Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.483
Cevap
14
Favori
58.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Filmden Martian Manhunter ve Darkseid'a ilk bakış!

Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
    Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

Darkseid tişörtünün arkasında Darkseid'ın filmde söylediği bir bölüm var. Yanlış çevirmediysem ''Tüm varoluş benim olacak''

jl'de martian ile cyborg dönüşümlü oluyor benim bildiğim. gerçi bence martian olacaksa cyborg'a hiç gerek yoktu ama black quota ve ırkçılık zımbırtısına eklemiş oldular.

• -Filmde Joker'in yeni bir görünüşü olacak. 2016'daki Suicide Squad stilini unutun. Röportajı yapan ablamıza gösterdiğine göre insanlar kafayı yiyecek kadar güzelmiş.

-Çekilen yeni sahneler filmin 4 ya da 5 dakikasını oluşturuyor.

-17 Kasım'da Zack Snyder vero üzerinden canlı yayın yapacak ve DC Fandome'da yayınlanan fragmanı sahne sahne fanlarla birlikte inceleyecek.

-Bu arada farkında olan var mı bilmiyorum ama en son yayınlanan fragman yaklaşık 1 haftadır kaldırılmış durumda, bunun sebebi fragmanın müziği ile ilgili bir telif sorunu sanırım.Fragman 17 Kasım'da yeniden yüklenecek ve birkaç küçük değişiklik(yeni sahne) olabilirmiş fragmanda.

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Jared Leto'ya çok büyük haksızlık edildi çooook. Heath Ledger kadar kaliteli bir Joker olabilir, yeter ki güzel bir senaryo ve iyi bir görünüşü olsun.

• Yeni birkaç sahne var.

• quote:

Yeni birkaç sahne var.

Siyah beyaz halinden aşırı rahatsız oldum. Ayrıca bahsettikleri fragman bu muydu?

• Zad Prime kullanıcısına yanıt

Film sadece siyah beyaz olmayacak, isteyenler için siyah beyaz seçeneği de olacak ama bildiğim kadarıyla.

Bahsettikleri fragman diye bir şey yoktu aslında. Yeni bir fragman gelmeyecekti sadece eskinin üzerine yeni birkaç sahne eklenecekti ki öyle de olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zad Prime

Siyah beyaz halinden aşırı rahatsız oldum. Ayrıca bahsettikleri fragman bu muydu?

Alıntıları Göster

Video düşük çözünürlükte büyük ihtimal. Ama renkli versiyonu gelecek. Kısa süre içinde hbomax sayfalarına düşer.

• Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • Zack Snyder's Justice League (18 Mart 2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
  • EF SA NE

• saimertug kullanıcısına yanıt

13 saniye erken atmışsın hüüğ

• quote:

13 saniye erken atmışsın hüüğ

Tam bir hayal kırıklığı. Tasarım çok kötü, karakter ile fon arasındaki ilişki de çok kötü.

Bana çok kötü geldi bu ya.

• 90 yaşında ağzı yüzü buruşmuş dedeler gibi bir tip yerine üsttekini 100 kere tercih ederim.

• İlk filmi yani eski filmi bu saatten sonra izleyeceğimi sanmıyorum..Zaten 2 defa baştan sona izleyebildim ancak.sonrası hep sahne sahne.

Mesela Steppenwolf ilk çıkışı tapınak sahnesini çok izledim.Sevmiştim orada sahneleri .Tabi Amazonların olması ilgi çekiciydi yani 

• ''Tüm varoluş benim olacak.''

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.