Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bayramx74

tum forum uyesı abılerıme bı soru bugun hız sabitleyici taktırılırmı dıye sorduk usta takılır dedi 200 tl nakıt fıyat verdı bu cruse controlun sonradan takılmasının ne gıbı zarar veya faydası var kafamız cok karıstı

Niyetin var ve ekonomik şartlar el veriyor ise kesinlikle taktır derim çok yararlı ve faydalı.

Zaten bu araçların hepsinde bunun alt yapısı hazır var sadece bir kol takıyorlar ondan dolayı hiçbir sorun yaşamazsınız.

Dediğin araç ise benim görüşüm 40bin tl üstünü hak etmeyen bir araç bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

Orijinalden alıntı: viztay

Bişey olmaz yolla oradan bir ekmek arası köfte

Hop hop geldi Gökhan reis ayranları çek haydeeeeeeeeeeee

Valla evde süzme yoğurtdan ayran yapıyoruz babam memleketden getirdi sorma Aziz im.
    Hamsi ile mısır unu ve mutlaka Üzüm suyu tüketiyoruz oda köyden ve organik olarak şişelendi..

kusuruma bakmayın sabah sabah iştahları farklı yaptık ama.

• Adil kardeşim listeye senide ekledim bilgin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramx74

ŞİMDİ BEN BİŞEY SOYLICEM BU DRIFT YAPMA ÇALIŞMASI HAKKINDA AMA NE AZIZ ABİ NEDE GOKHAN ABİ BANA KIZMASIN... BENCE BU DRIFT BENZERİ OLAYLAR ÇOK ANLAMSIZ GELIYO BANA 35-45.000 TL ARASINDA ÜCRET ÖDÜYOSUNUZ VE ARACI ALIYORSUNUZ SONUÇ DRIFT VAKASI TM Bİ YERDE ARABA BİZE BİNMİCEK BİZ ONA BİNCEZ AMA BU KADARIDA ANLAMSIZ SIRF BOYLE YAPANLARI GORUNCE İÇİMDEN MAZOT UCUZ DİYORUM ... YAZIK COK YAZIK BENCE O ARACI GALERILERDE ORALARDA BURALARDA GORUPTE İÇ ÇEKENLER VAR MESELA BEN TEPEE Yİ ALMADAN ONCE HER BI HAFİFİ TİCARİ GORDUĞUMDE İÇİM CIZLIYODU MALIMIZIN KIYMETINI BILELIM LUTFEN BANA KZIMAYIN YANLIŞDA ANLAMAYIN BU BENIM DUSUNCEM...

Furkancım estafirullah bu işler adrenalin işleri genelde baba parasıyla yapılanı makbul ama sen yorma böyle işlere kafanı bize ters seninde anlattığın gibi.

senin ifadene katılıyorum ben senin yaşında geçtim arabaları sadece mega bas lı sony malkman gibi hayallere ancak yer açabiliyordum..

araba nerde ben ve biz araç sahibi olmak nerde..

bence çok şanslısın babanın kadrini kıymetini bil.

baştacı yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem2358

Arkadaşlar iyi akşamlar; Aslanı kasko yaptırıyorum ama ak ve birlik sigorta arasında kaldım son üç gün.
    Tüm teminatlar ikisindede aynı

ak 820, birlik 750 ikisinide banka şubesinden teklif aldım. Sizce hangisi daha mantıklı

her zaman altın kural en bilindik markaya yaptırmak şeklinde işler fakat karar senin yinede

bu şartlarda ben olsam ak sigortaya yaptırırım yalnız.

benim kaskoda ak sigortadan bu arada.
  • Arkadaşlar bu ay MTV nin ilk taksidi var biliyorsunuz KAYNATMAYALIM yatırılalım vergileri

bendeniz yatırdıda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cilavuz

quote:

Orijinalden alıntı: ZENİTH PACK

Arkadaşlar merhaba,
    Bu fab filtresinin temizlenmesi olayını bilen arkadaşlaşlar biraz daha açabilirmi? Benim araçtanda ara sıra sanki abarth egzost varmış gibi uğultulu acayip bir ses geliyo anlayadım, hatta servise götürdüm anlattım herhangi birşey bulamadılar. Nedir bu olay??

O olay FAP filtresinin temizlenmesi esnasında çıkar. Eğer sesi duyarsanız aracı stop etmeyin ses kesilene kadar kullanın. 10 km kadar sonra normale döner. Eğer stop ederseniz arabayı çalıştırdığınızda aynı olay tekrarlar.

Agalar azimli araştırmalar sonucu size FAP olayını tam anlayabilmeniz için ( buna bende dahilim) size3 adet link vereceğim.

1.FAP filitresi nedir ne işe yarar. (Kısaca özetlersek yeni nesil dizel motorların egzos salınımlarını kontorl altında tutmak için geliştirilen sistem, ozon vs ve dolayısıyla yakıt tasarrufu)Sistem kurumları özel yapısıyla hapsedip gerekli gördüğünde yüksek ısılarda yakıp doğaya uygun normlarda dışarıya salmak.Kullanıcı hisstemiyor deniyor ama ben her seferinde bal gibi hissediyorum artı bu işlem sırasında araç hafif şekilde tekliyo ama bu durum farkedilmeyecek kadar az.
    http://www.peugeot.com.tr/hdi-fap-ve-cevre/

2. Bunu video ile anlatmaya çalışmışlar
    http://www.peugeot.com.tr/fap-teknolojisi/

3. Bu vatandaşta 100 lerce euro harcamış ve bu FAP filtresini iptal etmiş ve bunu bi güzel izah ta etmiş
    http://www.citroenturk.com/forum/showthread.php/citroen_c4_hdi_fap_filtre_iptali-6134/index.html?s=40235077ea4c8c2cd4962ab03f06177d&

Vatandaşın imha ettiği FAP filtresi

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Arıtaycım açıklama ve izahatlar çok güzel olmuş eline sağlık

benzinli araçlarda da katalatik konvertör vardı bunun karşılığı..

buda dizeldeki hali

bu arada arkadaşlar 90 hp tepee lerde fap filtresi yok bilginiz olsun

110 hp larda var çok pahalı ve 80 bin gibi bir değişim süreci sanırım bu parçanında iptal edilmesi yoluna

ustalara sektör açıyor.

tam fiyatını servise sormadım ama dudak uçuklatıcı idi en son

• aynen öyle 2000 tl civarı imiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

quote:

Bişey olmaz yolla oradan bir ekmek arası köfte

Hop hop geldi Gökhan reis ayranları çek haydeeeeeeeeeeee

Valla evde süzme yoğurtdan ayran yapıyoruz babam memleketden getirdi sorma Aziz im.
    Hamsi ile mısır unu ve mutlaka Üzüm suyu tüketiyoruz oda köyden ve organik olarak şişelendi..

kusuruma bakmayın sabah sabah iştahları farklı yaptık ama.

Off Offf Başkan sen ne yaptın yaa

• Gökhanım senin adına vatandaşla yazıştım bugün cevap geldi.Sorum ise Güvenlik paketinin olum olmadığı idi.Cevapta "var" demiş
    Ama illa tlf. görüşmek istedi.Bilgin olsun istersen ararsın ok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-peugeot-sifirindan-farksiz-orjinal-full-full-partner-tepee-zenith-pack-69059390/detay/

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

• quote:

Gökhanım senin adına vatandaşla yazıştım bugün cevap geldi.Sorum ise Güvenlik paketinin olum olmadığı idi.Cevapta "var" demiş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-peugeot-sifirindan-farksiz-orjinal-full-full-partner-tepee-zenith-pack-69059390/detay/

Bu araçta boyamı var banamı öyle gelıyor onuda sorun bence

• quote:

Gökhanım senin adına vatandaşla yazıştım bugün cevap geldi.Sorum ise Güvenlik paketinin olum olmadığı idi.Cevapta "var" demiş

Ben de plakalığın orayı bu şekilde boyatıcam. Çok hoş gözüküyor. Ben bu ilanı daha önce görmüştüm. Eğer gerçekten söylendiği gibi kaza boya yoksa bu fiyata kaçmaz derim. Pazarlıkla 34 e biter herhalde.

• quote:

quote:

Pardon resime bakarakmı yorumladınız yoksa !!!!!!

• Yoksa fiyatı uygun ya o mu "boya vardır" yorumunu yaptırttı ??
  • bence o aslanda guvenlık paketı yok resımdede gozukuyor esp dugmesı yok aracta satan kısıde guvenlık paketını bılmıyordur
    km ve resımlerı ıyı gozukuyor aracın
  • Kimseden ses seda çıkmayınca bende gurubu kurdum arkadaşlar desteklerinizi beklerim

Yöneticide alınacaktır sayfaya

http://www.facebook.com/pages/DH-Partner-Tepee-Team/222660547819688?sk=wall

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 18 Ocak 2012; 15:19:54 >
  • quote:

quote:

quote:

Pardon resime bakarakmı yorumladınız yoksa !!!!!!

Ben galerici adamın yazışından anlarım eger o araç boyasız olsaydı en az on kere yazmıştı oraya buraya .

Sizler için aradım şimdi 3parçası boyalı imiş

• Tabi 3 parçanında hangisi oldu önemli...Ön yan vs.
  • quote:

Tabi 3 parçanında hangisi oldu önemli...Ön yan vs.

Arka çamurluk arka kapı (sag taraf)

Ön dede bir yerde boya olması lazım tam bılmıyorum dedi
  • Yuh deseydin
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.