lahmacun kebapları bu devlet bütçesinden ödenerek kuzey suriyeye geçerildi şimdi onları temizlemek derdindeyiz

Bu nasıl bir politikadır düşünemiyorsanız yazdığınız zırvalıkları okumamamız normaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 19 Mart 2018; 1:52:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gün içerisinde attığım mesajı sosyal medya gözlemlerine dayanarak tekrar güncelleme gereği hissettim ;

Ve Ülkemiz de Zafer sonrası hemen hiç vakit kaybetmeden yeni algı Operasyonları sanal alemde sahneye konmaya başlamış, ilk gelen sinsi algı operasyon sinyalleri;

1- Afrin yönetimi yerel halka hemen devredilmelidir , yoksa işgalci durumuna düşeriz.

2- Zaten direniş olmayacağı biliniyordu , insan kaybı olmadan alındı , zaten belliydi ( küçümseme )

3- Afrin temizlenip Esad rejimine verilmesi Hukuken zorunlu ve gereklidir. Esad'a verelim. ( Esad cılar menfaat peşinde )

4- Kaçan sivillerin geri dönmesi için çağrı yapılmalı ve garanti verilmeli, yoksa hukuksuzluk olur.( PKK yandaşları geri dönsün kılıfı )

5- ÖSO güçleri Afrin içinden çekilmeli , zor durumda kalabiliriz. ( ÖSO karalama )

6- Harekat Afrin ile sınırlandırılsın devamı ekonomiyi olumsuz etkiler.

7- Türk Bayrağı heryere asılmasın , dünyanın gözüne sokulması doğru değil. Orası Suriye'nin toprağı , işgalci derler .

8- Şimdi birde Afrine mi para harcayacağız. Harekata yeterince para harcandı zaten.

9- ABD ile önceden anlaşılmıştı zaten 18 mart özel planlanmıştı amacı siyasi . ( Kontrollü Harekat iması )

10- YPG nin Afrin den çıkmasına neden izin verildi, nasıl kaçtılar bunlar. ( Çaktırmadan TSK karalama )

11-. ?

Nasıl insanlarsınız be, daha Askerimizin teri soğumadan , sulandırma, rant peşinde koşmaya , tezgah kurmaya başladınız. Bi durun daha EYP ler, mayınlar temizlenmedi , içerde kalan ve saklanan fareler aranıyor. Daha yapacak işler var neyin telaşına girdiniz. Amaç Zafer i perdelemek mi , neyden korkuyorsunuz bu panik ve acele niye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayaletx -- 19 Mart 2018; 2:7:23 >

• 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    quote:

Suriye Türkiye sınırının 611 km si ,pkk/ypg kontrolüne nasıl geçti?

Sen öyle düşünüyorsan hayal ediyorsan ona birşey diyemem ama o sınır hiçbir zaman bahsettiğin kerhanecilerin kontrolünde olmadı...Anasının, babasının einde oldu belki ama piçleri bu olya müdahil olamadı maalesef..

quote:

Başbakan davutoğlu zamanı bu pkk/ypg liler kuzey ıraktan antepe alınlarından öpülerek hatta lahmacun kebapları bu devlet bütçesinden ödenerek kuzey suriyeye geçerildi şimdi onları temizlemek derdindeyiz

Adam bilgili ama saftriğin teki, herşey kuralına uygun işleyeceğni zanneden bir şahsiyet ama maalesef pratikte öyle olmuyor, çok biliyorum herşeyi, mükemmelim ben demek yetiyor.Biraz da esnek zeka devreye girmeli.

quote:

Bu nasıl bir politikadır düşünemiyorsanız yazdığınız zırvalıkları okumamamız normaldir.

Saplantınız varsa düşünememeniz normaldir.Beyninize oksijen alma tasarrufunda bulunun lütfen ...

• Ne saplantısı?

Davutoğlu nerede?

Şeytan ve fikri yeryüzüne ineli çok oldu.

Sizlerin aklı fikri bilimi nerede!

Değil birkaç yüzyıl birkaç sene öncesini unutanlar bana akıl veriyor

Davud size kapak olsun.

Hem savaştasınız hem müttefik bunlarla.

Daha açık yazmayacağım çünkü akledemiyorsunuz.

• Namussuz PKK lılar ne diyor diye bir baktım , bakın tescilli PKK lı Hain lerin önde gelenlerinden biri ne demiş. Zaten öldürdükleriniz bizim içimizdeki Hainlerdi demiş. TSK akıllarını tamamen almış, artık gram beyin kalmamış bunlarda.

Bu mala sormak lazım; Haindi dediklerinize tören yapmayacağınıza göre kendinizin açıkladığı tören düzenleyip kahraman ilan ettiklerinizin rakamları 2.500 civarı ee bide 2.700 hainse rakam 5.200 olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayaletx -- 19 Mart 2018; 2:27:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayaletx

Namussuz PKK lılar ne diyor diye bir baktım , bakın tescilli PKK lı Hain lerin önde gelenlerinden biri ne demiş. Zaten öldürdükleriniz bizim içimizdeki Hainlerdi demiş. TSK akıllarını tamamen almış, artık gram beyin kalmamış bunlarda.

Bu mala sormak lazım, Haindi dediklerinize tören yapmayacağınıza göre kendinizin açıkladığı rakamlar 2500 civarı ee bide 2.700 hainse rakam 5.200 olur .

gece gece iyi güldürdü.

• Afrin'de mayın döşeli bir binada patlama meydana geldi. 3 ÖSO askeri Şehit oldu ve 7'de sivil hayatını kaybettiği bildiriliyor.
  • 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    Ne saplantısı?
    Türkiye kelimesi geçince böyle bir hopluyor gibisiniz.

Davutoğlu nerede?
    Nerede olduğu şu kadarcık bile umurumda değil ama sonuçta benim verdiğim vergilerle bir şekilde milletvekili maaşı alıyor, aslında 40 sene evvel milletvekilleri bile 1 ay değil 1 gün milletvekilliği yapsa milletvekilliği emekli maaşı alıyor nedense

Şeytan ve fikri yeryüzüne ineli çok oldu
    Evet oldu ..Ve seyrediyoruz...Sorun yok.

Sizlerin aklı fikri bilimi nerede!

Var bizde de 3-5 akıl bilim, merak etme, hor görme herkesi

Değil birkaç yüzyıl birkaç sene öncesini unutanlar bana akıl veriyor
    Akıl yanlış düşünüyorsa ben bedavaya tamir ediyorumi sorun yok...Para yada itibar falan isteğim yok ...

Davud gider, Mevlüd gelir,..Recep gider Tayyip gelir ...Bu işler böyledir ..
    Yeter ki aynı tarafta olalım, yeter ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni yüceltmek için gayret edelim ...

Bugün dediğim gibi Tayyip gelir, yarın Kılıçdar gelir...

Birlik olalım, beraber olalım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 19 Mart 2018; 3:14:25 >

• Hor görmüyirum da

Siyaset çok boş anlarsınız diye

• Beyler rica ediyoruz , şu konuyu sulandırmaya bir son verin . Şu siyasi hesaplaşmayı gidin başka yerde yapın . Forumda buna uygun yeterince konu ve başlık var. Olmadı yeni konu açın. Biri gidiyor biri geliyor nasıl iş anlayan beri gelsin.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    En son mesajın da galiba çok fazla iç içe alıntı yaptığın için forum sapıttı , sayfalar sağa kaydı . Bi edit edermisin lütfen. Senin son mesajından sonra sayfalar sağ kaydı karıştı ortalık.
  • Merhaba arkadaşlar,

https://sinirotesihaber.com/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber linte öso sıradaki hedefler arasında idlib gözüküyor idlib zaten ösonun elinde değil mi neden ekstra bir hedef şeklinde gözüküyor ve ayrıca tel rıfat halepe bağlı bir yer diye geçiyormuş bu bizim afrin operasyonu olarak rusya izinimize sıkıntı açar mı acaba ?

• Hayaletx kullanıcısına yanıt
    Editledim ...
  • BİLOCÆN kullanıcısına yanıt
    İdlib de nusra var , ÖSO ya bağlı guruplar savaşıyorlar zaten , nusra ile . İdlib yazmasının nedeni ordaki bazı gurupları Türkiye açısından düşman ve zaten orda kontrol noktalarımız var. Orası düzene kavuşturmak için Oraya da bir operasyon yapılması ihtimali var zamanlama ne olur onu bilemem. Tel rıfat yakında alınır diye düşünüyorum bir iki güne belli olur , Rusya zaten ordaki güçlerini çekti , sorun olmaz .
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Forumu bozdun Hocam , mesajın kopyasını alıp içeriği tam silip kaydedermisin bakalım , sendenmi değilmi. Sonra içeriği geri edit edip koyarsın . Sanırım şu alıntılar dan .
  • Öğlen uyduda medya haber diye bir pkk kanalına baktım. Alt bantda T.c sivil konvoyu vurdu 300 ölü yazıyordu hahahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResenİcraEdenAvukat

quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

şehir merkezi çok çabuk düşmedi mi ben asıl çatışmayı orda bekliyodum tabi böylesi daha iyi şehitsiz almış oluyoruz

Öleceklerine kaçtılar, ya arkadaş görmek bu kadar mı zor sabahtan beri komplo teorisi uretip duruyorlar Tsk savaş yöntemini değistirdi (onceden planlı da olabilir) Afrin kusatmasi en son bekleniyordu, birden bam güm afrin kusatilinca ölmek yerine kactilar cunku bi savas tek cephe değil. Daha bir suru yerde savaşıcaz

görememekten ziyade bu teröristlerin çıkışına neden izin veriliyor aynı şekil bi ara da takviye geldiğinde izlemiştik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayaletx

Namussuz PKK lılar ne diyor diye bir baktım , bakın tescilli PKK lı Hain lerin önde gelenlerinden biri ne demiş. Zaten öldürdükleriniz bizim içimizdeki Hainlerdi demiş. TSK akıllarını tamamen almış, artık gram beyin kalmamış bunlarda.

Bu mala sormak lazım; Haindi dediklerinize tören yapmayacağınıza göre kendinizin açıkladığı tören düzenleyip kahraman ilan ettiklerinizin rakamları 2.500 civarı ee bide 2.700 hainse rakam 5.200 olur .

Sesli güldüm :) ulan bu deyyuslar kendilerini bir şey sanıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.