Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler simdi bir iyi birde kotu haberim var 2013 ler start stop ozellikli cikacakmis. Birde kotu haber benim aracin yan aynalari ayarladigim dalga dizimin carpmasi sonucu kirildi bunu nerden temin edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wordstoxic

Beyler simdi bir iyi birde kotu haberim var 2013 ler start stop ozellikli cikacakmis. Birde kotu haber benim aracin yan aynalari ayarladigim dalga dizimin carpmasi sonucu kirildi bunu nerden temin edebilirim.

iyi haber için teşekkürler kırılan parça içinse üzüldüm servise bir sormak lazım kaç para imiş

kırılan parçanın yerine kuvvetli yapıştırıcı ve farklı bir yöntemle yapışma şansı varmı resim le paylaşabilirmisin.
  • arkadaşlar selamlar. nasılsınız, uzun zamandır girmiyordum gruba, selam vermek için uğradım. aslanlar nasillar, umarım üzmuyorlardir sizleri...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fse80s

arkadaşlar selamlar. nasılsınız, uzun zamandır girmiyordum gruba, selam vermek için uğradım. aslanlar nasillar, umarım üzmuyorlardir sizleri...

tsk ederm reis aslanımın maşallahı var tıkır tıkıt yola devam ediorz.gecen gun bizm komşunun kucuk oqlu enınde demırle ust kaputa vurmus göçme oluştu ona cok uzuldum.resmını yayınlıcamm ıns.
  • quote:

arkadaşlar selamlar. nasılsınız, uzun zamandır girmiyordum gruba, selam vermek için uğradım. aslanlar nasillar, umarım üzmuyorlardir sizleri...

Fatih beyimi görüyorum banamı öyle gelıyor
  • quote:

Fatih bey aleykümselam diyelim bizler iyiyiz sizler nasılsınız aslanlar üzmüyor bilhakis bizler hep yenilkleri takip aşamasındayız

yeni beklentimiz Euro 5 motorlar ve 112 hp tepeeler.

sonrası start stop ve otomatik şanzımanında içinde olduğu tepee ler 5008 de kullanılan ın aynısı sanırım

bu arada sizde 5008 de varmıydı benmi öyle hatırlıyorum

şayet varsa resim rica ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fy900

quote:

tsk ederm reis aslanımın maşallahı var tıkır tıkıt yola devam ediorz.gecen gun bizm komşunun kucuk oqlu enınde demırle ust kaputa vurmus göçme oluştu ona cok uzuldum.resmını yayınlıcamm ıns.

geçmiş olsun inan çok üzüldüm umarım ciddi değildir.

sokakta araba bırakmak her gün yeni macera..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fy900

quote:

geçmiş olsun, o küçük izlere de nazarlık gözüyle bakıyoruz :)

bizim aslan bahtsız bedeviye döndü, gelen geçen çarptı yine fe maaşallah saat gibi çalışıyor, ne kadar dikkat etseniz de biri gelip vuruyor, çaresiz kalıyorsunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

selamlar aziz bey, umarım herşey yolundadır...

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Fatih bey aleykümselam diyelim bizler iyiyiz sizler nasılsınız aslanlar üzmüyor bilhakis bizler hep yenilkleri takip aşamasındayız

sonrası start stop ve otomatik şanzımanında içinde olduğu tepee ler 5008 de kullanılan ın aynısı sanırım

teşekkürler gökhan bey, çok şükür herşey yolunda. doğru hatırlıyorsunuz, 5008 bu ay 2 yaşını dolduracak, sağolsun bizi hiç üzmedi, elektronik akşam çok olmasına rağmen problemsiz çalışmakta. uzun zamandır fotoğrafını çekmedim ama arşivden bulabilirsem zevkle eklerim...

• quote:

quote:

quote:

Çok şükür herşey yolunda iş güç ugraşıyoruz siz napıyorsunuz ne ediyorsunuz iyisiniz inşallah.

• Bu arada geçenlerde facebook'ta Dogu-e nickli arkadaşımla konusuyorduk

Başta gökhan abi olmak üzere hepinize selamı var arkdaşlar
  • Merhabalar Dostlar,

Hepinizi saygı sevgi ile selamlıyorum.

Birkaç sorum olacak, eğer mümkünse;

1. Benim Tepee (110bg pegeaut partner tepee) nin 2 ay önce silecek su mekanizmasında sorun olmuştu. Hava cok soguktu, dondurucu bir gündü. Araba muyenesinden geçememiştim. Meğer pompayı çalıştıran mekanizmanın sigortası atmış. Yani 10 A sigortayı değiştirince su fışkırtma çalıştı. Ancak 4 gün önce bu sefer uzun yolda yine sigorta atmış ve oto elektrikçi abi istersen servise bir göster dedi. SİZDE BENZER SORUN OLUŞTUMU. NE YAPAYIM ? Sizce kaçak olabilir mi ?

2. Tekerlekler için zincir alacağım. Ancak takmatikler balans ayarını bozuyormuş. Ayrıca ön mekanizmayada zarar veriyormuş. Hangi tip zincir kullanıyorsunuz. Ne almalıyım ?

3.Yakıtımı hep SHELL'den alırdım. Ancak geçen istanbuldan gelirlken OPET'ten aldım inanılmaz ekonomikti. Artık OPET'ten almayı düşünüyorum nedersiniz ?

4. Teybimde AUX girii olup olmadığını bilmiyorum. Ancak USB girişi torpido içinde yok. Ya biz USB bağlayamacakmıyız bu aslanlara. Bunu bağlayan, bağlattıran varmı ?
    Nasıl yaptı bunu ?

SORULARIMLA sizi sıkmak istemezdim ancak malesef bu bilgilere ihtiyacım var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok şükür herşey yolunda iş güç ugraşıyoruz siz napıyorsunuz ne ediyorsunuz iyisiniz inşallah.

çok şükür herşey yolunda, forumdan uzak kaldım, .yuzlerce sayfa paylaşım olmuş, fırsat buldukça eski yazışmaları okuyup bilgilenmeye çalışacağım...

• Herkese hayırlı akşamlar, dün aslana meguiars ultimate spray cila uygulaması yaptım. Klasik cilalara göre uygulaması çok kolay, önce arabayı güzelce yıkadım kuruladım, ardından ıslak cilayı uyguladım. Uygulamada şöyle; spray cilayı güzelce çalkalıyorsunuz sıkmadan, lokal olarak mesela önce kaputa fıs fıs sıkıyor ardından microfiber kuru bezle dairesel hareketlerle yediriyorsunuz, peşinede başka kuru micro bezle siliyorsunuz. Sonuç inanılmaz etkili, sabah indim baktım arabaya sanki acenteden yeni çıkmış gibiydi Bugünde yağmur yağdı, boncuklanma olayıda süperdi. Yanımda makine olmadığı için foto çekemedim, ama bundan sonra arabadan eksik etmeyeceğim cila budur. Hem uygulaması çok kolay hem sonuç mükemmel.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/meguiars-ultimate-spray-cila-8517516/productDetails.aspx?productId=otm8517516&categoryId=20035738#Gorseller

• quote:

Orijinalden alıntı: Polat12345

Merhabalar Dostlar,

Hepinizi saygı sevgi ile selamlıyorum.

Birkaç sorum olacak, eğer mümkünse;

1. Benim Tepee (110bg pegeaut partner tepee) nin 2 ay önce silecek su mekanizmasında sorun olmuştu. Hava cok soguktu, dondurucu bir gündü. Araba muyenesinden geçememiştim. Meğer pompayı çalıştıran mekanizmanın sigortası atmış. Yani 10 A sigortayı değiştirince su fışkırtma çalıştı. Ancak 4 gün önce bu sefer uzun yolda yine sigorta atmış ve oto elektrikçi abi istersen servise bir göster dedi. SİZDE BENZER SORUN OLUŞTUMU. NE YAPAYIM ? Sizce kaçak olabilir mi ?

2. Tekerlekler için zincir alacağım. Ancak takmatikler balans ayarını bozuyormuş. Ayrıca ön mekanizmayada zarar veriyormuş. Hangi tip zincir kullanıyorsunuz. Ne almalıyım ?

3.Yakıtımı hep SHELL'den alırdım. Ancak geçen istanbuldan gelirlken OPET'ten aldım inanılmaz ekonomikti. Artık OPET'ten almayı düşünüyorum nedersiniz ?

4. Teybimde AUX girii olup olmadığını bilmiyorum. Ancak USB girişi torpido içinde yok. Ya biz USB bağlayamacakmıyız bu aslanlara. Bunu bağlayan, bağlattıran varmı ?
    Nasıl yaptı bunu ?

SORULARIMLA sizi sıkmak istemezdim ancak malesef bu bilgilere ihtiyacım var.

Saygıdeğer dostum ne demek soruların bizleri sıkmaz ve yormaz bilhakis keyif verir okumak ve cevaplamak tecrübe paylaşımı olur yani.

bizde sana sevgi ve saygılarımızı yolluyoruz şahsım ve takım üyeleri adına gelelim sorularına şahsımın yorumlarına..

cam silecek suyu donmaması için antifirizli cam suyu kullan veya biraz antifiriz ilave et cam suyuna ki donmasın bu su sistemi ve motor sistemindeki suyun donmasını engelleyecektir donarsa ne olur.

motor kuru çalışmaya çalışıp devreden fazla akım çeker ve sigorta açar..

sanırım motor bobini zarar görmüşki tekrardan sigortayı açtırıyor..

bu tip hadiselerde önce servise bir danış daha detaylı bilgileri oto elektrikçileri bilemezler.

sizlerde dinlemekten yorulmazsanız bir anımı anlatayım bu vesile ile..

bir arkadaşım Tepee sine alarm bağlattı oto elektrikçiye..

servisten 100 lira ucuza sonra ne mi oldu.alarm süper kilitleme olayını gerçekleştiremiyor ve devre dışı bırakıyordu

bird günde bir baktım beni arıyor abi yolda kaldım beni kurtar araçtaki herşey gitmişti akü komple sıfırlanmış vaziyette..araçta hiç elektrik kalmamıştı çekici çağırdı servise beraber gittik

servisin ifadesini aynen geçiyorum

beyefendi bu araca bu alarm yanlış bağlanmış o yüzden aküyü komple bitirmiş

arkadaşım kızdı ve komple tesisatı orjinale çevirdi şimdi çok sorunsuz biniyor.

geleceğim nokta her elektrikçi her sisteme doğru müdahele edemez.

zincir konusuna dönersek evet her zincir balans ve davlumbazlara aşırı zarar verir kar lastiğinden yanayım yada palet vali şeyler sizi kurtarıyorsa zincire hiç girmeyin derim.

yakıt konusunda Shellden şaşmayın derim vede GTL diyorum başka bir şey demiyorum pahalı derseniz kullacak bir ifadem yok malesef editörün seçimi derlerya her daim işlek bir istasyondan.

Aux olayını bir kaç sayfa önce idi serviste var ipod ve usb şeklinde 400 e yakın bir fiyatı var yada torpidodaki boş kısma bir usbli ilave teyp de aynı işi görür kısmen.

ifade edeceklerim bunlar umarım yardımım dokunmuştur

• quote:

Bu arada geçenlerde facebook'ta Dogu-e nickli arkadaşımla konusuyorduk

Başta gökhan abi olmak üzere hepinize selamı var arkdaşlar

Aleykümselam Aziz im sende selamımızı söyle kendisine sosyal medyanın ancak bu kadarında varım

biraz tutucu ve muhafazakar oldu sanırsam.

yeni şeyleri habire takiptense mail adresi ve burası güzel bir buluşma noktası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenkoylu

Herkese hayırlı akşamlar, dün aslana meguiars ultimate spray cila uygulaması yaptım. Klasik cilalara göre uygulaması çok kolay, önce arabayı güzelce yıkadım kuruladım, ardından ıslak cilayı uyguladım. Uygulamada şöyle; spray cilayı güzelce çalkalıyorsunuz sıkmadan, lokal olarak mesela önce kaputa fıs fıs sıkıyor ardından microfiber kuru bezle dairesel hareketlerle yediriyorsunuz, peşinede başka kuru micro bezle siliyorsunuz. Sonuç inanılmaz etkili, sabah indim baktım arabaya sanki acenteden yeni çıkmış gibiydi Bugünde yağmur yağdı, boncuklanma olayıda süperdi. Yanımda makine olmadığı için foto çekemedim, ama bundan sonra arabadan eksik etmeyeceğim cila budur. Hem uygulaması çok kolay hem sonuç mükemmel.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/meguiars-ultimate-spray-cila-8517516/productDetails.aspx?productId=otm8517516&categoryId=20035738#Gorseller

Keremcim ellerine sağlık güzel günlerde kirlet aslanını hayırlı olsun cilan o boncuklanma bu işin meyvesi işte ve doğru yaptığının bir kanıtı

turtle wax haricinde kullanmadım bu güne kadar ama meguiars ta çok kaliteli bir ürün

ve Rasim abinin gözdelerinden.

Murat a görede çok amatörce tabi bakış açısı göreceli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

teşekkürler gökhan bey, çok şükür herşey yolunda. doğru hatırlıyorsunuz, 5008 bu ay 2 yaşını dolduracak, sağolsun bizi hiç üzmedi, elektronik akşam çok olmasına rağmen problemsiz çalışmakta. uzun zamandır fotoğrafını çekmedim ama arşivden bulabilirsem zevkle eklerim...

Sizden 5008 hakkında bilgiler rica ediyorum eğer fırsat bulabilirseniz

artıları eksileri nelerdir.

ve resimlerde olursa çok hoş olur valla.

• Arkadaşlar yabancı sitelerde gezerken şöyle bilgilere rastladım

Partner L1 HDi FAP 75:

Verbrauch:
    innerorts: 5,9 l
    außerorts: 4,8 l
    kombiniert: 5,2 l
    CO2: 136 g/km
    Partner L1/L2 e-HDi FAP 90 STOP & START

Verbrauch:
    innerorts: 5,9 l
    außerorts: 4,9 l
    CO2: 136 g/km
    Partner L1 e-HDi FAP 90 2-Tronic STOP & START

Verbrauch:
    innerorts: 5,5 l
    außerorts: 5,0 l
    CO2: 135 g/km
    Partner Tepee Tendance e-HDi FAP 90 2-Tronic STOP & START

Verbrauch:
    innerorts: 5,1 l
    außerorts: 4,5 l
    kombiniert: 4,8 l
    CO2: 125 g/km

bu detaylar kısmi de olsa

Murugul hocamızın yüreğine su serpen tipte vede devrim niteliğinde
  • 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.